18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oburzony Jan Niezbędny

Darmi • 2012-11-13, 21:52

oto na co można się natknąć na facebooku , sam Jan Niezbędny !

Prokurator

2012-11-14, 00:39
Pater patriae napisał/a:



Ps. Do "inteligętów lewaków", jak już macie zamiar się przypie**olić do mnie, to proszę, o konstruktywną krytykę i racjonalne argumenty..



Gościu od lewactwa oczekujesz racjonalnych argumentów? oNI posiadają tylko argument siły nic wiecej

człowiek_zły

2012-11-14, 01:07
Komunista czy nazista? Nie robi mi różnicy, który z nich będzie rządził. To i tak socjalista, który będzie mnie okradał. Najlepiej powiesić obu.

stalowyszczur

2012-11-14, 03:27
Ludzie, no k***a!
Przestancie wierzyc, ze jakakolwiek partia polityczna, czy morda, ktore sie przez sejm/senat przewinela, chce jakiejs zmiany. Przestancie sie w koncu ludzic do ch*ja, ze PiS to jakas alternatywa. Byli u wladzy, gowno zrobili, doslownie, wielkie gowno. Wiec wypieeerdalac mi z Zawisza, Kaczynskim czy reszta polskiej opcji lewicowej z bozia w klapce. Oni tak samo grzeja dupy przy korycie zwanym trzecia RP.

Obecnie jedyna szansa jest wymiana ryjow przy korycie. Nadzieje widze w jednomandatowych okregach wyborczych. Gdyby czesc z was zdawala sobie sprawe jak wyglada obecnie tzw. "demokracja" i wybor "przedstawicieli narodu".... Ale zamiast sie douczyc, nalezy popie**olic farmazony na sadolu.
460 poslow, no kuuuuurwa, ludzie! Zastanowcie sie czy ten was PiS KIEDYKOLWIEK zaproponowal zmniejszenie tej liczby. Ale ch*j, nie przypominam sobie. Ani oni, ani nikt inny.
Dlaczego? Przeciez to najlepsze co mogliby dla tego kraju zrobic....
Wiec podsumowujac... przejrzyjcie k***a na oczy.

oc...........an

2012-11-14, 05:37
Co wy macie z tymi "lewakami"?! Normalni ludzie jak wszyscy. Żyjemy w kraju w którym każdy ma prawo do wyboru partii jaka nam się podoba (o ile nie jest to partia o ideologii faszystowskiej lub komunistycznej w tym złym znaczeniu, bo "prawdziwa" partia komunistyczna podobno istnieje, chyba 4 członków ma).

@Bambi

Ja pie**olę Zawiszę bo (z tego co wyczytałem na wiki i zobaczyłem u Lisa):

- jego poglądy są ksenofobiczne, chce się zamknąć na świat i pławić się we własnym sosie. Korea Północna właśnie tak zrobiła i chyba nie jest to rozwiązanie najlepsze ;)
- jest przeciwny EU, dzięki której mamy autostrady i dofinansowanie do WIĘKSZOŚCI projektów, na dodatek dzięki doktrynie otwartych granic mamy rozwój gospodarki. Tyle ludzi jęczy ile to kasy idzie na Grecję, ale nikt nie pamięta, że w 2004 do nas szło wielokrotnie więcej pieniędzy, po za tym dzięki EU ludzie tacy jak ja mogą studiować za granicą za darmo
- jego pomysł obywatelskich służb porządkowych czy jakoś tak (wywiad z Lisem) też jest poroniony. Przypominam, że organizacje takie jak Milicja Obywatelska, Milicja Chrześcijańska, Milicja Religijna, SA i SS miały podobne założenia, ale w procesie "coś się zj***ło"
- może nie będzie całować Niemców i Federację, ale dobre stosunki z sąsiadami to podstawa dobrobytu, a pan Zawisza najchętniej by rozpętał wojnę na dwa fronty "za Katyń" i "za 39'"
- jego poglądy faworyzują kościół katolicki, a co za tym idzie finansowanie ichnich fanaberii
- jest konserwatystą do potęgi, co wpływa negatywnie na rozwój społeczny - nawet najbardziej potrzebne i oczywiste zmiany byłyby wprowadzane z mozołem, a Polska byłaby zacofanym ciemnogrodem w porównaniu z resztą państw
Nawet klub do jakiego należy duuużo mówi o tym jakim jest człowiekiem (Klub Zachowawczo-Monarchistyczny) i do jaki typ władzy mu się marzy (i z pewnością nie jest to typ oparty na wolnych wyborach).

