18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oburzony Jan Niezbędny

Darmi • 2012-11-13, 21:52

oto na co można się natknąć na facebooku , sam Jan Niezbędny !

sidsky

2012-11-14, 14:53
@up: Jest coś takiego jak mydło. Jak umyjesz to nie będzie czarny, wiesz?

Ciekaw jestem jak swoje autarkiczne zapędy zamierzają zrealizować Zawiszowcy? Będziemy sami banany hodować, czy w pewexach za dolary kupować? I co czyni kolesia, którego głównym zmartwieniem w stanie wojennym była promocja do następnej klasy podstawówki, predestynowanym do poprowadzenia "nowej polskiej narodowej organizacji" i wypowiadania się na temat "ciężkich czasów komuny"?

Pater patriae

2012-11-14, 15:00
pit@ napisał/a:

No to jadziem:

Wskaż mi którykolwiek rok działalności jakiegokolwiek rządu polskiego, podczas którego dług publiczny zmalał.
Zapraszam do zapoznania się z planami wprowadzania Kotwicy Budżetowej przez różne rządy.



Nie wskaże, każdy rząd się zadłużał, bo przecież tych naszych "polityków" nie obchodzi, że to trzeba będzie spłacić z odsetkami, liczą się tylko kolejne wybory, więc każdy rząd po 89' był do dupy. Jednak to PO jest "mistrzem" w zaciąganiu długu, PIS zostawiło dług na poziomie ok. 480mld zł, PO już osiągnęło ok. 840 mld zł, umiesz liczyć? I te 840 mld zł, nie uwzględnia długu ukrytego w przeróżnych spółkach typu ZUS, czy przenosząc koszty na samorządy.

pit@ napisał/a:


Jaką wolność? Chodzi Ci o zmiany własnościowe przedsiębiorstw? Albo o wszechobecną Biedronkę? Równie dobrze Niemcy i Rosjanie powinni drżeć, gdy Orlen kupował ich stacje benzynowe. Albo gdy Plichta kupił sobie OLT (tak tak, niemiecka linia lotnicza istniejąca od 1958r.)



Zupełnie nie o to mi chodziło. Prawo europejskie jest ponad prawem krajowym, co chyba znacznie ogranicza naszą wolność, jako państwa, musimy wprowadzać wszystkie ustawy przesyłane z Brukseli, jak tego nie robimy, to zostajemy karani finansowo..

pit@ napisał/a:


Oczami wyobraźni widzę te kolektywne nasiadówki redakcyjne wszystkich wiodących mainstreamowych mediów, na których Ktoś Bardzo Ważny wskazuje pracownikom TVP, Polsatu, TVN, Gazety Wyborczej itd itp co i jak dziś mają nakłamać. Żeby we wszystkich podporządkowanych mediach było tak samo. Bzdura.



Ehh, jeżeli na prawdę uważasz, że media pokazują wszystko obiektywnie i zgodnie z prawdą to jesteś na prawdę naiwny.

pit@ napisał/a:


Czy tylko moje kaprawe oczy zauważają podobieństwo pomiędzy znakiem ONR a swastyką?



HA HA HA, symbol falangi pochodzi z XVI wieku, więc się nie ośmieszaj.

pit@ napisał/a:


Za faszystowskie ja również będę uważać każde ugrupowanie nie dopuszczające innego niż jego własny poglądu. Jeśli którakolwiek formacja polityczna zaczyna sadzić takie kwasy, to samoistnie skazuje się na taki odbiór własnego działania.



Czy Ty w ogóle wiesz co to jest faszyzm?? Idąc Twoim tokiem myślenia komunizm też był faszystowski, myśl k***a.


pit@ napisał/a:

Póki co to Palikot, SLD i częściowo PO przynajmniej stwarzają pozory umiejętności rozmowy z przeciwnikami politycznymi.



