18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Paweł Kukiz spotkanie Platrofma Oburzonych

dzwonkos • 2013-03-17, 12:45
Paweł Kukiz podczas spotkania w Gdańsku - Platforma Oburzonych. Wypowiedzi na temat obecnej sytuacji w naszym kraju.



Mam nadzieję, że teraz naprawdę coś się ruszy.


Polecam wszystkim stronę http://zmieleni.pl/


pm...........mn

2013-03-17, 12:56
ch*ja się ruszy k***a debile, tylko się napinacie jak małe dziewczynki, bo źle bo sramto, przyjdą nastepni i tez was będą sromotnie r*chać... latego warto sp***alać z tegoż kraju jak coś się będzie działo, po ch*j drążyć temat. Tak jak było w czasie wojny, niektórzy sp***olili i teraz sobie żyją w normalnych krajach...
Możliwe że za ostro ale mam na to wyj***ne i na tych k***a polaczkowatych hipstero-skejto-metalowo-techniawkowo-dabstepowo-hejterów. ch*j wam w dupę i kawałek szkła.

dzwonkos

2013-03-17, 12:59
pmn napisał/a:

ch*ja się ruszy k***a debile, tylko się napinacie jak małe dziewczynki, bo źle bo sramto, przyjdą nastepni i tez was będą sromotnie r*chać... latego warto sp***alać z tegoż kraju jak coś się będzie działo, po ch*j drążyć temat. Tak jak było w czasie wojny, niektórzy sp***olili i teraz sobie żyją w normalnych krajach...
Możliwe że za ostro ale mam na to wyj***ne i na tych k***a polaczkowatych hipstero-skejto-metalowo-techniawkowo-dabstepowo-hejterów. ch*j wam w dupę i kawałek szkła.




Ulżyło Ci ?

m0lenda

2013-03-17, 13:02
Polacy jeszcze bardziej muszą dostać po dupie żeby coś naprawdę się ruszyło.

Czerstwy

2013-03-17, 13:02
@dzwonkos, a tobie?
Przecież pisze prawdę, a prawda ma to do siebie, że boli, więc wysmaruj dupe wazeliną i nie spinaj sie, będzie Ci lżej.

pm...........mn

2013-03-17, 13:03
dzwonkos napisał/a:




Ulżyło Ci ?



Tobie widać nie. Wczoraj oglądałem wyjątkowo telewizję i to widziałęm jak się debile bez szkoł napinają. Próbują się bronić rękami i nogami bo jak ludzie ruszą to zabiją każdego i ich rodziny. i tego im k***a życzę i każdemu tzw. polaczkowi.

dzwonkos

2013-03-17, 13:08
pmn napisał/a:



Tobie widać nie. Wczoraj oglądałem wyjątkowo telewizję i to widziałęm jak się debile bez szkoł napinają. Próbują się bronić rękami i nogami bo jak ludzie ruszą to zabiją każdego i ich rodziny. i tego im k***a życzę i każdemu tzw. polaczkowi.



Masz na myśli Kukiza ?

scchizm

2013-03-17, 13:35
ciekawe kiedy go powieszą

Ji^HaD

2013-03-17, 13:39
pmn

to sp***alaj z kraju , chocby sie mialo palic i walic matki nie opuszcze

typhoon_2008

2013-03-17, 13:41
Samo sie nic nie zmieni.. Kłapać pyskiem sprzed monitora jest najłatwiej.. Ja podziwiam j szanuje ludzi ktorzy mają odwagę i chęci coś zmienić w tym chorym państwie.

Najpierw sp***olą a kiedy coś zmieni się na lepsze to jak hiena wroci i bedzie Polakiem pełną gębą..

Ji^HaD

2013-03-17, 13:44
pmn napisał/a:



Tobie widać nie. Wczoraj oglądałem wyjątkowo telewizję i to widziałęm jak się debile bez szkoł napinają. Próbują się bronić rękami i nogami bo jak ludzie ruszą to zabiją każdego i ich rodziny. i tego im k***a życzę i każdemu tzw. polaczkowi.



gluchy czy ki ch*j ?? Kukiz wlasnie gada przeciwko tym zjebom z immunitetami

Qu...........th

2013-03-17, 13:56
@pmn

Właśnie przez taką postawę myślenia jaką ty prezentujesz! nic się nie zmieni, i największym polaczkiem jesteś ty pisząc bzdury.

krz2

2013-03-17, 13:57
Ci Gdańszczanie to mądrzy ludzie.

ps: polać mu!

Knutsen

2013-03-17, 13:57
pmn jesteś kolejnym frajerem, który umie tylko kogoś zbluzgać. Najlepiej zrobisz jak już teraz uciekniesz, bo takich ciot w kraju mamy wystarczająco dużo.

ko11

2013-03-17, 13:58
pmn
jesteś idiotą.
bezpłciowy, obojętny frajer. Najłatwiej jest uciekać , to jest dla ludzi słabych ->takich jak ty. nie szanuję w ogóle takich osób. W tym kraju są ludzie, którzy kochają swój kraj za to że się tu urodzili, dorastali teraz są starsi i nie chcą być robieni w ch*ja przez rząd, innych posło-ekspertów, byc okłamywani przez media i takie tam. Dlatego robią coś żeby to zmienić.
frajerzy uciekają
jesteś za młody i głupi żeby to zrozumieć więc idź się uczyć przyrody bo jutro chyba masz klasówkę.