18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Otwórzcie oczy ludzie...

daro2k10 • 2011-03-30, 10:22
Otwórzcie oczy ludzie żyjecie w świecie iluzji jak marionetki, tak naprawdę (przynajmniej wielu z Was). :/ Szkoda że pewnie ten filmik będzie usuwany bo jest nie wygodny, ale podajcie to dalej zróbcie reklamę wirusową, dajcie to znajomym na facebooku, nk, gg itd. żeby jak najwięcej osób zobaczyło bo to jedna z najbardziej prawdziwszych piosenek jakie miałem przyjemność słuchać ;)

perun88

2011-03-30, 11:14
śpiewem nic nie zdziałasz...wyjdź na ulice i napie**alaj!

daro2k10

2011-03-30, 11:17
No niestety masz racje ;/ ale samemu też nie zdziałam wychodzą i napie**alać :) Ale tak w tysiącach albo w milionach jakbyśmy wyszli na ulice ?

Zamiast w kółko narzekać na vat, benzynę, ceny cukra i to że w Polsce nie da się żyć... Rozj***ć tą fałszywą władze ??

pm...........mn

2011-03-30, 11:38
rap fajny ale wole Eldo :)

ehh wiecie... telefony na podlsuchu tylko nikt o tym nie mowi... w tv i w necie caly czas widze i czuje jak nas r*chaja... miliony zl... miliardy...
ja znam rozwiazanie na nasze problemy... kula w leb tym oszustom i do wapna... wywiezc ich kurde do obozu w chinach i czesc...

ale watpie szczerze ze ktos pojdzie na ulice za ten kraj... wielu ludziom jest dobrze tak jak jest... nawet broni nie mamy, sila umyslu tych idiotow nie pokonamy mimo ze nasze mysli to wodospad a ich po "fakultetach" kupionych to struzka z zapchanego kibla, te ich pomysly i posrane poglady, sklepy dla biedoty, srodki komunikacji dla biedoty, to jeden blazen tak powiedzial a reszta mysli tak samo... non stop traktowanie z gory...

przyjdzie i na nich czas...

perun88

2011-03-30, 11:46
daro2k10 napisał/a:

No niestety masz racje ;/ ale samemu też nie zdziałam wychodzą i napie**alać :) Ale tak w tysiącach albo w milionach jakbyśmy wyszli na ulice ?

Zamiast w kółko narzekać na vat, benzynę, ceny cukra i to że w Polsce nie da się żyć... Rozj***ć tą fałszywą władze ??



ja tak myślę, ze to jeszcze kilka miesięcy i lud wyjdzie na ulice...ja to się już zaopatrzyłem w herkulesa
(kij bejsbolowy)

tomcho

2011-03-30, 12:01
Naprawdę dobry i szczery kawałek. Dobrze, że istnieją jeszcze tacy ludzie, którzy dostrzegaja to co się wokół nas dzieje. Wrzuć ten filmik na youtuba, zobaczymy jak długo wytrzyma w podłym świecie cenzury i kłamstwa

daro2k10

2011-03-30, 12:21
Ten film jest na You Tube ale często jest usuwany za naruszenie zasad, ciekawe jakich :/ je**na cenzura :/ zresztą YT jest głowniany :evil: Mam nadzieje ze jak najwięcej osób zobaczy ten klip...


A wracając do tematyki to wkurzają mnie też "bez móżgie zombie" czyli ludzie którzy nie potrafią sami myśleć i jak w tv coś pokazywali i mówili to musi być prawda bo przecież było w telewizji :samoboj:

ag...........95

2011-03-30, 12:55
Niby prawda ale zobaczcie:

Wyjdziecie na ulice, zrobicie rozp***uche, obalicie tych co rządzą i co? Myślicie, że to coś zmieni? Ludzie którzy zostaną przez was wybrani, gdy poczują, że teraz oni mają władzę zrobią dokładnie to samo co wcześniejsi. Zatracą idee głoszone wspólnie z tłumem. To jest błędne koło. Aby coś osiągnąć trzeba stać się jego częścią i mieć w dupie wszystkich innych poza sobą i swoimi najbliższymi… Teraz się bulwersujecie, ale gdyby role zostały odwrócone, gdybyście to wy byli u władzy, nie mielibyście nic przeciwko…

Świat nie jest w stanie zapewnić życia na wysokim poziomie wszystkim ludziom, a więc bierzesz udział w wyścigu szczurów albo zostaniesz nikim;]

pm...........mn

2011-03-30, 13:23
sadzisz ze trzeba isc tylko jedna droga skoro jeszcze mozna zawrocic... jesli sami nic nie zrobimy to kto... ci sa sa u wladzy beda jeszcze gorsi... czyli starzy zlodzieje beda lepsi niz nowi ??
teraz jeszcze ten spis ludnosci... chca miec wieksza kontrole i wiedze o spoleczenstwie... nie wierze w dobre zamiary takich dzialan... mamy coraz mniej praw moim zdaniem...

Basika063

2011-03-30, 13:36
Zauważcie, kto tworzy ten cały syf - niestety faceci. Nie tacy zwykli, ale narcystyczni sadyści. Błędem pokoleń jest dopuszczanie do głosu ludzi owładniętych psychopatycznymi skłonnościami. Stalin, Lenin, Hitler, Pol Pot, Mao Tse-Tung, Kim Ir Sen, Husajn, Castro, Mengistu, Tito, Franco, Seko, Bokassa, Pinochet, Ceausescu.to tylko maleńki procent ludzi, którzy milionom ludzi zgotowali piekło na ziemi. Kobiety też miały swój niechlubny udział w dyktaturze i okrucieństwie:
Hatszepsut, Semiramida, hrabina Bathory, Katarzyna Wielka, Fredegunda, Messalina ,Ta-Ki, Wu, Medycejska, Szwedzka,












ag...........95

2011-03-30, 14:00
Basika063, zauważ kto najczęściej zdradza mężczyzn- tak, kobiety...

Widzisz, to co napisałaś jest faktem, to co ja napisałem tez jest faktem. Tylko trzeba to troszeczkę rozwinąć... Dlaczego akurat mężczyźni "zrobili ten cały syf"? Dlatego, że mieli ku temu okazję, kobiety nie są wcale lepsze, w tej sprawie płeć nie gra roli. Kobiety są mniej aktywne politycznie, więc jest o wiele mniej potencjalnych psycholi wśród kobiet do robienia tego syfu... Tak samo jak heteroseksualizm dominuje nad homoseksualizmem w związku z czym mężczyznę zdradzają częściej kobiety niż mężczyźni 8-)

pm...........mn

2011-03-30, 14:01
no przewaznie ale nie nalezy ujednolicac moim zdaniem :) to tak jakby powiedziec ze wiekszosc zlodziei to faceci no ale wymienie jeszcze pare kobiet :)

szpiqlec

2011-03-30, 14:34
pacha, świadczy o tym choćby że film ma więcej komentarzy niż piw (11/10) w tym momencie

Lumpy1

2011-03-30, 14:43
dobrze koleś nawlekł...
prawie mi stanął gdy zrozumiałem jak r*chają mnie w dupę :(

Prz3m00

2011-03-30, 14:44
Co to za wykonawca?