18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Paweł Kukiz spotkanie Platrofma Oburzonych

dzwonkos • 2013-03-17, 12:45
Paweł Kukiz podczas spotkania w Gdańsku - Platforma Oburzonych. Wypowiedzi na temat obecnej sytuacji w naszym kraju.



Mam nadzieję, że teraz naprawdę coś się ruszy.


Polecam wszystkim stronę http://zmieleni.pl/


Gracjan

2013-03-17, 13:58
I co chcecie żeby 1 milion podpisów miało decydować o 38 milonach ludzi ? Puknijcie sie w łeb

bloodwar

2013-03-17, 13:58
pmn ma rację, jak w Polsce w 1944 stało się jasne, że wchłonie nas Rosja, w 1946 roku "wybrano" socjalizm i pełną "współpracę" z ZSRR w "wolnych" wyborach, a w 1980 wprowadzono Stan Wojenny to też wielu ludzi zdecydowało się zostać/wyjechać do krajów w które rzuciły je wichry losu wojennego (Wielka Brytania, Francja) albo które zdecydowały się przyjąc uchodźców (USA) ale mimo to starali się jakoś wpływać na Ojczyznę - Radio Wolna Europa, Polski Rząd na Obczyźnie itp i za to co robili nazywano ich tchórzami, szczurami które uciekły z tonącego okrętu a teraz starają się wpływać na to, w które miejsce opadnie wrak.

Trzeba mieć sporo wrażliwości i intelektu żeby zauważyć, że w momencie w którym zdecydowałeś się zarabiać 4, 6, 8 tysięcy złotych za prostą, fizyczną pracę i w godziwy sposób żyć, zakładać rodzinę i wychowywać dzieci zamiast zostać w kraju i budować "Ojczyznę" tyrając za 1,5 kafelka, mieszkając kątem u rodziców i chwalić się że jesteś "Prawdziwym Polakiem" bo płacisz podatki, chodzisz do kościoła to nie jesteś tchórzem, nie jesteś szczurem, nie jesteś "debilem i idiotą" - jesteś bardzo inteligentnym człowiekiem który posiada proste, wręcz prymitywne instynkty przetrwania i logicznie potrafisz dodać 2 do 2 żeby wyszło 4 i wiesz, że na całym świecie jest jedna zasada - żeby coś dostać musisz coś zrobić, zaś osoba która zostaje i wegetuje latami licząc, że kolejny rząd, wybrany w sposób demokratyczny przez niecały 50% społeczeństwa na tyle otumanionego, że wierzy w instytucję wyborów motłoch i na tyle otumanionego, żeby wybrać po raz kolejny ludzi, którzy NIC nie zmienili, zmieni coś w sposób na tyle istotny, żeby odmienić Twoje życie.

Jeżeli od 23 lat siedzicie na dupach i NIC nie robicie żeby zmienić cokolwiek, to nie jesteście "elitą polskiego społeczeństwa", nie jesteście "Prawdziwymi Polakami" - jesteście pie**olonymi lemingami bez najbardziej prymitywnego instynktu przetrwania! Jesteście j***nymi Polaczkami z których śmieje się każdy, kto miał odwagę ruszyć się i zrobić coś dla SIEBIE - bo to TY jesteś najważniejszy, nie jakiś koleś w rządzie który nakłada na CIEBIE kolejne podatki żeby SOBIE zrobić dobrze! Musicie to sobie najpierw uświadomić, inaczej nie ma sensu w ogóle wychodzić na ulice bo znowu wybierzecie sobie innego tyrana jak w Egipcie czy Iranie

łonder

2013-03-17, 13:58
Za słowo "polaczek" powinien być ch*j w dupę z kawałkiem szkła.

Don_petro

2013-03-17, 13:59
Pan Kukiz ma rację. Dobrze, że są jeszcze ludzie którzy chcą coś zmienić. Jest to walka z wiatrakami bo z tą pseudo władzą i "wolnymi" mediami nie wygra. Ale może takimi występami otworzy oczy Polakom. Mówcie co chcecie, ale On też mógłby wyjechać za granicę, płacić tam podatki i mieć wyj***ne na to co się tu dzieje. Zgadzam się z p. Kukizem w 100% i podziwiam za odwagę i patriotyzm.

Piterek_19

2013-03-17, 14:00
Można Kukiza lubić albo nie, zgadzać się z nim lub nie, ale widać, że mu zależy. Szacunek Panie Pawle!

EduardHill

2013-03-17, 14:01
Niema to tamto, Kukiz dobrze gada!!!

Baphomet

2013-03-17, 14:02
pmn napisał/a:

ch*ja się ruszy k***a debile, tylko się napinacie jak małe dziewczynki, bo źle bo sramto, przyjdą nastepni i tez was będą sromotnie r*chać... latego warto sp***alać z tegoż kraju jak coś się będzie działo, po ch*j drążyć temat. Tak jak było w czasie wojny, niektórzy sp***olili i teraz sobie żyją w normalnych krajach...
Możliwe że za ostro ale mam na to wyj***ne i na tych k***a polaczkowatych hipstero-skejto-metalowo-techniawkowo-dabstepowo-hejterów. ch*j wam w dupę i kawałek szkła.



