18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Otwórzcie oczy ludzie...

daro2k10 • 2011-03-30, 10:22
Otwórzcie oczy ludzie żyjecie w świecie iluzji jak marionetki, tak naprawdę (przynajmniej wielu z Was). :/ Szkoda że pewnie ten filmik będzie usuwany bo jest nie wygodny, ale podajcie to dalej zróbcie reklamę wirusową, dajcie to znajomym na facebooku, nk, gg itd. żeby jak najwięcej osób zobaczyło bo to jedna z najbardziej prawdziwszych piosenek jakie miałem przyjemność słuchać ;)

ml...........wa

2011-03-30, 14:57
Nie odsłuchałem - nie mam słuchawek hahaha :P
ale czytając wasze rozważania, postanowiłem się zarejestrować i podsumować. ;)

I uwaga! - podsumowanie:
Weźcie się k***a lepiej do pracy lub za naukę.

teken

2011-03-30, 14:58
Masz rację, wszyscy żyjemy w iluzji, Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone. Światem rządzą Templariusze, chcą kontrolować jak najwięcej ludzi, zdobywają coraz więcej Fragmentów Edenu, jedynym ratunkiem są ostatni Assasyni i Desmond Miles ... Templariusze od zawsze kontrolują ten świat, w 2012 wszystko się skończy.

daro2k10

2011-03-30, 15:03
Tytuł piosenki i wykonawca to:

Proste Wersy - Lalki

*mlodzianinwawa - ale nas pojechałeś ja pie** idę schować się do szafy... au :-/ Zabłysłeś mądrością :roll:

*teken - odstaw Assassin Creed na trochę... ;)

Te...........at

2011-03-30, 15:06
jak slysze ten rap zalu i zazdrosci to nie dosc ze zamykam oczy to jeszcze zatykam uszy.

kattalogg

2011-03-30, 15:08
wykonawcy tego kawałka polecam zrobić to co kolega na rowerku z filmu powyżej

ni...........ne

2011-03-30, 15:09
ale koleś pie**oli głupoty!!

majkel_27

2011-03-30, 15:11
Najbardziej prawdziwszy to jest Rychu Peja i szacunek jego ludzi z ulicy.

peace.

ml...........wa

2011-03-30, 15:11
*daro2k10

Nikt nie karze Ci się chować do szafy. Możesz zebrać znajomych i w "milionach" wyjść na ulicę ;)

"No niestety masz racje ;/ ale samemu też nie zdziałam wychodzą i napie**alać Ale tak w tysiącach albo w milionach jakbyśmy wyszli na ulice ?"

Sam również możesz wiele zdziałać - proponuję w ramach protestu przeciw władzom, dokonać samospalenia - tylko nagraj to wcześniej i niech ktoś to tu potem wrzuci.

daro2k10

2011-03-30, 15:14
Ha dzięki za dobry pomysł :) ale to chyba na nic, to już było :P

matełuż

2011-03-30, 15:17
W każdej bajce jest ziarno prawdy, a w tej te ziarno jest całkiem duże.
Tutaj macie kawałek o podobnej tematyce


Narsereg

2011-03-30, 15:40
Ocho, kolejna teoria ogólnoświatowego spisku. Fakty wyssane z palca itd. Oczywiście całą winę za wszystko ponosi super ściśle tajny Żydo - Masoński Rząd Światowy.

Nuuuda.

Kolejna naciągana teoria spisku. Fakty wyssane z palca, parę zdjęć z wojny prowadzonej przez Amerykanów. Oczywiście za wszystkim stoi ogólnoświatowy tak tajny, że sami jego członkowie nie zdają sobie sprawy z jego istnienia Żydo - Masoński Rząd Światowy.

Nuuuda

Kobyle Caco

2011-03-30, 15:41
e, rap. Idź pan w ch*j

Narsereg

2011-03-30, 15:42
Kolejna naciągana teoria spisku. Fakty wyssane z palca, parę zdjęć z wojny prowadzonej przez Amerykanów. Oczywiście za wszystkim stoi ogólnoświatowy tak tajny, że sami jego członkowie nie zdają sobie sprawy z jego istnienia Żydo - Masoński Rząd Światowy.

Nuuuda

daro2k10

2011-03-30, 15:44
Narsereg wiesz co ? Tu nie chodzi tylko jakąś śmieszną teorię spiskową... Ale o iluzje świata w którym żyjemy.

Niby żyjemy w demokracji i jesteśmy wolni a to guzik prawda.. i chodzi też o tą papkę którą nas media karmią, kłamstwem na kłamstwie ale ludzie w to ślepo wieża nie mając własnego rozumu.

A tv serwuje cały czas gówno na gównie na szczęście powstało takie coś jak internet... :piwo:

kocoor

2011-03-30, 15:47
haha
na tym polega dzisiejszy show biznes byleby żerować na chlonnym na glupoty mozgu nastolatka ktoremu wmawia sie ze jest do dupy ale sam moze to zmienic.
grunt zeby sie buntowac niewazne przeciwko czemu wazne zeby sie buntowac... koscioly (jestem nie wierzacy ale do kosciolow nic nie mam) sa zle, wladza jest zla, dobrobyt jest zly, bieda jest jescze gorsza, o policji nie wspominajac.

do roboty sie kur*a brac za mlodu i zapie*dalac zeby potem moc sobie pozwolic na co sie chce. sami jestesmy kowalami swojego losu.