Krótko mówiąc Zawisza to relikt epoki, przy której doktryny Związku Radzieckiego są niezwykle nowoczesne -_-

No i te stwierdzenia: "Ich kryzys", "Euro jako narzędzie ucisku gospodarczego" i "My jesteśmy rycerzami niepodległości".

A sam ONR też jest "piękny". Napisałbym przeciwko nim jeszcze więcej, ale niestety dział Deklaracja Ideowa na onr.com.pl jest wyłączony. Ciekawe dlaczego?


Co do fałszowania historii po 45' to wydaje mi się, że takie stwierdzenie jest "lekką" przesadą...

Nasz system nie jest idealny, ale nic lepszego jak na razie nikt nie wymyślił. Diametralne zmiany bardzo źle wpływają na kraj, a historia uczy nas, że skrajności NIGDY nie wychodzą na dobre. Przykłady?
+ Związek Radziecki
+ III Rzesza
+ Kambodża


Co do EU - wszystkich kto pie**oli przeciwko EU najchętniej bym wj***ł do gazu lub ustawił pod ścianę.
Porównywanie EU do CCCP jest po prostu nie na miejscu i pokazuje stopień waszej ignorancji i zacofania. Związek "nabywał" republiki za pomocą Armii Czerwonej i "członkostwo" było przymusowe. Wolność słowa i otwartość granic była abstrakcją. EU tymczasem zamiast tworzyć bariery, usuwa je. Dzięki EU możemy pojechać sobie do Francji bez paszportu. W EU możesz pisać co chcesz i o czym chcesz (dzięki czemu jestem zmuszony czytać ciągle gówno pokroju "Związkowi Socjalistycznych Republik Europejskich" produkowane przez wąskotorowo myślących idiotów, którzy wszystkich krytyków nazwą "lewakami", mimo, że nawet nie znają ich preferencji politycznych. Dołączenie do EU było DOBROWOLNE i głosowało ZA wstąpieniem 77% Polaków, którzy byli świadomi, że tym samym oddadzą część suwerenności państwa (Polska NIE BYŁA JEDYNA, to samo zrobiły pozostałe kraje, więc pie**olenie, że Polska jest sprzedawana jest po prostu głupie). Jak chcecie zobaczyć jak wyglądało by życie bez EU, to pojedźcie sobie na Ukrainę, gdzie słowo Polska jest teraz synonimem dobrobytu.

źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Referendum_2003


Dzielenie na zwolenników i przeciwników poszczególnych partii również nie było i nie jest celem rządu (nigdy nie było). Nasz kraj już od lat 20stych był podzielony (Polska A i B), a teraz te różnice są widoczne poprzez wybory. Jest to nieuniknione i powszechne zjawisko w wielu krajach (np. USA: Demokraci vs Republikanie). To wprowadzenie partii o charakterze czysto skrajnym podzieli jeszcze bardziej Polskę i to tak, że może się to krwawo skończyć.

pit@

2012-11-14, 07:10
No to jadziem:

Pater patriae napisał/a:



ch*j z Zawiszą:
-to nie on zadłuża nasze społeczeństwo, tak, że Gierek to był pikuś przy tym,


Wskaż mi którykolwiek rok działalności jakiegokolwiek rządu polskiego, podczas którego dług publiczny zmalał.
Zapraszam do zapoznania się z planami wprowadzania Kotwicy Budżetowej przez różne rządy.