Owszem, przecież łatwo się rozmawia z ludźmi, którzy mają prawie takie same poglądy - jak najwięcej nakraść i sp***olić.

pit@ napisał/a:

Prawica niestety w swój statut ma wpisane upie**alanie wszystkiego co inne niż "prawicowe" i "narodowe".



To samo mogę przecież powiedzieć o lewej stronie...

pit@ napisał/a:

ZUS jako taki powstał w 1934r. Podpisał się pod tym Prezydent Mościcki. Rudy Płemieł próbował dotknąć ZUSu, został zawrzeszczany że nie wolno bo świat się zawali.



Cytat:

Niestety założenia Funduszu Rezerwy Demograficznej - który miał uchronić nasz kraj przed katastrofą demograficzno-emerytalną w przyszłości - pozostały tylko założeniami. Rząd Donalda Tuska zaczął wykorzystywać pieniądze zgromadzone w Funduszu na wypłacanie bieżących emerytur. Po raz pierwszy miało to miejsce w 2010 roku, kiedy rząd zmniejszył zasoby Funduszu o kwotę 7,5 mld zł. W 2011 roku zrobił to samo - wówczas to uszczuplił Fundusz o 4 mld zł. Teraz, na wypłatę bieżących emerytur, z Funduszu zniknie blisko 3 mld zł.



Nadal jesteś taki pewien?

pit@ napisał/a:

A kto bezczelnie unika płacenia podatków? Tak, ja też unikam. My, k***a, obywatele.
Co, ze swojego ma facet dokładać do puli budżetu narodowego?



:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
No k***a nie, tu już przegiąłeś, przecież to nawet nie jest logiczne, no k***a! Jak ja mam z Tobą dyskutować.. Weź sobie przemyśl to co napisałeś, bo to już jest po prostu śmieszne...

pit@ napisał/a:

Całowanie po dupie wrosło w moment historyczny w którym przyszło nam się pie**olić z rzeczywistością. Nas też całują, nie martw się. Nie unikniesz tego. To się nazywa dyplomacja. .



To Ty chyba nie wiesz co to jest dyplomacja, poczytaj sobie o polityce zagranicznej Polski w dwudziestoleciu międzywojennym, gdyby Francja i Anglia nie całowały Hitlera po dupce, tylko robiły to co radziła Polska i Piłsudski, to Hitler nigdy nie stałby się tak silny.

pit@ napisał/a:


Ciesz się że masz wybór. Poza tym - zwolennicy Republikanów i Demokratów w Stanach też mają przej***ne. My na szczęście do popierania mamy jeszcze SLD i Palikota. O JKM z litości nie wspomnę.



Zajebiście, mogę popierać komuchów, albo ruch gejowski, no dziękuje Ci bardzo.. Tak serio, to jeżeli ograniczasz swój wybór tylko do partii, które są w naszym sejmie to Ci współczuje, no chyba, że ich program, a raczej działania Ci się bardzo podobają, choć wtedy też współczuje..

pit@ napisał/a:


Równie swobodnie wolno Ci oczerniać Murzynów, Żydów, Turków i Cyganów. Feel free.
Gdyby każda z tych nacji nie miała wyj***ne na odpryski szlamu lecącego na nich, to musielibyśmy zawijać się z sadistic.pl.


No serio, ciężko mi się powstrzymać i nie nazwać Cię po prostu idiotą, chyba nie widzisz i nie rozumiesz różnicy, między oczernianiem i kłamliwymi artykułami w prasie krajowej, a forami internetowymi... Dam Ci przykład. Jeżeli np. w Gazecie Wyborczej, napisano by, że w Izraelu morduje się Palestyńczyków, to ambasador Izraela, oraz prawdopodobnie ich Minister Spraw Zagranicznych, od razu złożyłby protest i żądanie o sprostowanie artykułu.

pit@ napisał/a:


Zamiast smędzić o problemach z Mohemmedami panoszącymi się w Europie, może lepiej napłodziłbyś trochę potomstwa? Tylko tak można wyrównać nieuniknone rozszerzanie się wpływów innych kultur. Z grzeczności się, za przeproszeniem, sami nie wyniosą. Trza ich zalać własną spermą.
Więcej dzieci -> więcej własnych obywateli -> więcej siły roboczej w następnym pokoleniu -> więcej kasy na Twoją emeryturę.



