18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Paweł Kukiz spotkanie Platrofma Oburzonych

dzwonkos • 2013-03-17, 12:45
Paweł Kukiz podczas spotkania w Gdańsku - Platforma Oburzonych. Wypowiedzi na temat obecnej sytuacji w naszym kraju.



Mam nadzieję, że teraz naprawdę coś się ruszy.


Polecam wszystkim stronę http://zmieleni.pl/


Kuriki

2013-03-17, 16:46
!Timon napisał/a:

Masz rację, że te okresy przejściowe mogą zamienić się w wojnę uliczną, ale ona w perspektywie paru czy parunastu lat jest nieunikniona. Nic nie ryzykujemy tak naprawdę, co najwyżej przyspieszymy bieg zdarzeń.


Ja przyspieszać nie chcę bo zanim to nastąpi, zdążę się wynieść i nie oberwę przypadkową kulką podczas mycia okien :nietoperz:

Squbany

2013-03-17, 16:48
Kuriki napisał/a:

Squbany,


Ja jestem na "tak". Jest jednak jedno "ALE".

Nie każdy jest na tyle zaradny i ogarnięty by sobie samemu zorganizować życie. Emerytura ch*jowa ale jest, złużba zdrowia i reszta, to samo.
I teraz powiedz takiemu zidiociałemu nierobowi, że koniec z "darmowymi" usługami państwowymi.

Ty byś sobie poradził z rozsądnym wydawaniem swojej kasy, ja również i nam podobni także.
Niestety niektórzy lubią być okradani i gdyby zmuszeni byli do planowania swoich wydatków to by ich jasny szlag trafił i albo by wściekła tłuszcza wyszła na ulicę i zaczęła demolować co się da by zwrócić uwagę władz albo jeszcze gorzej by było.

To jak z legalizacją broni w Polsce -niby było by to dobre ale okres przejściowy jest nie do przyjęcia.



1.jak ktos nie jest na tyle zaradny to niech wplaca swoje pieniadze do bankow dobrowolnie,napewno po likwidacji ZUS-u powstalo by pelno podobnych prywatnych instytucji.
2.jesli chodzi o sluzbe zdrowia to swiadczenia z cykulu zlota karta w prywatnej warszawskiej przychodni kosztuje 350zl co miesiac a zakres swiadczen ma szerszy jak NFZ, i nie trzeba czekac w kolejkach o zycje.
3.Jesli chodzi o dostep do broni owszem uwazam ze,prawo powinno byc bardziej liberalne.Ale ewidencja posiadaczy nie powinna byc zaniechana.dostep do niej powinni miec ludzie ktozy sa juz ustatkowani(rodzina) powyrzej 25roku zycja.dodatkowo okresowe badania psychologiczne co 2 lata.

abdul

2013-03-17, 17:28
dopoki ktos nie ruszy krzyza, albo wodki, to polaki dadza sie nawet zaglodzic i palcem nie kiwna

zielony145

2013-03-17, 17:35
z merytorycznego punktu widzenia wszystkie postulaty i ogólne założenia kukiza są bardzo trafne muszę przynać ,że nawet do mnie trafiają niemniej jednak w polsce mielismy juz doczynienia z jednomandatowymi okręgami wyborczymi i doszlo do zamachu stanu. Jak wiadomo punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia im wiecej tych punktów tym nasi politycy są bardziej obiektywni ,ale co za tym idzie nie mogą dojsc do porozumienia wyobraźcie sobie ponad 400 odmiennych poglądów ... jeden wielki chaos.

pa...........66

2013-03-17, 17:50
i znowu banda politycznych kretynów sie napna na portalu niepolitycznym sadistic sluzacym rozrywce bo czesc mlodocanych debli krzykaczy znajduje tu przystan.


widocznie w realnym zyciu nikt nie chce sluchac;]

wstaw autorze na kwejka albo na podobna strone zeby tobie podobne audytorium moglo sobie pokrzyczec

wolek14

2013-03-17, 17:59
Cytat:

wyobraźcie sobie ponad 400 odmiennych poglądów ... jeden wielki chaos


Śmiem twierdzić, że nie ma w kraju dwóch osób o identycznych poglądach. Dlatego też idąc na wybory, głosujesz na tą partię, która ma najbardziej zbliżoną listę poglądów do Twojej ( o ile TV nie zeżarła Ci mózgu, to tak to powinno wyglądać).


A co do okresów przejściowych, to 24 lata temu też się tego wszyscy bali, a jakoś przeszło...


I najważniejsze, pytanie do tej bandy idiotów wyżej, co to próbują gasić innych stwierdzeniem - "pokaż mi choć jeden kraj, w którym taki system się sprawdził?", to ja pytam kto pokazał taki przykład grekom, gdy wymyślili demokracje? Kto pokazał USA taki przykład, jak dzielili państwo na stany (każdy z własnym prawem)?

mk1981

2013-03-17, 18:20
Tak można podsumować całą dyskusję:
- zaczęło się od wazeliny, a skończyło na...
- każdy sobie po swojemu.

