18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patron

Swirussss • 2013-10-09, 15:43
Już wiadomo czyim patronem po wyświęceniu zostanie ogłoszony Jan Paweł II


oc...........an

2013-10-11, 21:01
Z islamem walczy się za pomocą ograniczania emigracji i ucinania socjalu, a nie za pomocą cytatów Jana Pawła -_-

No ale skoro wy dalej sądzicie, że przez to, że obraża ktoś papaja islam nas "podbije" to ja nie mam więcej pytań.

rawpanic

2013-10-12, 07:23
Birkut napisał/a:

@up A może zajmiesz się tropieniem pedofilii i "złych uczynków" w innych religiach (które zagrażają bezpieczeństwu świata)? Co?! Czy boisz się, że prawda Ci tak dupę zatka, że się obsrasz po uszy? Polecam postudiować trochę na temat pedofilii w szkołach rabinistycznych i r*chaniu przez muzułmanów młodych (dolną granicę ciężko ustalić) dziewczynek (może i chłopców). Co? Nie jestem wierzący, ale wk***ia mnie jak ktoś najeżdża na KK tylko dlatego że musiał chodzić na roraty i do spowiedzi bo go mama zmuszła. Skupcie się wszyscy "antyklerykałowie" (po komunii i po bierzmowaniu) na tym co zagraża łacińskiej cywilizacji i co się napradę wyprawia w świecie. Jeśly Wasze myślenie nie wybiega poza waszą prarafię i KK to pogratulować światopoglądu. Otacza was czyste, rozjuszone zło a Wy się skupiacie na przypadkach nagłaśnianych przez j***ne lewackie media! Brak słów na taką ignorancję i wąskie postrzeganie problemu.


po pierwsze: bardzo dziecinne jest broniene sie argumentami typu "spojrz na innych" "inni sa gorsi"

po drugie: ja mowie ze kazda religia jest glupia i niebezpieczna, a jesli chodzi o ogranicznie w mojej parafii to powtarzam ze osobiscie mieszkalem 22 lata w Rzymie a teraz mieszkam w Kanadzie, czyli moze ciutek wiecej poznalem osob i sytuacji niz Ty.

3: z tymi "lewackimi mediami" to ja do konca nie wiem czy jestem prawicowy czy lewicowy, oglolnie nie lubie cyganow. muzulmanow, czarnych itd. ale mysle ze wszyscy polacy, biedni i bogaci, jesli sa chorzy zasluguja na bezplatne leczenie, a jesli sa glodni zasluguja na leczenie od panstwa, a tak ogolnie, bogaci powinni placic wiecej taxow od biednych i czym wiecej jestesmy rowni, tym bardziej zyje sie nam lepiej

PS sorry za bledy ortograficzne, uczyleme sie polskiego za granica
PPS do wszystkich ateistow, przestancie obrazac katolikow, z nimi nieda sie rozumowac, bo jesli mogloby sie rozumowac to nie bylo by katolikow

Ji^HaD

2013-10-18, 03:16
ja pie**ole , palety maści by braklo ;D