To uciekaj, nie będziemy płakać po Tobie. W tych normalnych krajach dokąd chcesz wysłać ludzi, byli tacy którzy wzięli swoją przyszłość we własne ręce i stworzyli sobie wymarzoną rzeczywistość. Jeśli tutaj wszyscy bedą szli na łatwizne i po prostu sp***olą za granice, zamiast postarać sie o lepsze czasy na rodzimiej ziemii, no to Polska umrze... umrze z obojętności. Więc żyj sobie kosmopolito gdzie chcesz, dla mnie nie jesteś Polakiem, ch*j Ci w dupe.

Roxon

2013-03-17, 14:02
No to jak? Kiedy przydarzy mu się śmiertelny "wypadek" ?

pm...........mn

2013-03-17, 14:04
Tak psioczycie... tak szczekacie... będziecie płakać jak dojdą do władzy Ci co krzyczą, że obalić, że spalić itd. ale jak oni się dossą to będziecie płakać ;D ja i inni, którzy wyjadą będą się śmiali i utrzymywali swoje rodziny pracując dla obcych. Proste - pewnie że proste, trzeba mieć jaja i umieć spasować tak jak w pokerze... Nic się nie zmieni, to tylko gadka, jeszcze nikt nic nie zrobił, gadać to sobie gadam tutaj i jest taki sam efekt.
polaczki - nie wszyscy, ale większość, więc też się nie napinajcie moi drodzy, polaczki, polaczki, polaczki i co ??
Pozdrawiam i smacznego obiadu.

elpolako

2013-03-17, 14:05
znów samobójstwo będzie :(

pm...........mn

2013-03-17, 14:05
Baphomet napisał/a:



To uciekaj, nie będziemy płakać po Tobie. W tych normalnych krajach dokąd chcesz wysłać ludzi, byli tacy którzy wzięli swoją przyszłość we własne ręce i stworzyli sobie wymarzoną rzeczywistość. Jeśli tutaj wszyscy bedą szli na łatwizne i po prostu sp***olą za granice, zamiast postarać sie o lepsze czasy na rodzimiej ziemii, no to Polska umrze... umrze z obojętności. Więc żyj sobie kosmopolito gdzie chcesz, dla mnie nie jesteś Polakiem, ch*j Ci w dupe.



haha ja wstydzę się, że jestem Polakiem, raczej polakiem. Bo r*chane dz**ki się wstydzą, kwita.

lazarus99

2013-03-17, 14:09
Kukiz na prezydenta!!!

Dante737

2013-03-17, 14:11
Tak czytam co tu piszecie i się zastanawiam: ilu z was pójdzie głosować i na kogo będziecie głosować żeby wszystko pozmieniać. Skoro nie PIS i nie PO, to kto? Macie jakieś propozycje, jakąś realną konkurencje dla tych pazernych świń? Nie? Tak właśnie myślałem... Jak dla mnie na dzień dzisiejszy nie ma w Polsce żadnej partii której można by powierzyć władzę, a sami też nic nie zrobicie przez stękanie do monitora. Jeśli o mnie chodzi to jedynie KNP ma jakieś ciekawe pomysły ( a właściwie to Majki, chociaż często też pie**oli bzdury), ale i tak się im nie uda wybić. Hitler miał bardzo ciekawy pomysł na komunistów i żydostwo w Niemczech, ale.... to tylko gdybanie, póki co to wiążą nas długi unijne które tak czy inaczej trzeba spłacić i nie ważne kto się dostanie do władzy to będzie miał przesrane.

Squbany

2013-03-17, 14:15
Glosowac na Korwina , na ludzi z poza gownego nurtu politycznego.
Korwin wlasnie opowiada sie za JOW(Jednomandatoweokregiwyborcze) z kazdego wojewodctwa mamy 4-5 poslow wybranych demokratycznie
Zmniejszeniem kosztow pracy w tym podatkow
Prywatyzacja telewizji,szkolnictwa,szpitali
Dekryminlizacja Narkotykow(legalny obrot,+nalozona na nie akcyza)
Likwidacja ZUS,KRUS,NFZ,PUP.
Zmiany w systemie pozwolen budowlanych,mianowicie budynki uzytecznosci prywatnej mozna stawiac bez pozwolen i planow,ale z zasadami prawa budowlanego.
ORAZ zakaz zadlurzania kraju,przywrucenie kary smierci dla zwyrodnilcow i skorumpowanych politykow,

To powinno byc spelnione aby zylo sie normalnie

froqer

2013-03-17, 14:17
Chciałem tylko wkleić pewien cytat z Wikipedii.

Cytat:

W przeprowadzonym w 2008 przez OBOP badaniu za wprowadzeniem jednomandatowych okręgów wyborczych wypowiedziało się 64% ankietowanych, przeciwko – 13%, obojętność lub brak opinii wyraziło 23%



Myślę, że mówi samo za siebie.