18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O kulturze picia, a raczej jej braku i zemście

BongMan • 2012-07-27, 00:10
Autentyk.

Miejsce akcji: Gospodarstwo agroturystyczne województwie kujawsko-pomorskim.
Czas akcji: Wakacje roku 2007.

Dzień jak każdy inny. Razem z kuzynem beztrosko spędzamy czas na jeżdżeniu na rowerach, pływaniu i piciu piwa. Pewnego dnia przyjechała grupka starszych od nas facetów. Koksiki po metanabolu, solarium, włoski na żel i te sprawy. Mimo wszystko jednak sympatyczni goście, zaprosili nas na wódkę. No to pijemy w najlepsze aż tu nagle, po jednej z kolejek, kuzyn znienacka puścił soczystego pawia na środek stołu. Kozaki zniesmaczone, aczkolwiek zadowolone z siebie stwierdziły, że jesteśmy za słabi zawodnicy do wódki i sobie poszli śmiejąc się z nas. Jednak coś nam nie dawało spokoju. Po krótkim śledztwie ustaliliśmy, że do przepitki kuzyna ktoś dolał całkiem sporo wódki, co było głównym powodem niespodziewanego fraktala. Zemsta musi być...
Następna noc, kozaki śpią. W kuchni była wspólna lodówka, akurat byliśmy tam tylko my i oni, więc bez trudu rozpoznaliśmy które artykuły spożywcze są nasze, a które ich. Na pierwszy ogień poszły kiełbasy - w gacie i między poślady. Następnie masło - zielona spod płuc, rozsmarowana, tak że nie ma śladu. Chleb - fallusem po całym bochenku.
- A ta Cola to nasza czy ich? - spytał kuzyn.
- Ich, my nie mieliśmy. - mówię.
Kuzyn odlał jakąś 1/4 zawartości do zlewu po czym udał się do kibla, naszczał do butelki i odłożył ją na miejsce. Zadowoleni z siebie poszliśmy spać. Jeszcze większe było nasze zadowolenie gdy następnego dnia kozaki jak zwykle siedziały przy stole w kuchni, głośno rozmawiali, śmiali się i zajadali się chlebem z kiełbasą i pili Colę.

mo...........ne

2012-07-28, 11:27
Pener666 napisał/a:

a postawię piwo, niech wyjdzie na główną, będzie za co warny dawać :amused:



wyczuwam dobry grunt pod plony głupoty, więc pomogę jeszcze jednym :mrgreen:

ka...........30

2012-07-28, 11:28
k***a pić nie umieją to z zawiści sobie kiełbasy w dupe wsadzają do czego to doszło w tym kraju

Ni...........MJ

2012-07-28, 11:32
Dobre to :D Dałam piwo :D

Hannibal_PL

2012-07-28, 11:32
no to ich załatwiliście, he he!
k***a. Poziom niektórych naprawdę osiągnął dno i kopie dalej.

BongMan

2012-07-28, 11:43
kaszyk30 napisał/a:

k***a pić nie umieją to z zawiści sobie kiełbasy w dupe wsadzają do czego to doszło w tym kraju


Kolego, to raczej oni nie potrafili pić. Chcieli wyeliminować kuzyna po to żeby przypadkiem się nie okazało, że dwóch wychudzonych siedemnastolatków przepiło czterech wykozaczonych, pewnych siebie koksów. Wcześniej chcieli się z nami siłować na rękę, oczywiście przegraliśmy. Byli w ch*j zadowoleni, że mając po 40 w bicu pokonali dwóch chudzielców.

Sgt.Mike

2012-07-28, 11:45

xorxor

2012-07-28, 11:52
zaraz zaraz, czyli chcesz powiedzieć, że spotkaliście z zakompleksionymi kumplami brudasami i c*pkami wysportowanych i zadbanych i w dodatku was przepili co było jedyną nadzieją być w czymś lepszym, a wy żeście się zachowali jak ostatnie parszywe ścierwa? Wow jest się czym chwalić.

ul...........rt

2012-07-28, 11:53
To kłamstwo.Prawdziwy Bongman nie ma kuzyna,ma brata suchara.....

Leothyr

2012-07-28, 11:56
Haha, ja pie**olę, ale j***ne dno...
Dwóch wieszakowatych retardów przepitych przez czterech wielkich gości dziwi się jak to się stało i się mści, ręce k***a opadają...

BongMan

2012-07-28, 11:57
xorxor napisał/a:

czyli chcesz powiedzieć, że spotkaliście z zakompleksionymi kumplami brudasami i c*pkami


BongMan napisał/a:

Razem z kuzynem


33 lata a czytać nie potrafi :D Nie no, takim debilom jak ty już nie będę odpowiadał.

thewhitestar

2012-07-28, 12:15
Bongman k***a wrzuć już lepiej jakiś dowcip...

kacamai

2012-07-28, 12:27
jak ja k***a nienawidzę plugawienia żywności
a za ten chleb to już szczególnie powinieneś po ryju porządnie dostać

tak się k***a zwyczajnie nie robi

De...........ct

2012-07-28, 12:30
Ja pie**ole... nic głupszego na sadolu nie widziałem. No k***a, przecież to jest żałosne a nie śmieszne

LarryFoulke

2012-07-28, 12:35
BongMan napisał/a:

Chleb - fallusem po całym bochenku.



ch*j tam z tym, że strasznie sk***ysyńska historia, ale chleb? Jakbyś opowiedział to swojemu dziadkowi/pradziadkowi to mogę się założyć, że jakby Ci jebnął młotkiem - takim fest półtora kilowym to ze łba nie byłoby co zbierać.