Tego to już nawet nie skomentuje...

pit@ napisał/a:


Tak jak Ty powinieneś podziękować Olejnik/Stokrotce że przypie**ala się do bogu ducha winnego gejowskiego Zawiszy, tak i Zawisza powinien podziękować Olejnikowej że może się wykazać przed jej pyszczydłem. Dzięki im obojgu możemy się do jednego i drugiego radośnie i kolektywnie przypie**olić. Jako i do siebie wzajemnie, też :)



Słucham?


Cytat:

Twoje Zdrowie Mistrzu! :)


Dziękuje, nawzajem.

Cytat:

P.S. Nie jestem lewakiem.


No chyba jednak jesteś, jeżeli się podniecasz SLD/RP

Cytat:

Czytam gazeta.pl, niezalezna.pl, oglądam TVN24, TV Trwam, NBC, CNN i Fox, słucham Chilli Zet.



Książek byś poczytał trochę...

Tak na koniec, bo chyba zapomniałem dodać, sam nie lubię Zawiszy, ale uważam, że większą szkodę Polsce przynoszą takie pasożyty, jak Olejnik, Szechter/Michnik, czy Tusk.

jantrzaskalski

2012-11-14, 15:28
Ta pinda chyba zrobiła karierę pod stołem Urbana.

sidsky

2012-11-14, 15:33
Sorry, ale muszę się włączyć do dyskusji bo mnie swędzi...
Pater patriae napisał/a:


Ehh, jeżeli na prawdę uważasz, że media pokazują wszystko obiektywnie i zgodnie z prawdą to jesteś na prawdę naiwny.


Media pokazują to co się sprzedaje. Wystarczył jeden sondaż poważnej sondażowni, który wskazał na przewagę PiS by z miejsca "reżimowe media" zaczęły publikować artykuły jadące po rządzie, a Miecugowa w Szkle to aż telewidzowie oburzeni ujechali "jak tak można o panu premierze źle mówić". Trwało to tylko chwilę, ale każdy z krztyną mózgu wie, że media = biznes. Gdyby przez pół roku PiS utrzymał przewagę w sondażach, to taka GW czy TVN zalewałyby potokiem gęstej sraki rządzących. Sondaże jednak pokazują, że więcej zwolenników ma PO więc materiał jest szyty "na miarę" bardziej opłacalnego targetu.

Cytat:

Czy Ty w ogóle wiesz co to jest faszyzm?? Idąc Twoim tokiem myślenia komunizm też był faszystowski, myśl k***a.


Jedno nie wyklucza drugiego - wręcz przeciwnie, są to prawie identyczne ideologie.

Cytat:

To Ty chyba nie wiesz co to jest dyplomacja, poczytaj sobie o polityce zagranicznej Polski w dwudziestoleciu międzywojennym, gdyby Francja i Anglia nie całowały Hitlera po dupce, tylko robiły to co radziła Polska i Piłsudski, to Hitler nigdy nie stałby się tak silny.


Chciałbym tylko przypomnieć, że mamy XXI wiek, a nie XX-lecie tuż po IWŚ. Więc może schowaj szablę i zejdź z konia, bo sra na świeży asfalt.

oc...........an

2012-11-14, 15:51
Słowem wstępu: post napisany na 3 stronie jest adresowany do Pater patriae a nie do Bambi. Troszkę mi się poj***ło, sorry Bambi za to!

@Pater patriae

Nie rozumiem ciebie. Czytając twój post można dojść do wniosku, że po wybraniu Zawiszy magicznym sposobem dług przestanie rosnąć. W takim razie powiedz nam, jak Zawisza zacznie niwelować dług publiczny jeśli dojdzie do władzy. Opowiedz mi o tym, bo widzę, że, wg ciebie,jest on remedium na problemy takich potęg jak Niemcy i USA, gdzie również borykają się z długiem.

