18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patron

Swirussss • 2013-10-09, 15:43
Już wiadomo czyim patronem po wyświęceniu zostanie ogłoszony Jan Paweł II


Quovadis

2013-10-11, 00:52
Kościół to ostatnia ostoja nadziei przed ciapatymi i muslimami. Więc reasumując :D lubisz kozy?

mefiek

2013-10-11, 00:55
@up
Lubisz dzieci?

Quovadis

2013-10-11, 01:02
Czyli moda na anty islam i całą resztą z tym związanym już nie jest na topie :<

Zarammoth

2013-10-11, 01:05
Tak. Za to suche kawały w stylu "Ciapaty r*cha kozę" to ubaw po pachy i walenie konia z zachwytu...

mi6chal

2013-10-11, 01:11
Jan Paweł II to wspaniała postać i nie trzeba być osobą wierzącą, żeby mieć szacunek do jego osoby. Jeżeli ktoś tego nie rozumie to musi być naprawdę ograniczoną osobą bo wybaczcie, ale wybór nie kończy się na jestem za lub przeciw.

Nemtor

2013-10-11, 01:18
Wy j***ne lewaki, co jak co ale nie wmówicie mi złej rzeczy o Karolu.
ch*j wam w dupe!

mefiek

2013-10-11, 01:23
@up
Nie był wcale takim dobrym człowiekiem, jedyna pozytywna rzecz jaką o nim słyszałem, to że był dobry w łóżku.

rawpanic

2013-10-11, 01:28
chronil pedofilow, pral brudne pieniadze wloskiej mafii, popiera poludniowo-amerykanskie dyktatury ale ch*j... papiez to papiez...

Nemtor napisał/a:

Wy j***ne lewaki, co jak co ale nie wmówicie mi złej rzeczy o Karolu.
ch*j wam w dupe!



zyj sobie dalej w swiecie fantazji...

bono516

2013-10-11, 01:33
każdy jest człowiekiem ale na tematy religii dajcie choćby k***a 10 litrów dobrej gorzały kilka zajebistych bronków 3 kule i można gadać nawet do rana :) bo spinacie się k***a o obrazek papieża . Jak macie dostęp do egzekucji 2 koziojebców :D chyba że mama nie wyraziła wam zgody na utworzenie konta do harda hahahah

oc...........an

2013-10-11, 01:39


Ty Janie Pawle...

Megatr0n

2013-10-11, 01:47
rawpanic napisał/a:

chronil pedofilow, pral brudne pieniadze wloskiej mafii, popiera poludniowo-amerykanskie dyktatury ale ch*j... papiez to papiez...


Pic, dokuments or didn't happen.

I do całej reszty kretynów, jesteście Polakami to jest takie k***A niepisane prawo.
Papieża Polaka się nie obraża.

pepsiopc

2013-10-11, 01:56
Niewiem jak można się zgadzać z tą uszatą czerwoną k***ą, która wydawawała wyroki na polaków. Trzeba być naprawde popie**olonym i pomijam tu kwestie zwiazane z papieżem...

Admin_RedTube

2013-10-11, 01:59
k***a ale wy dziwni jesteście wszyscy, dosłownie z góry do dołu.
Po ch*j to w ogóle się tym wszystkim przejmować? Najbardziej nie rozumiem wszystkich niewierzących którzy tak usilnie starają się wszystkich przekonać że to czy tamto...ja jebie, przecież co wam do tego kto sobie w co wierzy. Jak dla mnie to sobie możecie wierzyć w ch*j go wie co i mam to daaaaleko w dupie. Kuuurwa, to jest sadistic a nie jakiś portal ateistyczny czy ch*j go wie co jeszcze...
Jak ktoś was pukał w dupsko to nie wylewajcie tutaj swych łez dodając jakieś zj***ne obrazki.

isotop

2013-10-11, 02:08
@Megatr0n Mhm i co jeszcze kochanie? Nie dyskutować o życiu i poczynaniach JP2, nie dyskutować o słuszności i skutkach powstania warszawskiego, nie dyskutować o tym, tamtym, sramtym... innymi słowy "nie pyskować!". Wy i ta wasza jedyna słuszna linia, jaśnie oświeceni mędrcy, na wszystko macie prostą odpowiedź, cały świat jest czarno-biały, bez problemu rozróżniacie dobro od zła i wszystko co powiecie ma być z założenia słuszne. A właśnie k***a, że nie.

Tak się składa, że "najsłynniejszy Polak" ma na swoim koncie masę niezbyt chwalebnych uczynków, począwszy właśnie od zamiatania pod dywan problemu pedofilii w kościele, poprzez kampanie w Afryce skutkujące wzrostem zarażeń wirusem HIV, a skończywszy na kanonizowaniu zbrodniarzy wojennych z Chorwacji. Świętoszek jak ja pie**olę. A teraz jeszcze zrobią z niego świętego... tylko nie zalejcie sadistica spermą jak będziecie tryskać z podniety, że JP2 jest już oficjalnie z przedrostkiem "św.".

LikeThis

2013-10-11, 02:31
Co jak co ale od Jana Pawła II się odpie**ol!