Pater patriae napisał/a:

-to nie on sprzedaje nas i naszą wolność Związkowi Socjalistycznych Republik Europejskich


Jaką wolność? Chodzi Ci o zmiany własnościowe przedsiębiorstw? Albo o wszechobecną Biedronkę? Równie dobrze Niemcy i Rosjanie powinni drżeć, gdy Orlen kupował ich stacje benzynowe. Albo gdy Plichta kupił sobie OLT (tak tak, niemiecka linia lotnicza istniejąca od 1958r.)

Pater patriae napisał/a:

-to nie on manipuluje i przekręca wszystko, co może mu zagrozić


Oczami wyobraźni widzę te kolektywne nasiadówki redakcyjne wszystkich wiodących mainstreamowych mediów, na których Ktoś Bardzo Ważny wskazuje pracownikom TVP, Polsatu, TVN, Gazety Wyborczej itd itp co i jak dziś mają nakłamać. Żeby we wszystkich podporządkowanych mediach było tak samo. Bzdura.

Pater patriae napisał/a:

-to nie on wyzywa od faszystów każdego, kto chcę zmiany tego poj***nego systemu


Czy tylko moje kaprawe oczy zauważają podobieństwo pomiędzy znakiem ONR a swastyką?
Za faszystowskie ja również będę uważać każde ugrupowanie nie dopuszczające innego niż jego własny poglądu. Jeśli którakolwiek formacja polityczna zaczyna sadzić takie kwasy, to samoistnie skazuje się na taki odbiór własnego działania. Póki co to Palikot, SLD i częściowo PO przynajmniej stwarzają pozory umiejętności rozmowy z przeciwnikami politycznymi.
Prawica niestety w swój statut ma wpisane upie**alanie wszystkiego co inne niż "prawicowe" i "narodowe".

Pater patriae napisał/a:

-to nie on zwyczajnie okrada emerytów


ZUS jako taki powstał w 1934r. Podpisał się pod tym Prezydent Mościcki. Rudy Płemieł próbował dotknąć ZUSu, został zawrzeszczany że nie wolno bo świat się zawali. Więc jest tak jak w '34. I będzie dalej, póki ktoś tego ZUSu nie zaora, nie zważając na wrzaski emerytów, chorych w poczekalni i reszty bandy kombinującej jak za 20 zł rocznie wyleczyć pięcioosobową rodzinę.
Ten kontynent się starzeje. A dlaczego tak się dzieje, dopiszę przy jednym z kolejnych adrem poniżej.

Pater patriae napisał/a:

-to nie on bezczelnie podnosi podatki, choć obiecywał kilkukrotnie tego nie robić


A kto bezczelnie unika płacenia podatków? Tak, ja też unikam. My, k***a, obywatele.
Co, ze swojego ma facet dokładać do puli budżetu narodowego?

Pater patriae napisał/a:

-to nie on całuje po dupie zarówno Niemców, jak i Rosjan


Całowanie po dupie wrosło w moment historyczny w którym przyszło nam się pie**olić z rzeczywistością. Nas też całują, nie martw się. Nie unikniesz tego. To się nazywa dyplomacja. Zamiast całowania można próbować wymachiwać szabelką, ale mam wielką nadzieję że czasy sporów z sąsiadami mamy daleko za sobą.
Wolę gdy całują się po dupach niż po nich piorą.

Pater patriae napisał/a:

-to nie on dąży do podzielenia Polski na zwolenników PO i PIS


Ciesz się że masz wybór. Poza tym - zwolennicy Republikanów i Demokratów w Stanach też mają przej***ne. My na szczęście do popierania mamy jeszcze SLD i Palikota. O JKM z litości nie wspomnę.

