18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oburzony Jan Niezbędny

Darmi • 2012-11-13, 21:52

oto na co można się natknąć na facebooku , sam Jan Niezbędny !

~Bambi~

2012-11-13, 22:02
Trafił swój na swego :roll: Zawisza też przemądry :lol:

xts

2012-11-13, 22:03
fake fanpage.

Pa...........or

2012-11-13, 22:19
ale jak Janek mądrze jedzie tej palmiarze z przeciągiem na przedzie!

mesiash

2012-11-13, 22:40
Nie twierdzę że Olejnik jest dobrą reporterką, raczej słabą, ale dobrze kiedyś wyglądała i chciała gadać o polityce więc się tym zajmuje. Nie chcę też twierdzić że posłowie to idioci, w końcu jest wśród nich wielu wybitnych ludzi.

Ale nawet nie oglądając tej dyskusji w ciemno stwierdzam że pani Monika była tą mądrzejszą w dyskusji.

def1

2012-11-13, 22:41
jakież to piękne, niczym poezja :D

kamikazepl

2012-11-13, 22:43
A ja tego tak szukam i nie mogę znaleźć

anonymousm

2012-11-13, 22:45
To, k***a, lemingi... ONR i MW prowadzi ich prosto w stronę faszyzmu, a te ludzie idą karnie, bo do 67. roku życia muszą, jak w całej Europie.
Prawdziwy patriota to był Bronek Komorowski, kiedy w 1979 roku szedł w Marszu Niepodległości i ZOMO go zamknęło i sąd PRL skazał. Ale czy to go czyni dobrym prezydentem? Raczej nie... Czy zjeby z Marszu NIepodległości 2012 byliby dobrymi administratorami wspólnego dobra? Strach pomyśleć.
A tym rozliczaniem frustraci, co byli za głupi, żeby zrobić karierę, na której tak strasznie im zależy, straszą już 20 lat. Myślą, że się wybiją.

AmorPatriae

2012-11-13, 22:47
Wchodzimy lajkujemy zanim k***isko skasuje!!!!

Magik2501

2012-11-13, 22:47
@anonymousm
ahh ten wszędobylski, mityczny wręcz faszyzm ONRu i MW. Uważaj, żeby ci faszyzm z lodówki nie wyskoczył jak po kanapkę pójdziesz

Pater patriae

2012-11-13, 22:50
Bambi~ napisał/a:

Trafił swój na swego :roll: Zawisza też przemądry :lol:



ch*j z Zawiszą:
-to nie on zadłuża nasze społeczeństwo, tak, że Gierek to był pikuś przy tym,
-to nie on sprzedaje nas i naszą wolność Związkowi Socjalistycznych Republik Europejskich
-to nie on manipuluje i przekręca wszystko, co może mu zagrozić
-to nie on wyzywa od faszystów każdego, kto chcę zmiany tego poj***nego systemu
-to nie on zwyczajnie okrada emerytów
-to nie on bezczelnie podnosi podatki, choć obiecywał kilkukrotnie tego nie robić
-to nie on całuje po dupie zarówno Niemców, jak i Rosjan
-to nie on dąży do podzielenia Polski na zwolenników PO i PIS
-to nie on pozwala na bezkarne oczernianie Polski i Polaków
-to nie on fałszuje historię Polski po 45'
-wreszcie to nie on promuje kulturę multi-kulti, przez którą Francuzi, Holendrzy, Belgowie, Niemcy, Szwedzi, czy Anglicy stają się powoli mniejszością we własnym kraju.
a to wszystko reprezentuje Olejnik i władza za którą stoi.

Ps. Do "inteligętów lewaków", jak już macie zamiar się przypie**olić do mnie, to proszę, o konstruktywną krytykę i racjonalne argumenty..

PiotrTAG

2012-11-13, 22:52
Teraz tu się zleci j***ne lewactwo,i będzie pisać że Olejnik taka dobra i w ogóle super babka.A prawda jest taka,że on wybiła się jak 90 % naszego j***nego sejmu od razu po komunie.A Janek dobrze gada.Browar się k***a należy.Zdrowie za wolną Polskę ! :wodka:

AmorPatriae

2012-11-13, 22:53
@anonymousm
Współczuję, że karzą wam pracować do tak późnych godzin. A może to praca na trzy zmiany? W dzisiajszych czasach to nawet prowokatorzy zapie**alają nadgodziny...