18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Okulary założyłeś to jesteś kozak do k*rwy nędzy?"

Qatroks • 2016-04-06, 22:50
Dziwna interwencja policji, ciężko określić czyje zachowanie było bardziej ordynarne, więc czekam na opinię sadolowych ekspertów


elfis

2016-04-07, 10:48
sam nie lubię siniali , ale to tutaj to przegięcie , takie postępowanie było do tej pory w straży miejskiej ale widać i w policji obniżają standardy naborów

Krak

2016-04-07, 11:50
Wystarczy powiedzieć "dzieci i piłka" i wszystko łykniecie, zupełnie jak oglądacze tefałenu.
Gdzie dzieci, gdzie piłka i ile siedział na tym drzewie, że zdążyły przyjechać radiowóz?

matiget

2016-04-07, 12:03
Po co staremu kazałeś wchodzić na drzewo ?

ginx2666

2016-04-07, 12:29
Autor napisał/a:

Nasza Policja, a w szczególności ta prewencyjna powinna być wyposażona w teasery [...]


https://en.wikipedia.org/wiki/Teaser

Pewnie chodziło Ci o taser.
Nie potrafisz nawet tego poprawnie napisać, a bierzesz się za krytykowanie policji kretynie.

MIhau_

2016-04-07, 13:06
Widzę wszyscy tutaj k***a znawcy wszystkiego, śmiać mi się chce. I pie**olenie o braniu z łapanki jest ściemą i pie**olenie o emeryturze po 35 latach, bo przepisy są inne, normalnie co jeden to lepszy kretyn. Dostali pewnie zgłoszenie, że typ się głośno zachowuje, włazi na drzewo i drze ryja. Przyjechali, chcieli go spisać i pojechać to się debilowi tryb "CO k***A JA MAM SIE SLUCHAC?" włączył i zaczął cwaniaczyć. A tytuł i opis pod filmem to kompletnie pie**olenie bzdur, żeby jeden z drugim mógł skomentować "j***ć policję". Stosuj się do poleceń to problemu nie będzie!

djted

2016-04-07, 13:07
W stanach kulka w łeb. Ale patola

Sonal

2016-04-07, 13:25
A mnie najbardziej interesuje CO ZOSTAŁO WYCIĘTE z oryginalnego filmiku w okolicach 35 sekundy?
Dla mnie filmik w takiej sytuacji jest kolejna manipulacją "nagrywającego".

root89

2016-04-07, 13:45
Tacy ludzie mają prawo głosować :) Demokracja... Jestem pewien, że jak by się tak nie rzucał do policjantów skończyłoby się na pouczeniu.

Matush5

2016-04-07, 14:07
Co jak co ale z policją w naszym kraju dzieje się od jakiegoś czasu bardzo źle. Kiedyś, można było zagadać z policjantem gdzieś chodzili na po ulicach to się zapytało co tam, jak praca czy dużo zgłoszeń i interwencji pośmiali się, pożartowali było okej. To samo przy zatrzymaniu, jakieś światła nie zapalone, czy żarówka spalona to podbili powiedzieli taka i taka sprawa, żeby to było ostatni raz, uśmieszek na twarzy i szerokiej drogi panie kierowco. A teraz ? nie spełna parę miesięcy temu wyjeżdżając ze SRESCO dostałem 100 zł mandatu za to, że nie zapaliłem świateł (był czerwiec, może 11,12 rano), cały czas byłem jeszcze na parkingu zamiast, machnąć palcem, że nie mam świateł pedał od razu dał mandat.

To samo tyczy się nadużywania władzy przez policję. W sobotę w środku dnia policja na sygnale jechała na stację benzynową ponieważ klient stacji zgłosił, że na CPN jest pijana osoba, która kieruje pojazdem. Oczywiście, przejechali przez całą miejscowość na sygnale. Kiedy okazało się, że to widzimisię starszej baby (gościu miał nadwagę i cały czerwony ryj pewnie miał wysokie ciśnienie). Sprawa była zakończona ale policja dalej odpaliła sygnały i zaczęli jechać ( a żadnego zgłoszenia już przecież nie było ). Oprócz sygnałów trąbili ludzie w samochodach wjeżdżali na wysokie krawężniki aby ich pościć. Kilka godzin później przyjechali na patrol, koleżka zapytał dlaczego wracali na sygnale skoro nie mieli wezwania, przecież to nadużycie, pozatym ludzie w autach pewnie koła do wyważenia mają przez to. Policjant spojrzał na niego zobaczył, że leży na ulicy papierek i kazał mu go podnieść bo dostanie 500 zł mandatu i niech się nie wtrąca w sprawy dorosłych. Dodam, że policjant miał może 20 lat, koleszka 30.... A potem oczekują szacunku ? Za co ?

czarnykun

2016-04-07, 14:14
j***ć kapcia, szambiarka powinna po niego przyjechać a nie policja... co za gównogłowie. Dwóch zdań nie potrafi poprawnie sklecić.
Nadużycia policji są - nie przecze, ale nie ma ich na tym filmiku do ch*ja. Gość się szamocze, rzuca k***ami, ciężko mu wyjąć dowód no to oczywiste, że skują delikwenta bo jeszcze dojdzie do dymów.

zbfazuvfuai

2016-04-07, 14:32
k***a w jaki sposób piłka mogła sie zatrzymać na tym chwaście? A kozaczek jak się stawia albo wydziera bez szacunku to gazem po ryju albo pałą po garbie i do kabaryny przytaszczyć. Policjant ewidentnie sie pitbulla naoglądał ale temu patologowi ch*j do tego co tam sobie ma na nosie.

voidinfinity

2016-04-07, 15:21
Wszyscy którzy domagają się by takich pałować, gazować itd. to prawdopodobnie szczawiki, których takie szczyle ustawiają :amused:

Vredestein

2016-04-07, 15:39
ginx2666 napisał/a:



Pewnie chodziło Ci o taser.
Nie potrafisz nawet tego poprawnie napisać, a bierzesz się za krytykowanie policji kretynie.



Jesteś k***a bezczelny. :amused:

th0r

2016-04-07, 16:14
powinno sie wiecej ładować pieniędzy w karetki a nie w tych nierentownych k***ów. przypominam że ta formacja w linii prostej wywodzi się z granatowej policji i MO. moim zdaniem społeczeństwo otwarcie powinno lekceważyć ich przykazy :lol:

Kiciok

2016-04-07, 18:26
Film pocięty niczym jakieś emo z depresją.

Pałą go. I tego, który tam zamyka drzwi radiowozu - też. Profilaktycznie. Cholerna patologia.