18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O kulturze picia, a raczej jej braku i zemście

BongMan • 2012-07-27, 00:10
Autentyk.

Miejsce akcji: Gospodarstwo agroturystyczne województwie kujawsko-pomorskim.
Czas akcji: Wakacje roku 2007.

Dzień jak każdy inny. Razem z kuzynem beztrosko spędzamy czas na jeżdżeniu na rowerach, pływaniu i piciu piwa. Pewnego dnia przyjechała grupka starszych od nas facetów. Koksiki po metanabolu, solarium, włoski na żel i te sprawy. Mimo wszystko jednak sympatyczni goście, zaprosili nas na wódkę. No to pijemy w najlepsze aż tu nagle, po jednej z kolejek, kuzyn znienacka puścił soczystego pawia na środek stołu. Kozaki zniesmaczone, aczkolwiek zadowolone z siebie stwierdziły, że jesteśmy za słabi zawodnicy do wódki i sobie poszli śmiejąc się z nas. Jednak coś nam nie dawało spokoju. Po krótkim śledztwie ustaliliśmy, że do przepitki kuzyna ktoś dolał całkiem sporo wódki, co było głównym powodem niespodziewanego fraktala. Zemsta musi być...
Następna noc, kozaki śpią. W kuchni była wspólna lodówka, akurat byliśmy tam tylko my i oni, więc bez trudu rozpoznaliśmy które artykuły spożywcze są nasze, a które ich. Na pierwszy ogień poszły kiełbasy - w gacie i między poślady. Następnie masło - zielona spod płuc, rozsmarowana, tak że nie ma śladu. Chleb - fallusem po całym bochenku.
- A ta Cola to nasza czy ich? - spytał kuzyn.
- Ich, my nie mieliśmy. - mówię.
Kuzyn odlał jakąś 1/4 zawartości do zlewu po czym udał się do kibla, naszczał do butelki i odłożył ją na miejsce. Zadowoleni z siebie poszliśmy spać. Jeszcze większe było nasze zadowolenie gdy następnego dnia kozaki jak zwykle siedziały przy stole w kuchni, głośno rozmawiali, śmiali się i zajadali się chlebem z kiełbasą i pili Colę.

Apollon

2012-07-28, 17:27
Pieprzenie jak siemasz, ta kiełbasę to tylko dla przyjemności sobie wkładaliście w dupę, a teraz starasz się znaleźć zrozumienie...

Nakwasowany

2012-07-28, 17:28
Brakuje puenty. Np zdjęcia z tego co robiliście :)

Pu...........le

2012-07-28, 17:55
sam to wymyśliłeś, czy ściągnąłeś z jakiegoś forum dla nastolatków?

SmokeTatum

2012-07-28, 18:49
brzmi jak pamietnik z kolonii 13 latka, tyle ze ta druga czesc zmyslona bo chcial byc cool w internecie

pylaochos

2012-07-28, 18:56
" W kuchni była wspólna lodówka, akurat byliśmy tam tylko my i oni, więc bez trudu rozpoznaliśmy które artykuły spożywcze są nasze, a które ich." w tym momencie powinna odpalić się muzyczka z dolana i maekey maues

mak667

2012-07-28, 19:10
BongMan z calym szacunkiem ja cale życie piwem zapijam i nie puszczam pawi, leszcze niech nie piją. Za taką akcje to powinni ci tą kielbasę na stalę w dupę zamontować. Proponuję blokować konta gejów którzy lubią zabawy z cytuję "kiłbachą mieszy pośladami"

Chciałbym twoje zdjęcie zobaczyć BongMan jaki ty kozak jesteś

petru23

2012-07-28, 20:10
Bongman, zapamiętaj sobie raz na zawsze:

Nigdy się nie tłumacz. Przyjaciele tego nie potrzebują a wrogowie i tak nie uwierzą.
Mark Twain

Sami przyjacele na Sadolu? :amused:

Duncan

2012-07-29, 01:08
@BongMan naprawdę Ci współczuję, Twoje zabawne historie są na poziomie trzynastolatka z downem, Twoją życiową pasją jeat wrzucanie infantylnych i prostackich głupot. Musisz mieć bardzo smutne życie. :< :samobojstwo:

Apollon

2012-07-29, 04:08
A wiecie po co BonMan-owi ta kiełbasa między pośladami??


Dzięki niej, przynajmniej pies chce się z nim bawić...
Suchar odpowiedni na okoliczności ;)

amf09

2012-07-29, 10:58
Na początku jak przeczytałem "autentyk" to się zastanawiałem, czy w ogóle dalej czytać, ale potem stwierdziłem, że historia jest tak słaba, że to może być autentyk, jakbyś wymyślał to by była lepsza ;) Poza tym z takim czymś to trzeba było na piekielnych a nie na sadola.

adiemus36

2012-07-30, 17:55
SQT napisał/a:

Jak można mścić się za dolanie wódki (co każdy normalny człowiek by się ucieszył z takiego kawału)



Piłeś kiedyś w życiu wódkę ?

Nie wiem czy Wy jesteście debilami, czy nie macie dystansu po prostu ?

lohan

2012-07-30, 18:56
BongMan napisał/a:

@upup
To nie była pierwsza flaszka, wszyscy mieliśmy już nieźle w czubie. To się działo bardzo szybko.
Łyk wódka, łyk przepita i bełt! Musieli mu dolać przed tą kolejką, bo wcześniej na pewno by poczuł.

No i do tych co się oburzają, że to tylko żart:
Owszem - jakby to zrobili nasi kumple to spoko, ale jak zrobili to jacyś obcy ch*je żeby się popisać, a potem jeszcze mieli czelność mówić, że to my nie potrafimy pić, to co innego.

Przyznaję - jeżdżenie ch*jem po chlebie było prostackie. Nie mam nic na swoje wytłumaczenie oprócz tego, że miałem 17 lat.


Zacznijmy od tego, ze z frajerami sie nie pije, wiec dziwie sie tym gosciom, ze chcieli z wami pic...a dlaczego? bo potem so takie akcje...wypije taki jeden z pol litra i juz rzyga na lewo i prawo lol I co, ze dolali mu wodki do popity? ze frajer to sie porzygal od razu...ot taki zarcik...a kultury picia to ty se szukaj pod monopolowym k***a lol
A to co wy odj***liscie to jest nienormalne ^^
Jakbym odj***l takie cos to bym sie nawet nie przyznawal, bo k***a wstyd jak ch*j, ze jest sie takim poj***ncem...ciekawe jak z reszta rodziny ^^
Ze kawaly masz ch*jowe to kazdy wie, ale to co ty odpie**alasz w realu to sie w pale nie miesci lol

ul...........rt

2012-08-02, 21:36
ohoho widać że już BonGman chroniony :mrgreen: Sypię się warny za samo napisanie jego nicka.Hehehehehe

Wojna:)

2012-08-02, 21:45
Tak mnie naszło...

:gay:


Co w dziwnym położeniu stawia Penera i innych "dających piwo za nick"