Twoja nienawiść do EU też jest fascynująca. Tak, prawo EU stoi nad prawem Polski, ale i również nad prawem Francji, Niemiec, Grecji, Hiszpanii, Litwy, Rumunii itd. Taka była cena DOBROWOLNEGO wejścia do EU, o której ludzie wiedzieli (tylko idiota napisze, że nie wiedział o tym - w mediach dyskusja na ten temat trwała od 2002) - w zamian za oddanie pewnej części suwerenności zyskujemy dotacje, otwarte granice i stajemy się atrakcyjniejsi pod względem gospodarczym dla innych krajów członkowskich. Więcej o tym napisałem w poście wyżej.

Co do "oczerniania polaków" - masz rację, jeśli napiszesz źle o Izraelu, to będziesz miał problem. Ale to nie oznacza, że taka tendencja jest tylko w Polsce. To jest zjawisko międzynarodowe. Więc nie szufladkuj tego jako słabość rządu i pogódź się z tym, tak jak inne kraje pogodziły, nawet takie kraje jak Chiny, Rosja i USA ostrożnie podchodzą do tych kwestii. Nie wolno? Cóż, trudno. A co, wolisz, żeby kosztem zerwania stosunków i zniszczenia pozycji na świecie moglibyśmy przeczytać w gazecie teksty typu "Żydzi do gazu"? Tego pragniesz? A tak BTW: co konkretnie chciałbyś przeczytać w gazetach o Izraelu? Bo ja osobiście nie mam nic do tego kraju, ba, dzięki ich pielgrzymkom do Auschwitz Polska się bogaci.

Jestem za wolnością wyboru każdej strony, tak jak ty, ale bez przesady. Takie organizacje jak ONR w odróżnieniu od "komuchów" (posłużę się twoim określeniem) nie składają się tylko i wyłącznie z ludzi, którzy chcą jakichś zmian, ale również składają się z elementu, który nie zasługuje nawet na osobną nazwę. Zdradź mi dlaczego niektórzy członkowie ONR już 2 raz pod rząd zrobili rozpie**ol. NIKT czegoś takiego nie odpie**ala, tyko ONR. Możesz mi wytłumaczyć dlaczego tak jest? Bo jak dla mnie jeśli dzieją się takie incydenty, to partia, która nie potrafi kontrolować swoich członków, nie zasługuje na miejsce w rządzie. Powiedz mi również, dlaczego idąc ulicami Wrocławia trafiam na ściany na których są loga ONR i teksty typu "j***ć rząd"? Na dodatek ONR nie ma nawet Deklaracji Ideowej (wejdź sobie na onr.com.pl i sam sprawdź). Gdyby była, to bym pewnie mógłbym wytoczyć przeciwko ONR więcej argumentów, ale niestety, ONR nie chce, żebym wiedział jaki cel im przyświeca.


Co do stwierdzeń, że Polski rząd kradnie, to tu bym nie przesadzał. Oczywiście są przekręty, ale kradzieży jako takiej nie ma, ponieważ wszystko jest sprawdzane przez EU - kiedy ostatni raz słyszałeś, aby jakiś poseł został oskarżony o kradzież? Natomiast jeśli w Polsce zasiądzie taki ONR to na pewno zacznie tak kraść, że głowa mała.

Media nie są obiektywne? Proszę o konkretne przykłady.

Historia jest fałszowana? Proszę o konkretne przykłady.

Przypominam, że więcej ode mnie jest na stronie 3.

Pater patriae

2012-11-14, 16:54
Cytat:


Nie rozumiem ciebie. Czytając twój post można dojść do wniosku, że po wybraniu Zawiszy magicznym sposobem dług przestanie rosnąć. W takim razie powiedz nam, jak Zawisza zacznie niwelować dług publiczny jeśli dojdzie do władzy. Opowiedz mi o tym, bo widzę, że, wg ciebie,jest on remedium na problemy takich potęg jak Niemcy i USA, gdzie również borykają się z długiem.