Pater patriae napisał/a:

-to nie on pozwala na bezkarne oczernianie Polski i Polaków


Równie swobodnie wolno Ci oczerniać Murzynów, Żydów, Turków i Cyganów. Feel free.
Gdyby każda z tych nacji nie miała wyj***ne na odpryski szlamu lecącego na nich, to musielibyśmy zawijać się z sadistic.pl.

Pater patriae napisał/a:

-to nie on fałszuje historię Polski po 45'


Przykład? Bo nie mam do czego się przypieprzyć :)

Pater patriae napisał/a:

-wreszcie to nie on promuje kulturę multi-kulti, przez którą Francuzi, Holendrzy, Belgowie, Niemcy, Szwedzi, czy Anglicy stają się powoli mniejszością we własnym kraju.


Zamiast smędzić o problemach z Mohemmedami panoszącymi się w Europie, może lepiej napłodziłbyś trochę potomstwa? Tylko tak można wyrównać nieuniknone rozszerzanie się wpływów innych kultur. Z grzeczności się, za przeproszeniem, sami nie wyniosą. Trza ich zalać własną spermą.
Więcej dzieci -> więcej własnych obywateli -> więcej siły roboczej w następnym pokoleniu -> więcej kasy na Twoją emeryturę.

Pater patriae napisał/a:

a to wszystko reprezentuje Olejnik i władza za którą stoi.


Tak jak Ty powinieneś podziękować Olejnik/Stokrotce że przypie**ala się do bogu ducha winnego gejowskiego Zawiszy, tak i Zawisza powinien podziękować Olejnikowej że może się wykazać przed jej pyszczydłem. Dzięki im obojgu możemy się do jednego i drugiego radośnie i kolektywnie przypie**olić. Jako i do siebie wzajemnie, też :)

Pater patriae napisał/a:

Ps. Do "inteligętów lewaków", jak już macie zamiar się przypie**olić do mnie, to proszę, o konstruktywną krytykę i racjonalne argumenty..


Twoje Zdrowie Mistrzu! :)

P.S. Nie jestem lewakiem. Tym bardziej inteligentnym. Czytam gazeta.pl, niezalezna.pl, oglądam TVN24, TV Trwam, NBC, CNN i Fox, słucham Chilli Zet.

anonymousm

2012-11-14, 07:26
@up Pit@
Bardzo fajny post. Jedyne, co mnie niepokoi, to zalewanie spermą Arabów. Rozumiem, że to metafora.
Ale nawet metaforycznie rzecz biorąc, nasze kobiety nie muszą rodzić po dwanaścioro dzieci, żeby nasza kultura przetrwała. Nauka jest bezwzględna wobec rasizmu. Nowo narodzone dziecko jest zaprogramowane do przyjęcia każdego języka i każdej dowolnej kultury. Każde dziecko ma taki sam harware, który przyjmie dowolny software. Dlatego tutaj w Niemczech stawiają na edukację imigrantów. I masz już pełno ludzi, "z emigracyjnym zapleczem", którzy są lepszymi Niemcami i lepiej mówią po niemiecku niż rodowite łyse pały z NPD. I naprawdę czują się częścią tej kultury, bo się w niej drugi raz urodziły, jako pełnowartościowy człowiek, który mówi, myśli, czuje.
Oczywiście, to na razie mniejszość, ale kto wierzy w moc własnej kultury, powinien skupić się na edukowaniu tych wszystkich dzieciaków.

artiee

2012-11-14, 07:44
Nie lubię k***y, w tych swoich dyskusjach w radio faktycznie pluje jadem.

killyou

2012-11-14, 08:43
na końcu brakuje:
'k***o.'
aby wypowiedź nabrała większego, głębszego znaczenia.
IMO.

