18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zadyma na stadionie

~LegendarnyZiom • 2011-12-15, 18:43
Widziana z ukrytej kamery za lustrem weneckim.


AngryBunny

2011-12-15, 23:00
Anonymous~,
Cytat:

Powinni do nich napie**alać na ślepo gumowymi kulami... Zero tolerancji dla takich zwierząt.





Ale nie obrażaj zwierząt :)

co za ścierwo.

adjas

2011-12-15, 23:00
obawiam się, że jeżeli działałaby selekcja naturalna, to niestety tacy jak my, "normalni" ludzie siedzący przed komputerem, nienapie**alający się co tydzień na boisku zostaliby przez nich "zjedzeni" ... ;(

Su...........cz

2011-12-15, 23:01
@~Anonymous~

Media zrobiłyby z nich ofiary, a Kaczyński miałby kolejny pretekst do rzucania się na władzę ;)

iPoCoTaRejestracja

2011-12-15, 23:03
Poj***ło was? Jeżeli ich zabraknie to nie będzie komu rowów kopać. Przecież wiadomo, że te typki nie pracują przy akceleratorze cząstek.

bannann1988

2011-12-15, 23:03
powinno być tak:
Każdy chcący wejść na stadion powinien miec karte staddionowa (lub cos takiego)
Kto raz cos odjebie ten ma ostrzezenie
Kto ponownie cos odjebie dożywotni zakaz wchodzenia na stadiony w całej Polsce.
Wyj***ć bydło ze stadionów!
Żebym ja k***a nie mogł meczu z dzieckiem isc obejrzec bo dostane jakimś k***a kijem albo butelka?
k***a co to ma być?

Prokurator

2011-12-15, 23:16
Szkoda, że takie krótkie, chętnie zobaczyłbym jak policja dostaje wpie**ol

Dusz

2011-12-15, 23:18
@banan tak k***a wszyscy tylko czekają żeby ci zaj***ć maczetą :D

A mi tam się podoba, lepsze to niż spedalona młodzież, jakieś emusy czy inne wynalazki. Wiadomo że ch*jnia z niszczeniem stadionu ale za samą walkę z policją mają u mnie plusa, tym k***om w mundurach się należy. Sam czasem pójdę na jakiś meczyk, nigdy się nie biłem na stadionie ale jestem w stanie ich zrozumieć. Jak się leją między sobą to robią to na własną odpowiedzialność i to ich sprawa co robią w wolnym czasie. Jak napie**alają policje to też im kibicuje. Byle stadionów nie niszczyli, bo w to że zwykli ludzie są przez nich atakowani to ni ch*ja nie uwierzę.

A tym wszystkim piszącym o strzelaniu z ostrej amunicji proponuje pie**olnąć się w głowę. Rycerze w kapciach, 15lat mają i będą strzelać :D

filipedia2

2011-12-15, 23:27
w wiadomościach to widziałem, śmiałem się sążnie ;)

ThunderZ

2011-12-15, 23:30
RUDY GANGSTER NAJLEPSZY czekać, aż to wiadomościach puszczą i starzy zobaczą co ich dzieci robią haha

charliegreen

2011-12-15, 23:35
Donald matole, na stadionie wciąż są kibole!

dirty_pig

2011-12-15, 23:37
byłem za kibicami a komenty tych baranow za lustrem to zenada

grzechu123wart

2011-12-15, 23:39
Panowie z 4:11 zasłonili się regulaminem- grają zgodnie z zasadami HAHA.

~Angel

2011-12-15, 23:42
bannann1988 napisał/a:

Każdy chcący wejść na stadion powinien miec karte staddionowa (lub cos takiego)
Kto raz cos odjebie ten ma ostrzezenie
Kto ponownie cos odjebie dożywotni zakaz wchodzenia na stadiony w całej Polsce.



Chyba przez ostatnie 3 lata nie byłeś na żadnym meczu: karta kibica już dawno jest obowiązkiem na meczach ekstraklasy i I ligi.
Na większości meczach wyjazdowych są listy kibiców z wszelkimi danymi osobowymi kibiców przyjezdnych. Osoby wchodzące często stają do kamery wraz z dowodem osobistym, Trybuny są przez cały mecz filmowane a kibice fotografowani jak celebryci.
Zakazy stadionowe to fikcja - dostają je osoby stojące na schodach podczas meczu lub najebańce którzy o własnych siłach nie potrafią przejść przez kołowrotek.
Policja nie radzi sobie z wyłapywaniem zadymiarzy, w większości przypadków swoją interwencję na stadionie ograniczają do minimum licząc na późniejsze wyłapanie osób wywołujących burdy. Niestety gówno z tego wychodzi.
Jak już dochodzi do zatrzymań to aresztowane są zazwyczaj przypadkowe głąby, które poczuły siłę w grupie i bezmyślnie atakują policję, ochronę nie zakrywając swojej twarzy myśląc, że są anonimowi.

Kaszysz

2011-12-15, 23:46
@kelt

jak zaczną leczyć się w prywatnych klinikach to wtedy powiesz mi że robią to na własną odpowiedzialność.
Ku**y żerują na zasiłkach, nfz'cie i innych dotacjach od państwa, niszczą mienie publiczne oraz powodują straty wśród wyposażenia policji. I nie ma tłumaczenia że policja jest zła, policji należy się bać i policje należy szanować. Jasne że dochodzi tam do nadużyć, tyle że każdy jest twardziel dopóki ktoś mu matki czy ojca nożem nie pokroi a później JP na 5% bo może pomogą.

.:...........:.

2011-12-15, 23:50
Kaszysz napisał/a:

Ku**y żerują na zasiłkach



Kurdy? Ludność Kurdystanu? To takie tajne?