18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patrioci w szalikach

kubol2010 • 2011-12-19, 16:27
Kibole to nie tylko chuligani.

Zdzisław2002

2011-12-19, 18:41
No ale TVN,GW dalej swoje, ludzie te bzdety oglądają/czytają i łykają jak każdą bajkę.


kaiel

2011-12-19, 19:26
Polska Polska i tyle, unia dla żydowców

decode21

2011-12-19, 20:50
W "polskich mediach" cały czas forsowana jest tylko jedna słuszna prawda ludzi Okrągłego Stołu! Nikt spoza ludzi Okrągłego Stołu nie ma szans na rządzenie, czas to zmienić!!!

krishna

2011-12-20, 08:39
No tak, ale zadymy z meczów i napie**alanie się to fałszywe taśmy. Niech jakaś komisja sejmowa się tym zajmie, bo prokuratury nie są niezależne.

bishfinger

2011-12-20, 09:21
No tak, ale zadymy z meczów i napie**alanie się to fałszywe taśmy. Niech jakaś komisja sejmowa się tym zajmie, bo prokuratury nie są niezależne.


krishna, w każdym gronie znajdą sie czarne owce, wśród policjantów są łapówkarze, wśród lekarzy konowały więc każdego można wrzucić do jednego wora jeśli zajdzie taka potrzeba.
Sprawę z psełdokibicami upolityczniono żeby zacisnąć pas na twojej szyi, jak chcesz to wierz jak nie to trudno, przyjdzie i kolej na ciebie

Magik2501

2011-12-20, 09:41
@krishna
Nie fałszywe. Ale często pokazują te same taśmy, nawet sprzed 10 lat.
Albo na przykład puszczają film z ustawki - przeszkadzają ci ustawki? Grupy kibiców (TYLKO chętni) ustawiają się gdzieś na zadupiu i tam się leją. Nikt postronny nie ma jak ucierpieć.
A co do awantur na meczach - pewnie słyszałeś o wielkich rozróbach na meczu finału Pucharu Polski miedzy Legia i Lechem, nie? Ojej co tam się działo, iście dantejskie sceny - kibole wbiegli na murawę! Straszne! W każdym kraju (włącznie z tak kochaną przez GW Anglią) kibice po sukcesie wbiegają cieszyć się z piłkarzami.
Tutaj jeden debil kopnął do tego reporterkę, za co potem został ukarany podobno przez swoich.

Wojna:)

2011-12-20, 09:57
up, już sie spuściłeś? jeśli tak to poszukaj jeszcze 3 maja z Bydgoszczy .

snif

2011-12-20, 10:17
"Wojna:)" Niemożna patrzeć na temat wybiórczo owszem kibice często robią ciekawe inicjatywy świetne mają pomysły i doping ale też kibice to pijane zwierzęta które szukają tylko zaczepki demolują stadiony i zastraszają innych obywateli i to że powiesz nie nie ta akcja była 2 miesiące temu to się nie liczy nic nie zmieni niestety ale polak to pijak i kiedy powiem gdzieś że nie pije ludzie robią minę jak troll

l_witek

2011-12-20, 10:30
aaaaaaa to już wiem gdzie skinheadzi się pochowali
zamienili bojówki i glanczastery na szelesty i adasie

Cz...........ot

2011-12-20, 10:35
Dokładnie snif . Moj post był czysta prowokacja, a filmik jak dla mnie jest tendencyjny co nie zmienia faktu, że zmusza do refleksji.

Niedziu

2011-12-20, 11:14
Ale to wszystko można przekręcić na swoją modłę... Gratuluję tym KIBICOM , za ich zachowanie! Ale nie można zapominać ,że istnieją też PSEUDOKIBICE którzy nie zachowują się już tak fajnie , i dopóki środowiska kibicowskie się z nimi nie uporają to nikt nie zauważy ich starań. Pomijając fakt że spora ilość tych "patriotów" na 200% brała udział w niejednych burdach na stadionach...
Nie wiem po co to piszę pewnie i tak po raz któryś mój post zostanie usunięty...

.:...........:.

2011-12-20, 11:21
Niedziu napisał/a:

Nie wiem po co to piszę pewnie i tak po raz któryś mój post zostanie usunięty...



A co w tym niby nie tak?

necrosodomizer

2011-12-20, 11:27
A ja w dupie mam taki patriotyzm.
Oni jarają się wojną bo sami chciiel by się ponap*&^%$lać, jak by mogli to zafundowali by nowe Powstanie Warszawskie żeby trochę poumierać za Ojczyznę, boga i Honor. Najlepiej jakby bronili jej przed żydami, pedałąmi i Tuskiem.

Biorąc pod uwagę że to oni są PRAWDZIWĄ POLSKĄ i PRAWDZIWYMI POLAKAMI to mają przed czym bronić swojej ojczyzny, głównie przed elektoratem nieprawicowym czyli około60% społeczeństwa.

No. i ch*j.