18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Otwórzcie oczy ludzie...

daro2k10 • 2011-03-30, 10:22
Otwórzcie oczy ludzie żyjecie w świecie iluzji jak marionetki, tak naprawdę (przynajmniej wielu z Was). :/ Szkoda że pewnie ten filmik będzie usuwany bo jest nie wygodny, ale podajcie to dalej zróbcie reklamę wirusową, dajcie to znajomym na facebooku, nk, gg itd. żeby jak najwięcej osób zobaczyło bo to jedna z najbardziej prawdziwszych piosenek jakie miałem przyjemność słuchać ;)

Poltavsky

2011-03-30, 20:07
@Komun3
V jak Vendetta
albo jakoś tak ;)

SokolWNW

2011-03-30, 20:18
Żyjemy wszyscy w jednym wielkim kłamstwie ?


Kto nielubi rapu niech nie komentuje.

majork44

2011-03-30, 20:47
Co to jest za syf ? to jest HARD czy k***a MTV pytam sie do ch*ja, Wez to wywal... :/

Z deka mi sie poj***ło to nie hard :P

PolishProud

2011-03-30, 20:25
Ciekawe jak długo nasz rząd by czekał z wydaniem rozkazu rozstrzelania ,,Polaczków'' którzy wyszliby na ulicę aby obalić ten zakłamany, postkomunistyczny system z dużą dawką krwi semickiej. A może do łask powróciłby ponownie pan Żydruzelski aby dokonać tego drugi raz? Jeśli nie zadziałamy teraz będziemy zbierać bawełnę dla ,,nadludzi'' z dużymi nosami.

Wytłumaczenie dla antify:
Zbieranie bawełny to przenośnia przedstawiająca obecną sytuację. Pewien naród nazywa to pracą gojów grupy wybranej.

Przyczajonykangur

2011-03-30, 20:52
Cytat:

@up jeżeli jesteś Polakiem z wykształceniem, to zaczynam rozumieć czemu niedługo na kasjera trzeba będzie mieć wykształcenie - bo jak widać ch*j ono znaczy

naprawdę aż się odechciewa czytać i was karmić



Widzisz w jakim jestem wieku ? 18 lat co ja mogę? Gówno mogę, ale mniej więcej widzę czy ktoś chce wykończyć gospodarkę czy też nie bo po jakiego ch*ja są nam centra handlowe ch*je muje dzikie węże jeżeli gospodarka leży i kwiczy ? Prawie cały przemysł ciężki został zamknięty a np takowa Stocznia Szczecińska właśnie stawała na nogi i miała zamówienia 20 lat i była rentowna bo zaczęła iść w jedną gałąź tzn chemikaliowce. Stocznie u naszych zachodnich sąsiadów kwitną i to oni najbardziej krzyczeli żeby zamknąć nasze stocznie bo była to dla nich poważna konkurencja a teraz konkurencji się pozbyli bo Donek oddał to za nic.

BVLBI

2011-03-30, 20:52
Mam pytanie ?
Dlaczego są raperzy (czy jak się ich nazywa), którzy potrafią naprawdę zrobić kawałek dobrego utworu, mają wiedzę jaką współczesny człowiek powinien mieć, a dlaczego są psie naplety które śpiewają o klubie sportowym, albo lachonach z imprezy..

Kurde, no ukłony dla kolesia ogromne, dziś wiedzieć co to CO2 to już wiedza wyższa, w takich czasach nam przyszło żyć. Cały utwór ubrany w świetne słowa, brawo, no k***a brawo.

Adam1394

2011-03-30, 20:52
Od 120 lat na świecie trwa eksperyment socjalistyczno-demokratyczny. Skutki widać dzisiaj, albo weźmiemy się do roboty i wyjebiemy tą demokrację i socjalizm na śmietnik, albo za 20 lat będziemy niewolnikami arabów.

Wyimaginowany Esteta

2011-03-30, 21:03
Wow, zbuntowany nastolatek po obejrzeniu Zeitgeista odważył się mówić bezpośrednio o problemach tego świata i o tym, że jesteśmy podporządkowani wąskim grupom trzymającym władzę, jakie to oryginalne.

push3k

2011-03-30, 21:05
Nie lubię rapu i nie chcę jakiegoś nie sadystycznego gówna na sadolu.

robal321

2011-03-30, 21:06
Ależ odkrywczy ten "artysta"

Popielniczka

2011-03-30, 21:34
I co piszecie że wyjdziecie na ulice... I co zginą nie winni ludzie dla waszego dobra? Dlatego że wam się nie chce robić tylko wszystko załatwiane rozp***ówą?

Jest takie bardzo fajne powiedzenie.

Jak Japończyk chce dostać podwyżkę to pracuję więcej.
Jak Polak chce dostać podwyżkę to przestaje pracować i wychodzi na ulice.


Na świecie dzieją się i będą się dziać rzeczy o których my nigdy nie usłyszymy jakbyście nie szukali... A jeśli myślicie że to zmienicie to szkoda mi was :(

Jacu

2011-03-30, 21:39
Tak źle i tak nie dobrze. Jak byśmy obalili te "fałszywe rządy" zapanowała by anarchia, na którą notabene jeszcze gotowi nie jesteśmy. A po jakimś czasie w najlepszym wypadku wróciło by to samo, albo i gorzej. Aczkolwiek fakt faktem, żeby coś zmienić trzeba działać..

Pinkol89

2011-03-30, 21:45
Ale o co chodzi może i mnie w czymś ściemniają.. mi to pasuje skoro mam tak jak mam teraz. Jest źle? nie... jest coraz lepiej. Zeby miec trzeba zapie**alac władza za nas tego nie zrobi. Płacąc podatki ufam ze idzie to na utrzymanie Państwa, renty dla tych co wlasnie napie**alaja jak jest zle i ze nas "oszukuja". No wlasnie "OSZUKUJA" kto k***a? Podac nazwiska jak nie wiecie to sie zamknac.

heniek666

2011-03-30, 22:08
k***ać nie ma to jak trafic na wyziewy pseudo-polityczno-teologiczno-k***a-jeszcze-ja-cos-powiem-choc-h*ja-wiem. no w piczke jak na onecie normalnie sie robi hehehe

mieczoslaw

2011-03-30, 22:10
Ta piosenka jest lekko przesadzona.
Autor mówi że w TV mówią nam co jest dobre, ale przecież to normalnie na tym opiera się marketing. Przecież każdy kto sprzedaje jakiś produkt nie powie nam nie kupuj tego to jest gówno. To oczywiste że każdy producent będzie tak mówił dodawał chemii do produktów żeby poprawić jego walory smakowe. A jeżeli chodzi o Unię to przecież normalne że każde państwo walczy o wpływy zawsze tak było i będzie.