18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pewnego dnia w autobusie...

do............! • 2012-08-09, 01:14
Pragnę opowiedzieć Wam pewną autentyczną historię, która mi się przydarzyła.
Pewnego zwyczajnego dnia jadąc autobusem do szkoły, moją uwagę przykuł chłopak drobnej postury. Był ubrany coś na wzór skate'a a na głowie miał pedalskiego full capa (new era) z wizerunkiem myszki miki (nie wiem co to za moda ale ok). No i na jednym z przystanków wsiadło trzech, przypakowanych dresów. W pewnej chwili jeden dres zauważył ową czapeczkę naszego skate'a, na początku było nawet ok, trochę się ponabijał pod nosem, do czasu... Drobny skejcik nie chciał pozostać dłużny i coś mrucząc pod nosem i patrząc w stronę dresów zaczął również się nabijać (nie słyszałem co mówił bo siedział daleko). Dresy wpadły w szał, zaczęli klnąć na cały autobus i zapowiadać co zrobią z chłopakiem jak wyjdą z autobusu, chłopak wystraszony siedział już cicho. Stety lub niestety, napakowani panowie ani śmieli odpuścić, cały czas jakieś niemiłe słowa rzucali w kierunku chłopaka. Jeden cały czas tylko bełkotał "zabiję cię pedale mały", i w tym momencie (nie wiem co we mnie wstąpiło i czego oczekiwałem) nie wytrzymałem i krzyknąłem do niego "jedyny pedał w tym autobusie to Ty więc zamknij ryj i daj chłopakowi spokój".
Muszę Was rozczarować, nikt nie bił brawa, kierowca nie zatrzymał się żeby mi gratulować, nikt nie tańczył z radości, a dresy nie wysiadły z głowami spuszczonymi w dół. Pech chciał że sekundę po moich słowach był przystanek i jak tylko otworzyły się drzwi, chłopaczek uciekł, a ja wyleciałem mordą o chodnik (oczywistym jest że dresy mnie wyj***ły). Dostałem jeszcze mocnego buda w udo i dresy wsiadły z powrotem do autobusu. Nikt się nic nie odezwał, nikt mi nie pomógł, j***ny skejcik nawet nie spytał się mnie czy wezwać pogotowie - sp***olił do miasta. I ciekawe skąd Wy bierzecie tych ludzi co zawsze Wam klaszczą brawa i jest sielanka i tańce i owacje i inne ch*je muje.

Zdjęcie po powrocie do domu (do szkoły już mi się odechciało tego dnia iść):

(krew zmyta, wiem że byście chcieli) :-P

lunio86

2012-08-09, 07:30
Szkoda że nie wyj***li tego skejta z myszką miki z autobusu, po co wrzucać takie kupy na ten portal.

rockface123

2012-08-09, 08:29
kiedyś napisałem posta typu ch*j mnie obchodzi że bronie są nielegalne skoro państwo nie może zapewnić mi bezpieczeństwa hmm dziś mogę polecić ten oto pistolet bez zezwonia na gumy każdy kto dostanie z gumowej kulki z tego gnata będzie miał pamiątke na dłuższy okres



i gdzie mieszkasz w jakim mieście? zapewne ślunsk

genghiskhan

2012-08-09, 09:31
jak chcesz być czakiem norisem i szerzyć pokój na świecie (aka USA) to kup sobie to:

Elegancko można delikwenta zdemobilizować oczywiście w obronie własnej.
Strzał w udo i dresiwo klęczy ze łzami w oczach - a jego kumple sp***alają aż miło.
Jeśli jednak zdaży się, że dresiwo wyciągnie nóż do masła baldurana:


to warto rozważyć kupno 21 calowego batona i posiłkować się szprejem pieprzowym.

....a nie przecież czak noris wszystko załatwiał kopniakiem z półobrotu :homer:

No tak czy siak wybór należy do Ciebie :mrgreen:

synmackazklanu

2012-08-09, 09:45
Jakoś mi się to źle czytało, niepoprawna składnia, błędy językowe itd. nie wiem czego uczą w gimbazjum ale za moich czasów była zasada wstęp, rozwinięcie, zakończenie.

btw. nie wiem do kogo masz żal, że nikt ci nie pomógł, ale za obity ryj możesz sobie podziękować, chciałeś być super hero wyszło super zero-ale rzucam rymami z rękawa normalnie. Jakby to była fajna laska miałbyś szansę na odrobinę wsparcia, po prostu nikt nie był tak głupi, nawet ten sk8 się zamknął i nie fikał, po twoim ryju i fotce którą wrzuciłeś (jeszcze tylko dzióbka brakuje) cieszył bym się, że przyj***li się do sk8 a nie do mnie, zamknął bym ryj i grzecznie wyszedł, jeszcze podziękował za nie spuszczenie wpie**olu, ale czytając twoją historyjkę która pewnie jest mocno naciągnięta, stwierdzam fakt, że chyba ci ta lekcja dużo nie dała.

ba...........00

2012-08-09, 09:45
i dobrze Ci tak tępić pedałów a nie im pomagać i tych skejtów co mają krok zszyty w kolanaj jakby sie posrali też!

torro

2012-08-09, 09:48
Gość się naoglądał Kick-Assa i tez chciał zostać superbohaterem. Ale zapomniał założyć zielonego kostiumu...

