18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patrioci w szalikach

kubol2010 • 2011-12-19, 16:27
Kibole to nie tylko chuligani.

Cz...........el

2011-12-20, 12:03
Przecież to jest PIS-owski SHIT !!! Niezależna to jest to samo gówno co Tv Trwam i radio co Ma ryja. Ale oczywiście debile będą pisać, że TVN to jest "bee" i GW też ale jak przychodzi k***a piątek wieczór i takiego debila boli już ręka od marszczenia freda to zapie**ala do rodziców oglądać film na TVN-ie. Dobre słowo dla takich debili mam oglądajcie sobie k***a Tv TRWAM.

Kel3vra

2011-12-20, 12:26
Dobrze ze sa tacy kibice!! Oby bylo ich jak najwiecej!!

BongMan

2011-12-20, 12:34
necrosodomizer napisał/a:


Oni jarają się wojną bo sami chciiel by się ponap*&^%$lać, jak by mogli to zafundowali by nowe Powstanie Warszawskie żeby trochę poumierać za Ojczyznę, boga i Honor.



A mi się wydaje, że w przypadku wojny oni pierwsi by sp***alali aż by się kurzyło...

michael323

2011-12-20, 13:23
@kasztan_85
Kto mówi o PiSie? Niech skończą już ludzie dzielenie polskiej polityki na PiS i PO. To są tak samo lewackie partie!!! PiS to żadna prawica którą udają, że są i jak widzę dużo Polaków do tego przekonali. PiS od PO różni się tym, że są bardziej związani z kościołem. Tak to sami chcą socjale i są za związkami zawodowymi. Więc jest to nadal LEWICA. Jedyna prawica w ostatnich wyborach nie została dopuszczona do startowania we wszystkich okręgach przez PO-wskie komisje wyborcze.

A co do tvn i wyborczej to sorry, jak według nich godnymi ludźmi są geje i feministki a patrioci to faszyści to ja nie oglądam takiej pro-ue propagandy. Z różnych telewizji to zauważyłem, że SuperStacja jest najmniej stronnicza. Nazwa zawsze mnie śmieszyła ale zacząłem oglądać niektóre wywiady i nie żałuje.
Prawda jest taka, że te wszystkie problemy gospodarcze na świecie są spowodowane przez lewackie rządy. Więc się nie zdziwcie jak za 10-20 lat Chińczycy będą zatrudniać tanią siłę roboczą w Europie albo Usa i tutaj kupować tanie rzeczy.

AngryCow

2011-12-20, 14:01
Znowu zeszło na politykę. ch*jowe wiatry.

lapps

2011-12-20, 14:17
@BongMan
to zle ci sie wydaje, jak oni sa w stanie bic sie na smierc i zycie za swoj klub, to co dopiero za ojczyzne. pierwsze sp***ola cioty, co w internecie ich wyzywaja od bydla, bo w realu maja gowno do powiedzenia, to sobie w internecie ulza. sp***ola, albo poleca do aktualnych zaborcow, kablowac kto tam co kombinuje przeciwko wladzy nowych panow gospodarzy.

i nie olgadajcie TVNu, lepiej byc ignorantem niz idiota, a TVN wraz z innymi mediami robi teraz to samo co ksieza w kosciolach robili przez wieki. ukazuje prawde(czesto klamie jak z nut) w wygodny dla siebie sposob, zeby ludzie potem wierzyli, ze sa na tyle glupi, ze panstwo im musi regulowac wiekszosc aspektow zycia za ich pieniadze.

a pis to tez scierwo, tylko teraz wypatrzyl sobie nowy elektorat i udaje prawice

gremlin1982

2011-12-20, 15:16
Sranie w banie na ekranie idźcie lepiej sadzić drzewka, segregować odpady i ratować wieloryby, a może w końcu zapomnimy o tej żenującej dyscyplinie sportu jaką jest polska piłka nożna... Liga żydów i pedałów!

ans83[Ż]

2011-12-20, 15:17
"...nie wpuszczać matołów na stadiony" -stadion legii świeciłby pustkami ;)

DJ_LJA

2011-12-20, 15:20
nie rozumiem jak można być patriotą, jeszcze w takim kraju ...

stworek

2011-12-20, 15:22
No naprawde az sie poplakalem... teraz idźcie rozjebac jakis stadion i skopcie kogos debile!

Dusz

2011-12-20, 15:41
DJ_LJA kraj jest zajebisty tylko państwo ch*jowe.

Ktoś tam na górze pie**olił że trzeba odróżnić kibiców od chuliganów - gówno prawda to jest to samo środowisko. Wąsaci zjadacze kiełbasek nie robią opraw i zazwyczaj nie angażuję się w takie akcje jak te z filmiku, to właśnie ci bandyci jak ich często nazywacie.

Gdzie są ci rycerze w kapciach co by ,,z ostrej amunicji w bydło napie**alali" nie pasuje wam ten filmik do stereotypu co? :D

Sz...........jk

2011-12-20, 15:42
Jeszcze Polska nie zginęła! Niech żyje nasza ojczyzna. Wszelkich globalistów i lewaków proszę o zamknięcie mord.

BongMan

2011-12-20, 15:45
lapps napisał/a:


to zle ci sie wydaje, jak oni sa w stanie bic sie na smierc i zycie za swoj klub



Są w stanie się bić na śmierć i życie jak są naj***ni i naćpani, mają przewagę liczebną oraz pały, kastety, noże i butelki. Jakbyś dał takiemu karabin, wysłał na front i powiedział, że jest duże prawdopodobieństwo, że nie wróci, to jak już mówiłem - sp***alałby aż by się kurzyło.

Zdzisław2002

2011-12-20, 16:03
Ale mnie wk***ia takie pie**olenie niektórych tutaj, wrzucacie KAŻDEGO kibica do jednego wora, dla was to nie ważne czy ktoś rzuca kamieniem w policje czy nie, czy siedzi na sektorze, każdy kibic to jest idiota - typowe myślenie Polaka. I skończcie pie**olić z tym PiSem i PO, bo w Polsce nie ma tylko 2 partii politycznych.