18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Okulary założyłeś to jesteś kozak do k*rwy nędzy?"

Qatroks • 2016-04-06, 22:50
Dziwna interwencja policji, ciężko określić czyje zachowanie było bardziej ordynarne, więc czekam na opinię sadolowych ekspertów


antek025

2016-04-07, 09:25
Sytuacja najpewniej wyglądała tak: Dzieciak rzucił jakimś tekstem, a wielce obrażona policjant, zamiast uspokoić sytuacje czy coś, to zachował się tak samo jak dresik. Miejsce obydwu jest w tym samym rzędzie.

Pamiętam niedawno sytuacje, jak jakiś koleś latał z sikierą po mieście. Nic nikomu nie groził, szedł z sikierą. Nie był agresywny... Podjechała policja, wyskoczyli, i z okrzykami typu "Rzuć to sk***ysynu j***ny" DOprowadzili do tego, że koleś się wk***ił, zaczął sikierą machać i go zastrzelili. Zamiast rozwiązać sytuacje specjalnie chcieli doprowadzić do sytuacji zagrożenia, by się wykazać. W większości polska policja nie potrafi działać tak, by uniknąć konfliktu, potrafią go tylko wzbudzić, by pokazać, jacy to oni biedni są. ch*j takim w dupę.

Zdarza się i normalna policja, dzie się dogadać za wykroczenie, ale są i k***y na równ8i ze SM.

Zjebofiks

2016-04-07, 09:26
zerwikaptur napisał/a:

Ty k***a
To u mnie w mieście haha


widać

Black Pitt

2016-04-07, 09:27
I bardzo k***a dobrze, nie jestem psem i żadnego nie mam w rodzinie ale mam już dość takich pie**olonych obszczymurów wydzierających p*zdy po nocach, rozpie**alający kosze, przystanki.

mullenx

2016-04-07, 09:28
Bardzo dobrze. Powini go wywieźć do lasu wpie**olic i wypuścić bo oprócz spisania nie mogła takiemu pasozytowi nic zrobic. Brawo.

Hazio

2016-04-07, 09:28
nerusss napisał/a:

Prośba do admina, zróbcie kopie na sadistic player bo na 100% niedługo usuną.



A niech sobie będzie:


Goger

2016-04-07, 09:30
A gdzie jest piłka i dzieci ? jak zwykle nagranie rozpoczyna się po fakcie. Po zachowaniu można wnioskować że jest naćpany.

mr-dupa

2016-04-07, 09:32
No i chłopak kilka razy spadnie ze schodów na komisariacie. Irytuje mnie taki debil jeszcze kopie w samochód. Powinien dostać rachunek za "lakierowanie" czy inne naprawy, a jak nie może zapłacić to na roboty na 2 miesiące do Domów opieki. Denerwują mnie takie lamusy, narąbany w 3 stodoły i się stawia.

ooip

2016-04-07, 09:38
no ale w tych okularach to faktycznie jak przygłup wyglada

Esdepe

2016-04-07, 09:42
Spokojnie z nim rozmawiali na początku a typ cwaniaczy. Na miejscu policjantów też bym go skuł i do radiowozu. Piwko.

viciuprb

2016-04-07, 09:50
jak dla mnie zwykly jun i nic wiecej...

kenzol

2016-04-07, 10:03
Daimler1916 napisał/a:


- 25 lat trzeba dymać żeby dostać się na wcześniejszą emeryture


Już od niedawna nie ma wczesniejszej emerytury w Policji po 25 latach pracy. Zwiększyli do 35 lat czy jakoś tak... Zresztą ta wcześniejsza emerytura była tak niska, że tylko 10% policjantów na nią odchodziło i to TYLKO w przypadku, kiedy mieli już nagraną inną robotę.

mateqt

2016-04-07, 10:04
Jak zwykle wielka ujma na godności sebixów itp gdy zostaną poproszeni od dowód, no bo jak no ;)

Molibdenowy_Rysio

2016-04-07, 10:08
patola jak ch*j, ale...
koleś nie pierwszy raz ma do czynienia z milicją i nawet będą skrajnie naj***nym pewnie po filmie to zagina dwóch siusiu majtków ;)
to jest obraz Polskiej policji, byle naj***ny ogr, nie obrażając orgów, potrafi wejść w dyskusje podpartą argumentem ze skretyniałym krawężnikiem.

RadzioC

2016-04-07, 10:11
Co tu dużo gadc jak ktoś ma przynajmniej 3 szare komorki po kopulka, bedzie zgodny ze koleszce należy sie wpie**ol i na 24h.

Vredestein

2016-04-07, 10:13
Nie oglądałem całości bo nie mam tyle czasu ale po części to gość zachowywał się dziwnie i agresywnie. Więc go zwinęli. Co w tym dziwnego?

Co nie znaczy że policja zawsze zachowuje się jak należy.