18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Otwórzcie oczy ludzie...

daro2k10 • 2011-03-30, 10:22
Otwórzcie oczy ludzie żyjecie w świecie iluzji jak marionetki, tak naprawdę (przynajmniej wielu z Was). :/ Szkoda że pewnie ten filmik będzie usuwany bo jest nie wygodny, ale podajcie to dalej zróbcie reklamę wirusową, dajcie to znajomym na facebooku, nk, gg itd. żeby jak najwięcej osób zobaczyło bo to jedna z najbardziej prawdziwszych piosenek jakie miałem przyjemność słuchać ;)

Nvijcov

2011-03-30, 16:10
Wiecie co, tak mnie naszło - jak się wierzy w tak supertajny nie wiadomo jaki spisek, to równie dobrze można zacząć udowadniać istnienie Boga - jest jak jest bo ludzie są głupi.

B...........g

2011-03-30, 16:16
Jest temat na piosenki, i ch*j że Ty się na tą spuszczasz, ja tu Toola nie wrzucam. -_-

daro2k10

2011-03-30, 16:17
He no w sumie powiedziałeś jedną mądrość większość ludzi są głupi.. :-D Szara masa którą da się łatwo manipulować i łykną wszystko.. ech niestety :roll:

Abhorsen

2011-03-30, 16:18
pie**olenie trzy po trzy. Tak, jesteśmy uwięzieni, kontrolowani, manipulowani , a wielkie państwa mają nas za marionetki, wyrywając nas siłą do wojska i posyłając jako mięcho armatnie do Afganistanu, Libii, Iraku, żeby walczyć nami o ropę. Brzmi pięknie i epicko. Tylko zaraz zaraz, czemu w takim razie ja sobie scrolluję Sadola zamiast siedzieć właśnie w transporterze z karabinem w rękach? Nikt nikogo na siłę do żadnej wojny nie wysyła, a to, że oddziały złożone z żołnierzy, którym płaci się tak ogromną kasę, że sami stoją w kolejkach byle się dostać na misje masakrują swoim wartym miliardy najlepszym sprzętem niecywilizowanych dzikusów prowadzących terror we własnym kraju dla polityki jeszcze nie oznacza, że jest tutaj jakiś przymus.
Większość z nas, włącznie z autorami tej piosenki śpi sobie co noc w swoim wygodnym łóżku, myśli co zechce, wstaje, je na śniadanie tyle ile zapragnie i czego zapragnie, idzie do darmowej szkoły/pracy jaką sobie wybierze, przychodzi do domu, wypisuje na necie co zechce, chodzi na demonstracje jakie zechce, wybiera w wyborach kogo zechce. Podobnie jest w prawie wszystkich państwach Europy, w Ameryce, Australii, Japonii i wielu innych państwach. Więc gdzie tu, k***a, upadek cywilizacji, przymusowe wojny i ch*j wie co? No, ale przeciwko czemuś trzeba się buntować, a upadek cywilizacji brzmi zajebiście, a ludzie łykną, temat chwytliwy, płyty się sprzedadzą.

lizard_pl

2011-03-30, 16:20
Czy ktoś zna autora i/lub wykonawcę tego kawałka?

master of disaster

2011-03-30, 16:23
Abhoresen piwo leci.
Dodam tylko, że jeśli w przej***nej demokracji marionetek się państwu nie podoba to jest jeszcze kilka miejsc na ziemi nie skażonych tym syfem, Kuba, Korea Pn, Chiny i Białoruś - WYpie**alAĆ!

domin99999

2011-03-30, 16:30
lol czemu tak jest ...........a czemu w domu mamy drzwi a nie snopek tak po prostu już jest i tyle....

iHadToGo

2011-03-30, 16:46
gdyby nie hip hop jako muzyka w tle może bym wytrwał te 30 sekund.

MortiCRX

2011-03-30, 18:00
hehe, dokładnie tak, pie**olenie trzy po trzy. Jak zwykle źle jest tym co chcieliby leżeć ch*jem do góry i dostawać 5 tysi zasiłku od państwa.

Azar

2011-03-30, 18:19
Powoli nadchodzi Nowy Porządek Świata.

Kinio

2011-03-30, 18:32
Jak widzę teksty w stylu: "Otwórzcie oczy!", to mam ochotę przyj***ć w szukający spisków łeb.

Przyczajonykangur

2011-03-30, 18:38
A co jeżeli byśmy zorganizowali po prostu marsz albo cokolwiek wykładając nasze bóle (vat itp) na forum miast/ państwa. W pojedynkę jesteśmy niczym ale w grupie stanowimy siłę której nie da się pokonać. Jeżeli w większych miastach nawet 100 osób pomaszerowało by pod urzędy itp to zwykli ludzie poruszający się chodnikiem ruszyli by z tą grupą. Czuje w kościach że już niedługo takie coś nastąpi i ja wtedy przyłącze się do tych ludzi chociaż jestem młody i głupi to nawet ja widzę że to co się teraz dzieje dobre dla nas nie jest. (nie jestem za jakimiś organizacjami typu antifa młodzież wszechpolska itp ani żadną inną po prostu pisze to co czuję bo czasami chciałbym wywalić wszystkich rządzących i zastąpić ich mądrymi POLAKAMI Z WYKSZTAŁCENIEM)
Bo to co się dzieje w polsce jest najważniejsze jak już nam się uda weźmy się za zagranice.

mesiash

2011-03-30, 18:46
@up jeżeli jesteś Polakiem z wykształceniem, to zaczynam rozumieć czemu niedługo na kasjera trzeba będzie mieć wykształcenie - bo jak widać ch*j ono znaczy

naprawdę aż się odechciewa czytać i was karmić

Komun3

2011-03-30, 19:05
Ktoś mi może powiedzieć z jakiego filmu jest postać z 3:00 ??

pm...........mn

2011-03-30, 19:06
mesiash napisał/a:

@up jeżeli jesteś Polakiem z wykształceniem, to zaczynam rozumieć czemu niedługo na kasjera trzeba będzie mieć wykształcenie - bo jak widać ch*j ono znaczy

naprawdę aż się odechciewa czytać i was karmić



a Ty masz pewnie bogatych rodzicow i nie byles ani jednego dnia w robocie... nażryj sie googli