To przeczytaj jeszcze raz k***a, bo nigdzie nie napisałem, że popieram Zawisze i chcę żeby doszedł do władzy. Powiedziałem jedynie, że większym problemem jest Banda Pięciorga.

Cytat:


Twoja nienawiść do EU też jest fascynująca. Tak, prawo EU stoi nad prawem Polski, ale i również nad prawem Francji, Niemiec, Grecji, Hiszpanii, Litwy, Rumunii itd.



No to się cieszmy, że nie jesteśmy sami, za PRL mogliśmy się cieszyć, że Czechosłowacja i Węgry też były pod butem Moskwy, teraz jesteśmy razem z nimi pod butem Brukseli. Hura!
Cytat:

w zamian za oddanie pewnej części suwerenności zyskujemy dotacje, otwarte granice i stajemy się atrakcyjniejsi pod względem gospodarczym dla innych krajów członkowskich. Więcej o tym napisałem w poście wyżej.


Popularny bełkot zwolenników UE. Europejski Obszar Gospodarczy i Strefa Schengen, nie trzeba być w UE, żeby do nich dołączyć. Co do dotacji, to owszem wyżebraliśmy kilkadziesiąt miliardów, ale kosztem wprowadzenia mnóstwa idiotycznych praw i ograniczeń, które de facto przynoszą spowolnienie naszej gospodarce, ponadto, samorządy przez to, że chcą w jak największym stopniu wykorzystać te fundusze, finansują wszystko, nie ważne, czy potrzebne, czy nie, przez co ich zadłużenie niedługo przekroczy punkt krytyczny i wtedy nie będzie tak wesoło.
Do tego już jesteśmy płatnikami netto, czyli więcej dajemy Unii, niż dostajemy.

Cytat:

Co do "oczerniania polaków" - masz rację, jeśli napiszesz źle o Izraelu, to będziesz miał problem. [...]co konkretnie chciałbyś przeczytać w gazetach o Izraelu?



Chyba masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Właśnie mi chodzi o to, żeby Polska miała na tyle silny rząd i pozycję, że w razie oczerniania Polski, od razu by zareagował i zażądał sprostowania.

Cytat:

Bo ja osobiście nie mam nic do tego kraju, ba, dzięki ich pielgrzymkom do Auschwitz Polska się bogaci.



No to fajnie. :facepalm:

Cytat:

Zdradź mi dlaczego niektórzy członkowie ONR już 2 raz pod rząd zrobili rozpie**ol.



Wydaję mi się, że członkowie ONR byli w służbach porządkowych, które próbowały powstrzymać tych uczestników, którzy albo dali się sprowokować policji, albo przyszli, żeby się ponapie**alać z policją.

Cytat:

NIKT czegoś takiego nie odpie**ala, tyko ONR.



A te brudasy z Antify?

Cytat:

Bo jak dla mnie jeśli dzieją się takie incydenty, to partia, która nie potrafi kontrolować swoich członków, nie zasługuje na miejsce w rządzie.



ONR nie jest partią polityczną.

Cytat:

Gdyby była, to bym pewnie mógłbym wytoczyć przeciwko ONR więcej argumentów, ale niestety, ONR nie chce, żebym wiedział jaki cel im przyświeca.



W większości bełkot.

Cytat:

Co do stwierdzeń, że Polski rząd kradnie, to tu bym nie przesadzał. Oczywiście są przekręty, ale kradzieży jako takiej nie ma, ponieważ wszystko jest sprawdzane przez EU - kiedy ostatni raz słyszałeś, aby jakiś poseł został oskarżony o kradzież?



Boże :facepalm: ...

Cytat:

Media nie są obiektywne? Proszę o konkretne przykłady.



