18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pewnego dnia w autobusie...

do............! • 2012-08-09, 01:14
Pragnę opowiedzieć Wam pewną autentyczną historię, która mi się przydarzyła.
Pewnego zwyczajnego dnia jadąc autobusem do szkoły, moją uwagę przykuł chłopak drobnej postury. Był ubrany coś na wzór skate'a a na głowie miał pedalskiego full capa (new era) z wizerunkiem myszki miki (nie wiem co to za moda ale ok). No i na jednym z przystanków wsiadło trzech, przypakowanych dresów. W pewnej chwili jeden dres zauważył ową czapeczkę naszego skate'a, na początku było nawet ok, trochę się ponabijał pod nosem, do czasu... Drobny skejcik nie chciał pozostać dłużny i coś mrucząc pod nosem i patrząc w stronę dresów zaczął również się nabijać (nie słyszałem co mówił bo siedział daleko). Dresy wpadły w szał, zaczęli klnąć na cały autobus i zapowiadać co zrobią z chłopakiem jak wyjdą z autobusu, chłopak wystraszony siedział już cicho. Stety lub niestety, napakowani panowie ani śmieli odpuścić, cały czas jakieś niemiłe słowa rzucali w kierunku chłopaka. Jeden cały czas tylko bełkotał "zabiję cię pedale mały", i w tym momencie (nie wiem co we mnie wstąpiło i czego oczekiwałem) nie wytrzymałem i krzyknąłem do niego "jedyny pedał w tym autobusie to Ty więc zamknij ryj i daj chłopakowi spokój".
Muszę Was rozczarować, nikt nie bił brawa, kierowca nie zatrzymał się żeby mi gratulować, nikt nie tańczył z radości, a dresy nie wysiadły z głowami spuszczonymi w dół. Pech chciał że sekundę po moich słowach był przystanek i jak tylko otworzyły się drzwi, chłopaczek uciekł, a ja wyleciałem mordą o chodnik (oczywistym jest że dresy mnie wyj***ły). Dostałem jeszcze mocnego buda w udo i dresy wsiadły z powrotem do autobusu. Nikt się nic nie odezwał, nikt mi nie pomógł, j***ny skejcik nawet nie spytał się mnie czy wezwać pogotowie - sp***olił do miasta. I ciekawe skąd Wy bierzecie tych ludzi co zawsze Wam klaszczą brawa i jest sielanka i tańce i owacje i inne ch*je muje.

Zdjęcie po powrocie do domu (do szkoły już mi się odechciało tego dnia iść):

(krew zmyta, wiem że byście chcieli) :-P

fhMichaelo

2012-08-09, 14:01
Szczerze? To co zrobiłeś było czystą głupotą, a głupoty się nie oklaskuje. Pewnie jakbyś podszedł na spokojnie do dresów i powiedział: "spokojnie chłopaki, to tylko j***ny pedał skejcik i tak ktoś go pewnie wyr*cha w dupsko" to by odpuścili, a z Tobą poszli na piwo.

Wszechwiedzący

2012-08-09, 14:34
Morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
kozaczysz do dresów, będziesz dojechany.
Ludzie to w większości egoiści i chamy,
więc liż teraz rany pod spódnicą mamy.
Wszak ryj Twój jest nieco rozj***ny,
Nie udawaj Bonda idź do Copacabany.


http://copacabana.pl

DisHonoreD

2012-08-09, 14:35
Dresy maja zawsze racje, pedalski skejcik sp***olił. Dałes dupy i najprawdopodobniej jestes pedałem. Dlaczego? Gdybys obronil dziewczyna napisał bym /applaud ale k***a skejcika pedała.

piroman88

2012-08-09, 14:41
z takim ryjem to mogłeś dostać i bez oddzywania sie :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Rauser

2012-08-09, 14:52
Właśnie dlatego nie pomaga się nieznajomym :-) . Piwo.

Zl...........ny

2012-08-09, 14:55
Dostałeś wpie**ol za bycie grubym, niech ta lekcja cię czegoś nauczy.

Krzywonos

2012-08-09, 15:00
Historia może i prawdziwa, nie zdziwiło by mnie to. Ale zdjęcie akurat jest z przypadkowej strony w necie.
Ludzie zadajcie sobie czasem kłopot weryfikowania informacji, to akurat mało istotna sprawa, ale potem idziecie głosować np. i skreślacie to co skreślacie i mamy pedała i Godzkie coś w sejmie RP.

źródło fotki http://www.pinkbike.com/photo/list/?date=all&textfield=3&text=jumps&page=12
Dziękuję.


Ja1948

2012-08-09, 15:04
Wzruszająca historia :lol: haha

Rafal1757

2012-08-09, 15:13
@Krzywonos
k***a a ja już postawiłem piwo tematowi :(

elvese1

2012-08-09, 15:14
chwalisz sie czy żalisz ?! żenujący jestes, na facebooku tez wkleiłes ten sam tekst, zeby dostać pare like'ów ?! zacznij chdzić na siłownnie i zacznij trenowac sztuki walki to nie bedziesz mial podobnych problemów bo dresików na 1 stzrala byl skladal po kilku latach treningu, mialem 2 podobne sytuacje w swoim zyciu, tylko akurat ja stanalem w obronie i jeszcze wpie**ol solidny w autobusie spuscilem i jakos nie mialem ochoty o tym pisac na internecie ani chwalenia sie nikomu ... a jak fikasz do kogoś od kogo wiadomo, ze dostaniesz po gębie to nie spodziewaj sie niczego innego jak obitej mordy .

JezusToŻyd

2012-08-09, 15:16
Jakbym miał wrzucać historię w której się pod kogoś podszywam to przynajmniej nie chciałbym wyjść na idiotę. A tutaj proszę, nie dość że c*pka w prawdziwym życiu (bo dał zdjęcie które łatwo znaleźć), to i w wymyślonej historii.

Niech może moderator skasuje temat bo jeszcze się namnoży takich podszywanych bohaterów jak zobaczą tego gościa.

Zl...........ny

2012-08-09, 15:58
Uuu powinno się usunąć ten temat, a temu k***iarzowi dojcz doj***ć kombosa warnów x5. Nie ładnie wprowadzać w błąd sadoli, jednemu idiocie się popuści, to znajdą się następni.

Nutaharion

2012-08-09, 16:08
Raynor napisał/a:

Na wypadek gdyby ktoś się jeszcze zastanawiał czy państwo traktuje nas jak idiotów:

"W wypadku zaatakowania nas nożem, musimy się zastanowić i podjąć właściwą decyzje"




Bo najlepiej to dać się zaj***ć.

Jozekban

2012-08-09, 17:28
Sprytny rozwiązuje problem, mądry go unika.