18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oburzony Jan Niezbędny

Darmi • 2012-11-13, 21:52

oto na co można się natknąć na facebooku , sam Jan Niezbędny !

Archeolog

2012-11-13, 22:55
Janie, nie pie**ol. :idzwch*j:

bOxiOr

2012-11-13, 22:57
Jan niezbędny - dla Polski!

~Bambi~

2012-11-13, 23:03
Pater patriae napisał/a:



ch*j z Zawiszą:
-to nie on zadłuża nasze społeczeństwo, tak, że Gierek to był pikuś przy tym,
-to nie on sprzedaje nas i naszą wolność Związkowi Socjalistycznych Republik Europejskich
-to nie on manipuluje i przekręca wszystko, co może mu zagrozić
-to nie on wyzywa od faszystów każdego, kto chcę zmiany tego poj***nego systemu
-to nie on zwyczajnie okrada emerytów
-to nie on bezczelnie podnosi podatki, choć obiecywał kilkukrotnie tego nie robić
-to nie on całuje po dupie zarówno Niemców, jak i Rosjan
-to nie on dąży do podzielenia Polski na zwolenników PO i PIS
-to nie on pozwala na bezkarne oczernianie Polski i Polaków
-to nie on fałszuje historię Polski po 45'
-wreszcie to nie on promuje kulturę multi-kulti, przez którą Francuzi, Holendrzy, Belgowie, Niemcy, Szwedzi, czy Anglicy stają się powoli mniejszością we własnym kraju.
a to wszystko reprezentuje Olejnik i władza za którą stoi.

Ps. Do "inteligętów lewaków", jak już macie zamiar się przypie**olić do mnie, to proszę, o konstruktywną krytykę i racjonalne argumenty..



Ech, że Ci się tak chce. No ale w sumie pewnie opie**alasz się na studiach i nie masz co robić.

anonymousm

2012-11-13, 23:05
Amor Patriae Nostra Lex napisał/a:

@anonymousm
Współczuję, że karzą wam pracować do tak późnych godzin. A może to praca na trzy zmiany? W dzisiajszych czasach to nawet prowokatorzy zapie**alają nadgodziny...



O k***a, to już nawet ja zostałem policyjną prowokacją?!? Mogę sobie wyobrazić, jak to było na marszu, lemingi.

Machol

2012-11-13, 23:06
Hmm... tak na marginesie - raczej to nie PO promuje multi-kulti tylko Palikot ze swoim dream-team jak z Amsterdamu.

puckingstyle

2012-11-13, 23:09
Czuje że niedługo będę musiał kupować inne worki na śmieci.

Roozek

2012-11-13, 23:10
dobra dodam swoje 2 grosze
j***ć tych z ONR MW ch*ja a nie patrioci

PiotrTAG

2012-11-13, 23:15
Roozek napisał/a:

dobra dodam swoje 2 grosze
j***ć tych z ONR MW ch*ja a nie patrioci



A wyjaśni Nam Wszystkim dlaczego tak uważasz.Dlaczego według ciebie osoby przynależące do ONR i MW nie są Patriotami ?. :shock:

bartman

2012-11-13, 23:18
@Machol
Ok, tylko powiedz kim jest Palikot jak nie narzędziem Tuska do wk***iania Kaczyńskiego? Zrobi wszystko żeby przedstawić Jarka w jak najgorszym świetle. No i po części jego poglądy, to w rzeczywistości kontrowersyjne poglądy Donalda, który musi mieć jakąś maskotkę od brudnej roboty. Palikot mówi to czego Tuskowi nie wypada. Gdyby on publicznie obnosił się z takimi pomysłami to z władzą pożegnałby się bardzo szybko.

contowsky

2012-11-13, 23:37
dobrze gada, polać mu

srapple

2012-11-13, 23:51
Dalibyście link do FB. Takie to ja sobie mogę w paincie z prezydentem k***a zrobić.

Galin

2012-11-14, 00:30
W marszu idą ludzie którzy kochają swoją ojczyznę, i to ich łączy. Ja nie utożsamiam się z MW czy ONR, choć z niektórymi ich poglądami się zgadzam. Podobnie jak wielu ludzi którzy byli na marszu. Widziałem kombatanta z Virtuti na piersi, kilku franciszkanów, staruszkę idącą o kuli która próbowała skakać na hasło "kto nie skacze ten z policji" - zaraz po policyjnych prowokacjach. Widziałem jak starsi, ludzie z dzieciakami sp***alają przed gazem na legalnym zgromadzeniu. Jak bandyta poczułem się kiedy mijaliśmy MSZ, obstawione przez kordony policji, i tak już do samego pomnika. I wycelowane armatki wodne w tłum. Chyba myśleli że faszyści rzucą się rabować ministerstwa. Szkoda tylko że mówi się o marginalnych starciach z policją - ewidentnie sprowokowanych - a nie o tym że byli motocykliści, grupy rekonstrukcyjne bohaterów powstania, kombatanci, całe rodziny. k***a ludzie poświęcili swój czas wolny i pieniądze żeby przyjechać do stolicy swojego kraju i celebrować niepodległość a nazywa się ich faszystami.

Swoją drogą, zajebiste dupy te faszystki. Jadę za rok;)

Machol

2012-11-14, 00:31
@bartman, ja się nie bawię w jakieś wysublimowane teorie spiskowe typu "Palikot niby założył nową partię a tak naprawdę jest tym od Tuska, jego narzędziem i wykonuje jego polecenia". Niektórzy mają jedną rzeczywistość, która się nie zmienia. Dotyczy to w równym stopniu zwolenników wszystkich opcji. I tak, jedni widzą wszędzie agentów SB bo tak było "od zawsze", inni zobaczą spisek żydów wszędzie, jeszcze inni wpie**alają politykę do tematów o balecie mongolskim a niektórzy zrobią jeszcze co innego. Jeden ch*j.
Dla mnie sprawa jest prosta, Palikot miał i ma w wielu sprawach podobne poglądy do Tuska, ale nie we wszystkim, stąd poszedł sobie szefować w swojej partii bo nikt go nie będzie wołał potem na dywanik za zbyt ekstremalne konferencje prasowe ;] Oburzył się na to jak Tusk się zajmuje opieszale gospodarką, a sam potem się wj***ł, martwiąc się o głosy i nabił je sobie homosiami - teraz ich musi karmić i stawiać szopkę dalej, pomysły gospodarcze j***ć się poszły.
Jakby oceniać zbieżność poglądów w jakimś zakresie pomiędzy posłami z różnych ugrupowań jako maskotki od brudnej roboty, to np. Gowin jest agentem PiSu w PO :P

Ok, myślisz że tak jest, myśl dalej, dla mnie to niedorzeczne pieniactwo. Lepiej chodźmy się napić i pogadajmy o dupach, zdrowiej jak o polityce.

be...........an

2012-11-14, 00:39
Ja też chcę zmiany polskiej polityki, tylko że dążenie do niej w taki sposób, że rządzących określa się mianem hitlerowców i stalinowców, a policje broniącą stolicy przed atakami agresywnych kiboli wyzywa się od gestapowców jest po prostu chore.... k***a... jak widziałem obrazy z 11listopada to łzy cisnęły mi się do oczu....