18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patron

Swirussss • 2013-10-09, 15:43
Już wiadomo czyim patronem po wyświęceniu zostanie ogłoszony Jan Paweł II


Ghostface

2013-10-11, 03:07
Ja nie rozumiem tylko jednej rzeczy. Chciałbym, żeby mi ktoś to dosłownie wytłumaczył, nie pie**oląc jak poprzednicy wyżej, bo nic z tego nie wynika. Dlaczego JPII jest tak mocno czczony przez Nasz naród? Dlaczego jakiekolwiek słowa krytyki, obelgi spotykają się od razu z taką agresją i wielkim bólem dupy? Nie potrafię zrozumieć tego fenomenu i niech mi jakiś obrońca go dosłownie wytłumaczy. Poza tym, że był Polakiem... to co jeszcze? Rozumiem dumę z PW, rozumiem dumę z postawy na IIWŚ, rozumiem oddanie za Nasz kraj, ale dlaczego, przy każdym temacie, który w jakikolwiek sposób narusza JPII, odzywa się stado znawców, pie**oląc "Wara od Papieża", "Czcij go, bo to Polak", "Jak go nie wielbisz to jesteś k***a". Argumenty, proszę o argumenty.

canabisss

2013-10-11, 03:14
to jest zenujace nie widze w tym nic smiesznego kretynie

rawpanic

2013-10-11, 03:25
Megatr0n napisał/a:


Pic, dokuments or didn't happen.

I do całej reszty kretynów, jesteście Polakami to jest takie k***A niepisane prawo.
Papieża Polaka się nie obraża.


masz to jest k***a pic z Pinochet
http://pl.wikipedia.org/wiki/Augusto_Pinochet

jak tylko zostal papiezem dal oficjalna prokure opus dei
http://pl.wikipedia.org/wiki/Opus_Dei

nominowal marcinkusa jako szefa banku watykanskiego

kryl dziwisza, ktory kryl pedofilow-ksiezy,
wicej mi sie nie chce pisac. happy?

Birkut

2013-10-11, 04:18
@up A może zajmiesz się tropieniem pedofilii i "złych uczynków" w innych religiach (które zagrażają bezpieczeństwu świata)? Co?! Czy boisz się, że prawda Ci tak dupę zatka, że się obsrasz po uszy? Polecam postudiować trochę na temat pedofilii w szkołach rabinistycznych i r*chaniu przez muzułmanów młodych (dolną granicę ciężko ustalić) dziewczynek (może i chłopców). Co? Nie jestem wierzący, ale wk***ia mnie jak ktoś najeżdża na KK tylko dlatego że musiał chodzić na roraty i do spowiedzi bo go mama zmuszła. Skupcie się wszyscy "antyklerykałowie" (po komunii i po bierzmowaniu) na tym co zagraża łacińskiej cywilizacji i co się napradę wyprawia w świecie. Jeśly Wasze myślenie nie wybiega poza waszą prarafię i KK to pogratulować światopoglądu. Otacza was czyste, rozjuszone zło a Wy się skupiacie na przypadkach nagłaśnianych przez j***ne lewackie media! Brak słów na taką ignorancję i wąskie postrzeganie problemu.

ra...........el

2013-10-11, 05:14
nie dziwcie się katolickie bydło, że ludzie najeżdżają na was i wasze guru - każda, tym bardziej szkodząca innym sekta, jak np chrześcijanie/katolicy zasługuje na pogardę, to normalne.

Imper3838

2013-10-11, 05:38
Wcześniej byłem zły, wkurzony, a teraz to już nawet nie jestem zażenowany na te różne obrazki i kłótnie pod nimi.

pie**olcie sobie ludzie dalej i tak żadna z waszych stron nie wygra.

O co walczycie wojownicy słowa? Co jest stawką? Wygrana w dyskusji w komentarzach, o której już za 2 dni nikt nie będzie pamiętać?

Wygrają cisi i to oni będą się rozkoszować obfitością pokoju.

Ja stąd znikam. Już dość słów wlałem do tego szamba.

AnteTheOne

2013-10-11, 07:13
Jak można udostępniać obrazki z tego lewackiego ścierwa "NIE" :D :D

Paskudny Stary Dżon

2013-10-11, 08:49
I bardzo dobrze, że Pinochet.

Ja wiem, że niektórzy wolą Stalina, ale to j***ne lewackie k***y.

R4d0

2013-10-11, 08:51
Codzienne problemy ludzi internetu huehuehue

barteql

2013-10-11, 08:52
Ji^HaD napisał/a:

bol dupska j***nych katoli



Dupsko to ciebie boli jak twój stary wbija ci wieczorem do pokoju...

wojan81

2013-10-11, 08:57
Do wszystkich pseudopatriotycznych internetowych napinaczy. Jakoś sobie nie przypominam, aby nasz PAPIEŻ POLAK nauczał nas psikać gazem w cyganki albo śmiać się z głodujących Afrykańczyków. Chyba, że przegapiłem którąś z homilii i ktoś mi ją przybliży. Czekam na falę hejtu pełną waszej pokrętnej logiki i wybiórczych ideologii.

Browaryt

2013-10-11, 09:10
ach ból dupy o poranku

ChomikAdrian

2013-10-11, 09:16
Quovadis napisał/a:

Kościół to ostatnia ostoja nadziei przed ciapatymi i muslimami.


Dawno takiego debilizmu nie czytałem.

Anonymouz

2013-10-11, 09:36
Browaryt napisał/a:

ach ból dupy o poranku

Lubisz to, co? ;)

ajako

2013-10-11, 10:35
j***ni chrzescijanie wchodza na sadistica i sie smieja z rumunow itp itd a k***a nawet taki rumun jest od was madrzejszy bo nie wierzy w boga i mimo ze mam szcunek ahhaha do jp2 to byl ksiedzem -debilem frajerem pevofilem chrzescijanie wypie**alac na soft . pl tam sie cioty odnajdziecie.