Błażej

2012-11-14, 10:10
Pater patriae napisał/a:



ch*j z Zawiszą:
-to nie on zadłuża nasze społeczeństwo, tak, że Gierek to był pikuś przy tym,
-to nie on sprzedaje nas i naszą wolność Związkowi Socjalistycznych Republik Europejskich
-to nie on manipuluje i przekręca wszystko, co może mu zagrozić
-to nie on wyzywa od faszystów każdego, kto chcę zmiany tego poj***nego systemu
-to nie on zwyczajnie okrada emerytów
-to nie on bezczelnie podnosi podatki, choć obiecywał kilkukrotnie tego nie robić
-to nie on całuje po dupie zarówno Niemców, jak i Rosjan
-to nie on dąży do podzielenia Polski na zwolenników PO i PIS
-to nie on pozwala na bezkarne oczernianie Polski i Polaków
-to nie on fałszuje historię Polski po 45'
-wreszcie to nie on promuje kulturę multi-kulti, przez którą Francuzi, Holendrzy, Belgowie, Niemcy, Szwedzi, czy Anglicy stają się powoli mniejszością we własnym kraju.
a to wszystko reprezentuje Olejnik i władza za którą stoi.

Ps. Do "inteligętów lewaków", jak już macie zamiar się przypie**olić do mnie, to proszę, o konstruktywną krytykę i racjonalne argumenty..




ja pie**ole. ty nawet nie wiesz o czy mówisz, siedzisz na studiach za pieniądze mamy i k***a płaczesz. Nie chce mi się nawet Ciebie punktować bo i tak pewnie nie zrozumiesz. Wiesz coś o podatkach, systemie emerytalnym, ustroju politycznym? na co chcesz to zmienić? Jesteś j***nym nierobem, który chciałby mieć wszystko za darmo, podane pod nos. Ja na 3 roku studiów otworzyłem własną działalność, wiedzie mi się nie najgorzej i nie mam czasu na rozmyślanie o rosjanach, niemcach, stalowej brzozie i innych mało przydatnych rzeczach w życiu, a tym bardziej o PO, Pis czy innych tępych ch*jach z rządu. Robię swoje i mnie to jebie. A Ty i banda j***nych matołów rozpie**alających miasto to zwykli debile, zamiast wziąć sie za uczciwą pracę całe życie będą drzeć mordy na prawo i lewo, że się ich okrada i nic nie mają w zamian, a nic k***a nie robią. Także zamiast rozkminiać o ruskich niemcach i innych narodach lepiej weź się do roboty, bo jak narazie to za moje podatki zapie**alasz do lekarza, chodzisz na bezpłatne studia, a Twoja babka dostaje emeryturę.

P.S. nie zauważyłem, Pit@ pięknie Cię wypunktował, nic dodać nic ująć.

superfosfat

2012-11-14, 10:42
Maderfakermen napisał/a:

Obrazek


Kolejny palant, który dał się wciągnąć w wojenkę PO - PiS :homer:

~Bambi~
Nie masz co robić to najwyżej Ty, każdego dnia wyłapujesz duble w poczekalni, pomimo że nie jesteś moderatorem. A facet zebrał 'zbrodnie' rządu które rzucają się w oczy i nie wymaga to więcej niż trzech minut.

Aragon1988

2012-11-14, 11:03
Pater patriae napisał/a:



ch*j z Zawiszą:
-to nie on zadłuża nasze społeczeństwo, tak, że Gierek to był pikuś przy tym,
-to nie on sprzedaje nas i naszą wolność Związkowi Socjalistycznych Republik Europejskich
-to nie on manipuluje i przekręca wszystko, co może mu zagrozić
-to nie on wyzywa od faszystów każdego, kto chcę zmiany tego poj***nego systemu
-to nie on zwyczajnie okrada emerytów
-to nie on bezczelnie podnosi podatki, choć obiecywał kilkukrotnie tego nie robić
-to nie on całuje po dupie zarówno Niemców, jak i Rosjan
-to nie on dąży do podzielenia Polski na zwolenników PO i PIS
-to nie on pozwala na bezkarne oczernianie Polski i Polaków
-to nie on fałszuje historię Polski po 45'
-wreszcie to nie on promuje kulturę multi-kulti, przez którą Francuzi, Holendrzy, Belgowie, Niemcy, Szwedzi, czy Anglicy stają się powoli mniejszością we własnym kraju.
a to wszystko reprezentuje Olejnik i władza za którą stoi.