Gdyby świat był taki, jaki chcemy, żeby był, to każdy sadysta miałby swojego masochistę, a każdy fapujący miałby darmowy Internet, ale tak nie jest, więc jedni będą dawać (i brać) dupę, a inni fapować do swoich oświeconych postów

zielony145

2013-03-17, 18:33
pavel666 napisał/a:

i znowu banda politycznych kretynów sie napna na portalu niepolitycznym sadistic sluzacym rozrywce bo czesc mlodocanych debli krzykaczy znajduje tu przystan.


widocznie w realnym zyciu nikt nie chce sluchac;]

wstaw autorze na kwejka albo na podobna strone zeby tobie podobne audytorium moglo sobie pokrzyczec
to tylko niezobowiazujace byc może nie trafne spostrzeżenie ale zawsze znajdzie sie pseudointeligent , ktory wysrywa swoje niezadowolenie i zamiast wniesc cos ciekawego do rozmowy pisze oklepany teksty typu "idz z tym na kwejka" na STOS XD

jacoob

2013-03-17, 20:36
pmn napisał/a:

ch*ja się ruszy k***a debile, tylko się napinacie jak małe dziewczynki, bo źle bo sramto, przyjdą nastepni i tez was będą sromotnie r*chać... latego warto sp***alać z tegoż kraju jak coś się będzie działo, po ch*j drążyć temat. Tak jak było w czasie wojny, niektórzy sp***olili i teraz sobie żyją w normalnych krajach...
Możliwe że za ostro ale mam na to wyj***ne i na tych k***a polaczkowatych hipstero-skejto-metalowo-techniawkowo-dabstepowo-hejterów. ch*j wam w dupę i kawałek szkła.



- napisał kretyn który się cieszy, że robi za najmniejszą krajową, bo jego ambicje to zjeść po robocie, a przed snem się naj***ć

mlody0708

2013-03-17, 21:02
pmn napisał/a:

Tak psioczycie... tak szczekacie... będziecie płakać jak dojdą do władzy Ci co krzyczą, że obalić, że spalić itd. ale jak oni się dossą to będziecie płakać ;D ja i inni, którzy wyjadą będą się śmiali i utrzymywali swoje rodziny pracując dla obcych. Proste - pewnie że proste, trzeba mieć jaja i umieć spasować tak jak w pokerze... Nic się nie zmieni, to tylko gadka, jeszcze nikt nic nie zrobił, gadać to sobie gadam tutaj i jest taki sam efekt.
polaczki - nie wszyscy, ale większość, więc też się nie napinajcie moi drodzy, polaczki, polaczki, polaczki i co ??
Pozdrawiam i smacznego obiadu.

polaczkiem to zawsze bedziesz ty dla swoich zachodnich chlebodawców....ma moge żyć za te 1.5 kafelka ale być może dzieki mnie i podobnych moje dzieci bedą kiedyś zatrudniały takich jak ty....''murzynów od czarnej roboty'' i to we własnym kraju...a ty sobie wyjeżdzaj...polaczku

froqer

2013-03-17, 23:57
Cytat:

jak ktos nie jest na tyle zaradny to niech wplaca swoje pieniadze do bankow dobrowolnie,napewno po likwidacji ZUS-u powstalo by pelno podobnych prywatnych instytucji.


Za czym świadczy przykład Amber Gold.
Z resztą w zasadzie się zgadzam, ale na boga, sprawdzaj pisownie, przecież podkreśla nawet.

BANNED

2013-03-18, 00:13
pie**oli pie**oli bo tez chce do koryta i tyle

Ch...........on

2013-03-18, 11:42
pmn napisał/a:

ch*ja się ruszy k***a debile, tylko się napinacie jak małe dziewczynki, bo źle bo sramto, przyjdą nastepni i tez was będą sromotnie r*chać... latego warto sp***alać z tegoż kraju jak coś się będzie działo, po ch*j drążyć temat. Tak jak było w czasie wojny, niektórzy sp***olili i teraz sobie żyją w normalnych krajach...
Możliwe że za ostro ale mam na to wyj***ne i na tych k***a polaczkowatych hipstero-skejto-metalowo-techniawkowo-dabstepowo-hejterów. ch*j wam w dupę i kawałek szkła.



Dokładnie sp***alaj i daj się przeganiać ze swojej ziemi :) na osiedlu pewnie też każdy pluje ci w mordę a ty co pół roku się przeprowadzasz:D

Morgennes

2013-03-18, 17:50
pmn napisał/a:

ch*ja się ruszy k***a debile, tylko się napinacie jak małe dziewczynki, bo źle bo sramto, przyjdą nastepni i tez was będą sromotnie r*chać... latego warto sp***alać z tegoż kraju jak coś się będzie działo, po ch*j drążyć temat. Tak jak było w czasie wojny, niektórzy sp***olili i teraz sobie żyją w normalnych krajach...
Możliwe że za ostro ale mam na to wyj***ne i na tych k***a polaczkowatych hipstero-skejto-metalowo-techniawkowo-dabstepowo-hejterów. ch*j wam w dupę i kawałek szkła.



No pewnie bo narzekając nic nie osiągniemy... tyle, że k***a Edison też miał ból dupy o to że musi siedzieć przy świeczce i wynalazł żarówkę. Diesel wynalazł silnik wysokoprężny bo marudził, że konno jeździć nie będzie bo mu gównem śmierdzi. Wałęsa też zrzędził na komunę i dokonał przewrotu... itd. jak więc widzisz każdy przełom w historii ludzkości zaczął się od niezadowolenia, marudzenia i to był bodziec do działań, a Ty proponujesz żeby w zaistniałym problemie bohatersko sp***olić z pola bitwy. Genialne w ch*j!