No sam jesteś doskonałym przykładem. Z Twojej wypowiedzi wali po oczach, że Marsz Niepodległości był jedną wielką zadymą, a jego uczestnicy byli członkami ONRu, a gdzie mogłeś się dowiedzieć takich bzdur, jak nie w tych "obiektywnych mediach".


Cytat:

Historia jest fałszowana? Proszę o konkretne przykłady.



Brak lustracji w Polsce, nierozliczenie zbrodniarzy komunistycznych, czy podręczniki do historii, które są coraz bardziej okrajane, prawdziwi bohaterowie zapominani, a zbrodnie przeciwko Polsce i Polakom zajmują pół strony w podręcznikach rozszerzonych!

Cytat:

Przypominam, że więcej ode mnie jest na stronie 3.



Prawie to samo, co napisałeś tu, EU wielkie dobrodziejstwo dla Polski, a ktoś kto jest przeciwko polityce skierowanej przeciwko Marszowi Niepodległości jest z ONR, gdzie wrzucasz mnie także, a moje poglądy są zgoła inne..

oc...........an

2012-11-14, 17:52
@Pater patriae no to konkretnie - czego chcesz? Czego oczekujesz od rządu. Konkretnie. Bo już mam dosyć zgadywać. Chcesz być w EU czy nie? Jaki chcesz mieć rząd. Czy chcesz, żeby były bojówki ONR (czy jak tam się oni nazywają). Czy popierasz ONR i dlaczego. Co masz przeciwko żydom jeżdżącym do Auschwitz. Chcę konkrety, bo na większość moich stwierdzeń w ogóle nie odpisałeś, pominąłeś to co myślę o Zawiszy (ciekawi mnie twoja opinia). Podaj również "prawdziwych bohaterów, których zapomniano". Co do rozliczania komunistów - był chyba taki myk, że 1989 dano czyste konto dla działaczy partii komunistycznej. Co do zbrodniarzy - do tej pory niektórzy są rozliczani, ale jako, że żyjemy w wolnym kraju, to żeby kogoś skazać potrzebne są dowody. To, że wielu zbrodniarzy uciekło od sprawiedliwości, bo ich teczki zniknęły to niestety bardzo nieuczciwe, ale jeśli zaczniemy skazywać ludzi bez sądu i dowodów, to nie będziemy lepsi od nich samych :/

Co do mediów: tu mamy problem, bo jestem odcięty od polskich mediów więc nie zostałem zmanipulowany. Studiuję w Edynburgu i jedyne co z marszu widziałem to wywiad z Lisem i relację Pyty. I nie, nie uważam, że wszyscy kto uczestniczył w marszu byli kibolami (powinienem był podkreślić, że, z opowiadań w programie Lisa, ogólnie uważam, że marsz był pokojowy), ale fakt pozostaje faktem - burda była. Co do Antify, to rzeczywiście, na śmierć o nich zapomniałem, też ich pie**olę.

Co do silnego rządu, to teraz ciebie rozumiem i tu przyznaję ci rację. Twoje poprzednie stwierdzenia można było interpretować na różne sposoby. Teraz wszystko jasne i się z Tobą zgadzam.

I jeszcze jeden myk: byliśmy rzeczywiście pod butem Moskwy, ale teraz mamy głos w Brukseli. Wybieraliśmy europosłów, którzy nas reprezentują w Parlamencie Europejskim i pracują w naszych interesach. Nasz głos również się liczy.

Co do wrzucania ciebie do ONR to tu mnie trochę poniosło i zacząłem generalizować. Sorry.

Pozdrawiam.

pit@

2012-11-14, 18:36
Pater patriae napisał/a:


(...) myśl k***a. (...)


To by było na tyle w kwestii podsumowania "kulturalnej" wymiany myśli z Tobą.

Pater patriae napisał/a:

Książek byś poczytał trochę...



Książki to ja piszę.
Z tego żyję.
Pa.

jezzer

2012-11-14, 19:17
Na jednej stronie PiS na drugiej PO, k***a wszędzie ta polityka teraz, nawet na sadolu.