Ps. Do "inteligętów lewaków", jak już macie zamiar się przypie**olić do mnie, to proszę, o konstruktywną krytykę i racjonalne argumenty..



co ty k***a wiesz o polityce?
- dług nie 'zrobił się sam, nagle i tylko przez rząd Tuska'
- unia? z tego co pamiętam to było referendum - takie głosowanie, ze społeczeństwo wybierało. A to że przynależność do tej organizacji nakłada na nas pewne zobowiązania...
- znajdź mi polityka, który NIE przekręca wszystkiego by było zgodnie z jego linią...taki zawód itp. itd.
- pozostałe są równie proste do obalenia

berian

2012-11-14, 12:29
Najbardziej mnie śmieszą wywody na pól strony o lewakach (odnośnie partii rządzącej). Ktoś nie uważał na WOS-ie w gimnazjum.

A co do ogółu. Sympatie polityczne są jak dupa, każdy ma swoją. My jako naród nie potrafimy podjąć dyskusji na ten temat tylko cały czas rzucamy wyzwiskami w stronę innych myślących inaczej. Post pana "Jana Niezbędnego" ukazuje to najlepiej.

Co do marszu 11 listopada to:
- Marsz Prezydencki był 100x lepszy niż marsz podczas, którego rzucano brukiem, koszami, racami i wyzwiskami w policję.
- Hasła pt. "Polska Katolicka a nie Laicka", które widziałem niesione przez uczestników tego "2giego" marszu same świadczą o większości jego uczestników, ich światopoglądach.

Co do pana Pater patriae to uwielbiam 22 latków z zapędem politycznym i dogłębnie znających się na historii i polityce.

je...........ę

2012-11-14, 13:52
Pater patriae poprosił o kulturalne wypowiedzi bez wulgaryzmów i sensowne argumenty otrzymał kilka zacnych wypowiedzi ale i poleciały bluzgi,także do panów bluzgających serdeczny ch*j wam w dupę.

Pater patriae, podzielam Twoje poglądy,ładnie to ująłeś.

Zubar

2012-11-14, 14:29
jebac scierwo TVNowskie ...

ProLama

2012-11-14, 14:46
Pater patriae napisał/a:



ch*j z Zawiszą:
-to nie on zadłuża nasze społeczeństwo, tak, że Gierek to był pikuś przy tym,
-to nie on sprzedaje nas i naszą wolność Związkowi Socjalistycznych Republik Europejskich
-to nie on manipuluje i przekręca wszystko, co może mu zagrozić
-to nie on wyzywa od faszystów każdego, kto chcę zmiany tego poj***nego systemu
-to nie on zwyczajnie okrada emerytów
-to nie on bezczelnie podnosi podatki, choć obiecywał kilkukrotnie tego nie robić
-to nie on całuje po dupie zarówno Niemców, jak i Rosjan
-to nie on dąży do podzielenia Polski na zwolenników PO i PIS
-to nie on pozwala na bezkarne oczernianie Polski i Polaków
-to nie on fałszuje historię Polski po 45'
-wreszcie to nie on promuje kulturę multi-kulti, przez którą Francuzi, Holendrzy, Belgowie, Niemcy, Szwedzi, czy Anglicy stają się powoli mniejszością we własnym kraju.
a to wszystko reprezentuje Olejnik i władza za którą stoi.

Ps. Do "inteligętów lewaków", jak już macie zamiar się przypie**olić do mnie, to proszę, o konstruktywną krytykę i racjonalne argumenty..



Święte słowa!


P.s. j***ć lewaków czarnym ch*jem.