18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patron

Swirussss • 2013-10-09, 15:43
Już wiadomo czyim patronem po wyświęceniu zostanie ogłoszony Jan Paweł II


EdmundKemper

2013-10-11, 10:35
A czemu nie najeżdża się na pedofilów wśród policjantów, nauczycieli, lekarzy? Bo KK nie może się obronić? Bo nie odpowie agresją? Nie rozumiem aż takiego zniechęcenia do KK, nie jesteście wierzący, nie chcecie się utożsamiać z wiarą w Boga to trzymajcie się z daleka od religii. Fakt, złe zachowania należy potępiać, ale w dobry sposób. Teraz pewnie każdego księdza z góry określa się jako pedofila więc analogicznie każdego Polaka można nazwać chorym sk***ielem bo przecież kiedyś był sobie taki Leszek Pękalski. Zidiocieliśmy ludzie i wciska się nam ciemnotę, a media sobie żerują na podatnych tematach. Jakoś jak był temat matki Madzi to o pedofilii wśród księży się nie słyszało, był temat katastrofy smoleńskiej to pedofilia w kościele nie istniała. Tak, ludzie. Nie sieję propagandy wybielania KK, ale drażni mnie hipokryzja ludzi, którzy skupiają się na jednym temacie klepanym w kółko. Sam jestem przeciwko pedofilii z całego serca i uważam, że można nawet powielać sposoby jej zwalczania stosowane w Rosji albo kastrować przymusowo. I nie ważne czy to ksiądz, kowal czy kominiarz, jeśli to pedofil to należy się z nim rozprawić najlepiej raz na zawsze.

razi

2013-10-11, 11:41
Nie no stary obraziles jedyna obe ktora mozna sie szczycic, teraz wszyskie polaczki sie na ciebie wyplacza.

Tassadar

2013-10-11, 12:07
By cie sk***ysynu szlak trafił, byś zgnił w jakimś komunistycznym kołchozie gdyby się on nie przyczynił do wyswobadzania Polski. Śmiać to się powinno z ciebie i twojego iq równego iq kasztana. Co za ignorant. Zdechniesz z głodu pewnego dnia jak wyprzesz już razem z tobie podobnymi religię chrześcijańską z Polski i zastąpisz ją islamem albo innym afrykańskim czy arabskim gównem. Matoł

Jerzy_Michał

2013-10-11, 12:12
rawpanic napisał/a:

Obrazek
masz to jest k***a pic z Pinochet
http://pl.wikipedia.org/wiki/Augusto_Pinochet

jak tylko zostal papiezem dal oficjalna prokure opus dei
http://pl.wikipedia.org/wiki/Opus_Dei

nominowal marcinkusa jako szefa banku watykanskiego

kryl dziwisza, ktory kryl pedofilow-ksiezy,
wicej mi sie nie chce pisac. happy?



Augusto Pinochet uratował setki tysięcy Chilijczyków od śmierci głodowej, która nieuchronnie zbliżała się wielkimi krokami pod rządami Salvatora Allende. To, że przy okazji wytłukł parę komuchów nie jest zbrodnią, a pożyteczną zasługą.
Gdyby wytłukli w naszym kraju komuchów, socjalistów itp. to od razu stopa życia by wzrosła, a kraj byłby znacznie bogatszy.

Zarzuty wobec Pinocheta mogą czynić albo wyjątkowi ignoranci, albo wyjątkowe, sprzedajne k***y, co pięknie o tobie świadczy.

Tassadar

2013-10-11, 12:13
ChomikAdrian
Dawno takiego debila nie widziałem

Ronald Wdan

2013-10-11, 12:16
MiSTZRU napisał/a:

jakis ty k***a smieszny...



Katole detected xDDDDDDDDDD Bol dupy na pewno przez grafike, czy moze po ksiedzu?

Catch_22

2013-10-11, 12:44
Nie żeby coś, ale za rozpowszechnianie tego ścierwa "nie" powinien być metrowy ch*j w gardziel.

longinus

2013-10-11, 15:07
jan paweł drugi miał zgon długi

ni...........¼a

2013-10-11, 15:53

piotrek0171

2013-10-11, 16:33
fajnie jest byc modnym idiota i wrzucic cos co jest na topie nie? :D pewnie 90% z Was zapie**ala do kosciola a jak pleban przyjdzie po kolendzie to go w raczke calujecie, w necie ateisci , w domu katolicy bo mamusia kaze :)

Vegeta13

2013-10-11, 17:12
no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka

olikoks2

2013-10-11, 18:19
Jan pawel 2 gwałcił dzieci, to prawda

wojtecki2005

2013-10-11, 20:06
Ji^HaD napisał/a:

bol dupska j***nych katoli



I'm lovin' it !

a ty k***o kim jesteÅ› j***nym allah akbarem pedale pie**olony od katoli Wara k***o pedalska cwe*u

rawpanic

2013-10-11, 20:17
no tak boje sie muzulmanow i chodze do kosciola bo troche boje sie boga....

wysmiewam kk bo akurat tego jest tu najwiecej i moje podatki ida na utrzymanie tych sk***ysynow klamcow co okradaja nas i pie**ola bzdury o 2 tysiecy lat...

ale wy, panowie, nie wk***iajcie sie dlatego ze mowie prawde

latwo jest sie teraz wysmiewac z islamu, kiedy my mielismy odrodzenie i renesans a oni sa w gownie po uszy.... religia k jest tak samo zj***na i podla jak te inne, ale my mielismy wiecej czasu by sie obudzic i sie troszeczke z tego uwolnic...

PS wychowywalem sie 22 lat w Rzymie a teraz mieszkam w Kanadzie, i przestalem wierzyc w boga w wieku kiedy moj rozum zaczal pracowac, czyli okolo 4 lat...

shavoth

2013-10-11, 20:52
wojtecki2005 napisał/a:

a ty k***o kim jesteÅ› j***nym allah akbarem pedale pie**olony od katoli Wara k***o pedalska cwe*u



I tak właśnie mówi do bliźnich katolik.
Wszystkich katoli ukrzyżować, żydów zagazować, muslimów wysadzić w powietrze, buddystów spalić. Wtedy byłby spokój.