Janiewiem

2012-08-09, 10:16
ch*j mnie to obchodzi !

kapiszon3

2012-08-09, 10:17
@baal2000
taki stary a taki głupi ....

polslav

2012-08-09, 10:28
w Wawie rok temu zaj***li policjanta, gdy zwrócił uwagę. Wszystko robi się nienormalne.
Mój kumpel też kiedyś w metrze miał historię, gdy do głuchoniemego chłopaka, który przez nieuwagę lekko oblał wodą dresa wyskoczył taki chwdp ch*jek. No i kumpel dał mu w piździec. Ludzi epotakiwali, gośc jeden dał mu grabę, ale co, nikt oprócz niego nie zareagował...
a teraz najśmieszniejsze... ta c*pka w koszulce j***ć policję wiecie co zrobiła???
Wyl;eciała z metra na peron i od razu na skargę do mundurowych:D :D :D :D :D
j***ć takich CHWDP-owców :D

Se...........ki

2012-08-09, 10:36
Z tą budową i wyglądem, to nie zawsze jest prawda. Przykład: Kiedyś na trening (judo) przyszedł facet, około 70 kg, niski, w okularach z grubą oprawką i to, co przykuwało najbardziej uwagę, to zajebiście różowa, nie duża torba sportowa. Koleś wyglądał, jak ci, co przepraszają nawet, gdy ktoś bez powodu napluje im w twarz. A tu po wyjściu na matę miła niespodzianka. Facet tak wymiatał, rzucał z impetem sparingpartnerów (tj. Uke) w parterze też nieźle sobie radził. Aż mi się głupio zrobiło po mojej ocenie, ale fakt, najpierw "badamy" wzrokiem. Jest wiele takich przykładów, ale jeśli wiesz, że nie dasz rady fizycznie, to krzycz, rób hałas, takie zachowanie może spłoszyć oprawcę i odpuści oddalając się.

polslav napisał/a:

w Wawie rok temu zaj***li policjanta, gdy zwrócił uwagę. Wszystko robi się nienormalne.
Mój kumpel też kiedyś w metrze miał historię, gdy do głuchoniemego chłopaka, który przez nieuwagę lekko oblał wodą dresa wyskoczył taki chwdp ch*jek. No i kumpel dał mu w piździec. Ludzi epotakiwali, gośc jeden dał mu grabę, ale co, nikt oprócz niego nie zareagował...
a teraz najśmieszniejsze... ta c*pka w koszulce j***ć policję wiecie co zrobiła???
Wyl;eciała z metra na peron i od razu na skargę do mundurowych:D :D :D :D :D
j***ć takich CHWDP-owców :D





To przypomniało mi, jak też rok temu, jakiś haker wlazł na stronę "Firma" (to ci od JP na 100%) i wkleił zdjęcie antyterrorystów z dopiskiem w stylu "Policja was jebie" Popek "ikona", hasła JP na 100 %, zgłosił na policję atak hakera. :homer:

pjm77

2012-08-09, 10:39
Powody, motywy, okoliczności pominę.

Sprawa jest dość prosta. Z jednym masz jakieś szanse (od ciebie zależy jakie). Z dwoma możesz już liczyć tylko na fuksa. Z trzema zostaje cud. Popełniłeś błąd - dostałeś nauczkę. Proponuję wziąć ją do serca bo kolejne błędy tego samego rodzaju mogą mieć dużo poważniejsze konsekwencje. Przyznam się że Panowie Dresy uczynili ci sporą przysługę że tylko wyleciałeś na ryj. Wielu wysiadłoby z tobą i poskakało ci po głowie.

Jeśli chodzi o tego skejta to sorry - chłopak chce się wyróżniać no to się wyróżnia. Z wszystkimi tego konsekwencjami. Wiem że teraz jest taki trend że hipsterstwo chciałoby mieć prawo do wyglądania absolutnie jak im się podoba (włącznie z np. krowim klockiem na głowie) i żeby wszyscy reagowali na to pozytywnie. Niestety nie tak to działa. Ludzka uwaga to zasób ograniczony i kiedy ktoś próbuje ją zwracać na siebie na siłę to część ludzi będzie reagowała negatywnie bo zwyczajnie mają coś ważniejszego na głowie.

Na takie okoliczności polecam http://www.nononsenseselfdefense.com/ - bardzo fajna strona. Nie znajdziesz tam tajnych ciosów w lewe jajo, natomiast klarownie tłumaczy dynamikę tego rodzaju sytuacji i jak postępować, żeby się w nich nie znaleźć.

goolman

2012-08-09, 10:42
pewnie sam próbowałeś sp***alać aż zapaliłes deklem o glebe hahah

P.S. dobrze ci tak

kidi1

2012-08-09, 11:04
Polacy wolą klaskać jak Wojewódzki coś głupiego powie

barszczzuszkami

2012-08-09, 11:20
Nic się nie przejmuj, przynajmniej masz satysfakcję, morda nie szklanka, zagoi się. Jakby ich było dwóch to pewnie by już z nich takie kozaki nie były, ta grupa społeczna charakteryzuje się tym, że ich odwaga rośnie wprost proporcjonalnie do ich przewagi liczebnej nad potencjalnym przeciwnikiem.

Teraz pewnie będziesz siedział cicho, a szkoda bo takie jednostki z jakimiś zasadami i wartościami są w naszym społeczeństwie potrzebne.

DBstep

2012-08-09, 11:23
A ode mnie piwo. Większość negatywnie podchodzi do tego co zrobiłeś ale tak to jest, jak się bezpiecznie siedzi chudym i bladym przed monitorem... Jedyne zagrożenie dla nich to odłączony prąd.
A :idzwch*j: z takimi ...
Ty autorze postąpiłeś emocjonalnie i wyszło jak wyszło... Ale szacun za odwagę.
A Skaterowi ch*jeczek w dupeczkę.




Koniec.