18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O kulturze picia, a raczej jej braku i zemście

BongMan • 2012-07-27, 00:10
Autentyk.

Miejsce akcji: Gospodarstwo agroturystyczne województwie kujawsko-pomorskim.
Czas akcji: Wakacje roku 2007.

Dzień jak każdy inny. Razem z kuzynem beztrosko spędzamy czas na jeżdżeniu na rowerach, pływaniu i piciu piwa. Pewnego dnia przyjechała grupka starszych od nas facetów. Koksiki po metanabolu, solarium, włoski na żel i te sprawy. Mimo wszystko jednak sympatyczni goście, zaprosili nas na wódkę. No to pijemy w najlepsze aż tu nagle, po jednej z kolejek, kuzyn znienacka puścił soczystego pawia na środek stołu. Kozaki zniesmaczone, aczkolwiek zadowolone z siebie stwierdziły, że jesteśmy za słabi zawodnicy do wódki i sobie poszli śmiejąc się z nas. Jednak coś nam nie dawało spokoju. Po krótkim śledztwie ustaliliśmy, że do przepitki kuzyna ktoś dolał całkiem sporo wódki, co było głównym powodem niespodziewanego fraktala. Zemsta musi być...
Następna noc, kozaki śpią. W kuchni była wspólna lodówka, akurat byliśmy tam tylko my i oni, więc bez trudu rozpoznaliśmy które artykuły spożywcze są nasze, a które ich. Na pierwszy ogień poszły kiełbasy - w gacie i między poślady. Następnie masło - zielona spod płuc, rozsmarowana, tak że nie ma śladu. Chleb - fallusem po całym bochenku.
- A ta Cola to nasza czy ich? - spytał kuzyn.
- Ich, my nie mieliśmy. - mówię.
Kuzyn odlał jakąś 1/4 zawartości do zlewu po czym udał się do kibla, naszczał do butelki i odłożył ją na miejsce. Zadowoleni z siebie poszliśmy spać. Jeszcze większe było nasze zadowolenie gdy następnego dnia kozaki jak zwykle siedziały przy stole w kuchni, głośno rozmawiali, śmiali się i zajadali się chlebem z kiełbasą i pili Colę.

se...........mp

2012-07-28, 12:35
Zachowanie typowe dla p*zdeczek sluchających rocka ubierających się jak żule bojących się własnego cienia pokrak ...

ja...........91

2012-07-28, 12:37
Majac 15 lat tez chcialem zablysnac w internetach, masz swoje 5 minut.

Doktór

2012-07-28, 12:38
BongMan ja to Ciebie podziwiam, ale nie za te głupie historyjki i żarty tylko za mocną psyche. Ty jeszcze komentarze pod tymi swoimi historyjkami czytasz! Inny by się załamał i został redaktorem onetu w dziale dowc**y, ale Ty nadal walczysz.


Na pocieszenie powiem, że kiedyś też coś podobnego zrobiłem. Na wyjeździe wyszorowałem sobie rów szczoteczką do zębów takiego frajera. Tyle, że miałem wtedy może z 8 lat a nie 30+ :sraczka:

gacekijegowacek

2012-07-28, 12:39
O kulturze picia, a raczej jej braku i zemście... Chyba czegoś nie rozumiem. Goście co najwyżej chcieli zrobić Wam kawał (może nie najwyższych lotów), a Wy za to zachowaliście się jak kretyni. Świat naprawdę schodzi na psy. Nie dość, że idiota gra pokrzywdzonego to z pierdoły robi aferę na pół internetu.

Ni...........MJ

2012-07-28, 12:58
To może koledzy mi wytłumaczą jakim cudem historia ma 39 piw i jest na głównej skoro jest beznadziejna?
Dziękuję i pozdrawiam kretynów.

thez

2012-07-28, 13:02
@up

tu masz odpowiedź :D

Pener666 napisał/a:

a postawię piwo, niech wyjdzie na główną, będzie za co warny dawać :amused:


ul...........rt

2012-07-28, 13:03
@up
Po to żeby posypały się warny.Dziękuję i pozdrawiam kretynki

johniewalker

2012-07-28, 13:50
no ok ale wytłumacz mi jakim cudem nie poczuł ze w przepitce ma wódke? Tym bardziej ze sam napisałeś- "całkiem sporo". Ja tam nie wiem jak inni ale sam w szklance soku spokojnie wyczuje choćby jeden kieliszek wódki (tez mi niedawno dolali).

BongMan

2012-07-28, 14:09
@upup
To nie była pierwsza flaszka, wszyscy mieliśmy już nieźle w czubie. To się działo bardzo szybko.
Łyk wódka, łyk przepita i bełt! Musieli mu dolać przed tą kolejką, bo wcześniej na pewno by poczuł.

No i do tych co się oburzają, że to tylko żart:
Owszem - jakby to zrobili nasi kumple to spoko, ale jak zrobili to jacyś obcy ch*je żeby się popisać, a potem jeszcze mieli czelność mówić, że to my nie potrafimy pić, to co innego.

Przyznaję - jeżdżenie ch*jem po chlebie było prostackie. Nie mam nic na swoje wytłumaczenie oprócz tego, że miałem 17 lat.

zonk

2012-07-28, 14:35
Jak można mścić się za dolanie wódki (co każdy normalny człowiek by się ucieszył z takiego kawału), przez wkładanie sobie kiełbasy w dupę i inne takie jebnięte rzeczy.

A za chleb to rzeczywiście powinieneś dostać wpie**ol konkretny.

miliard31

2012-07-28, 15:05
k***a, nagle przypomniała ci się "autentyczna" historia z 2007r.?

twojamatkajestgruba

2012-07-28, 15:38
pie**olicie a gdybyście byli w tej sytuacji, to szczalibyście ze szczęścia, że dokopaliście koksom ;)

Spajk

2012-07-28, 15:39
kultura picia i jej brak ahahaha, ciekawe jak nazwiesz waszą kulture. Co za cep.