18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patrioci w szalikach

kubol2010 • 2011-12-19, 16:27
Kibole to nie tylko chuligani.

whitecik

2011-12-20, 16:18
aaahahahahhaahahahahahahaaaaaaa

śmiać mi się chce jak słyszę jednego pajaca z drugim :D

po pierwsze czemu mylisz kibiców z kibolami

kibic to człowiek oddany swojej drużynie i regionowi, a kibol to właśnie ten niedorozwój który pod przykrywką barw klubowych rozpie

sc...........la

2011-12-20, 17:58
Ja pie**ole ktoś zmontował ten denny filmik, podłożył jakiś wzruszający podkład muzyczny i już znajdują się tacy co im łezka w oku się zakręciła i już sobie myślą " przecież oni nie są źli, to są prawdziwi patrioci" hahahaha co za durnie. Niektóre komentarze pokazują jak łatwo co niektórzy dają się zmanipulować tak prymitywnym filmikiem. Jak dla mnie wszyscy ci kibole mają trociny zamiast mózgu i każdemu z nich daleko nawet do zwierzęcia a o tym by kiedykolwiek stali się cywilizowanymi ludźmi to można po prostu zapomnieć.

cyklop28

2011-12-20, 18:59
A ja mam to w dupie. Nadal jestem za zamykaniem stadionów i zakazom. Doputy będzie przyzwolenie "prawdziwych kibiców" na zachowanie "prawdziwych kiboli". Może jak zamkną parę razu stadion to Ci pierwsi będą spuszczać wpie**ol tym drugim za każdy rzucony kamień i za każde wyrwane krzesełko.
Dopóki będę bał się iść z synem na stadion bo się afera może wykręcić to tak długo będę ANTYkibol.

Zdzisław2002

2011-12-20, 19:05
ty z jednym okiem, skończ pie**olić ;) . Zobacz sobie zdjecia np. na Legii ile rodziców z dziećmi przychodzi na stadion, to samo na Wiśle. "wiadome media" ładnie ci sprały mózg.

Zdzisław2002

2011-12-20, 20:49
Yyy o co ci chodzi? Bo nie kumam.

Złowroga Pralka !

2011-12-20, 22:27
L3gion92 napisał/a:

No ale TVN,GW dalej swoje, ludzie te bzdety oglądają/czytają i łykają jak każdą bajkę.



dobra weź też nie pie**ol w tym filmiku są przedstawieni w dobrym świetle . Ale każdy medal ma dwie strony.


To wszystko co miałem do powiedzenia w tej sprawie .

Mam wyj***ne na kiboli i na donka . jedno i drugie jest ch*jowe .

Zdzisław2002

2011-12-20, 23:10
Cytat:

Mam wyj***ne na kiboli i na donka . jedno i drugie jest ch*jowe




tak jak ty.

ToPrzeciezJa

2011-12-21, 02:13
Sam jestem kibicem, czy jak to niektórzy mówią kibolem i siłą rzeczy nie mogę przechodzić obojętnie obok takich filmików. Po prostu krew mnie zalewa gdy widzę, kogo media z nas robią, kogo politycy z nas robią, kogo policja z nas robi.. Sam pewnie będąc przeciętnym Kowalskim spędzającym 10h na oglądaniu TVN i Polsatu i czytaniu Gazety "wybiórczej" pie**olił bym takie rzeczy w internecie. Nawet nie macie pojęcia jak kibice sobie pomagają, jak pomagają innym, przykład? Jeden z naszych kolegów zachorował na białaczkę, zabiegi oraz leki były zbyt drogie dla jego rodziców, zebraliśmy sumę ponad 15 tys. złotych na leczenie, niestety było już za późno.. Ale takich przykładów można podać wiele, ale nie k***A wy wolicie oglądać te bzdety na TV i potem pie**olić, jacy to was znawcy i wszystkich oceniać i wrzucać do jednego koszyka.

Złowroga Pralka !

2011-12-21, 09:06
L3gion92 napisał/a:




tak jak ty.



Chciałeś mi coś udowodnić tym tekstem ?


A może po prostu wyładowujesz swoje żale w internecie ? Na codzien frajerek pod krawatem z liceum a tutaj wielki kibic sadysta ?

pajak64

2011-12-21, 12:39
nie rozumiem wypowiedzi typu "boje sie pójść na stadion z synem"... ja jakoś chodze na mecze od 6 lat i nigdy w życiu nic mi sie nie stało a incydenty można policzyć na palcach jednej reki i nie były to jakoś mocno poważne (oprócz jednej awantury z 2006). a dostac to predzej od policji mozna i to za nic niestety... iti robi wode w mózgach ludziom i potem wszyscy sie boja na stadiony chodzic jak widza grupe ludzi w barwach to juz myślą " o boze bandyci zaraz mnie zadzgaja czy niewiadomo co" stereotypy niestety rządzą wśród ludzi i zawsze bedzie sie mówic ze kibic to bandyta hip hopowiec to kretyn z ulic metal to szatanista ksiądz pedofil muzułmanin terrorysta itd

Zdzisław2002

2011-12-21, 16:28
Złowroga Pralka ! napisał/a:



Chciałeś mi coś udowodnić tym tekstem ?


A może po prostu wyładowujesz swoje żale w internecie ? Na codzien frajerek pod krawatem z liceum a tutaj wielki kibic sadysta ?



jak masz koleś jakieś ALE, to zapraszam na priv

Złowroga Pralka !

2011-12-21, 22:34
L3gion92 napisał/a:



jak masz koleś jakieś ALE, to zapraszam na priv



To ty zacząłeś srać do mnie ogniem więc ....

Zdzisław2002

2011-12-21, 22:38
jak masz jakiś problem podbij na priv

mrokussw

2012-01-02, 21:09
Krótko na temat : popie**oliło ci sie pojęcie : Kibica z Kibolem.