18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowy iPad killer od Microsoftu - Surface

arkadiuss92 • 2012-06-19, 21:41
Wspomnę tylko, że waży zaledwie kilogram, i jest bardzo fajny :lodowka: oto najlepszy moment z wczorajszej prezentacji :-D


a tu dla porównania 14 lat do tyłu :) watch?v=XKBJmDft328

An...........kh

2012-06-19, 21:53
Czy ja jestem ostatnim człowiekiem na ziemi, który ma starą nokie, w której bateria trzyma 1,5 tygodnia? Czy tylko ja potrafię się obejść bez tych zajebistych ipodów, ipadów, nanobooków i innych dupereli ułatwiających życie i sranie na kiblu?
pie**ole to, dalej będę kupował papierowe książki, muzyki słuchał z płyt CD na swojej starej wieży AKAI i przepijał pieniądze w pubie ze znajomymi.
A jak przedłużę umowę na komórkę, to tradycyjnie opie**ole ten nowiusieńki gigapixel aparat, nie wyciągając go nawet z pudełka. Będzie przynajmniej za co pić.

PrzemekW

2012-06-19, 21:58
To Microsoft zrobił coś fajnego ?? Nie wierzę.

ag...........ny

2012-06-19, 22:10
@Karola_Strausburger

samo to że nie nie możesz obejść się bez telefonu/internetu teraz, świadczy o tym że w przyszłości będziesz korzystał z tych nano srano iphone ajphone. Rynek jest taki że do każdego klienta mają indywidualna strategię i wcześniej czy później wygrają z nami

Ty...........ta

2012-06-19, 22:23
Karola_Strausburger,
A powiem ci , że NIE nie jesteś sam . Moja komórka wytrzymuje coś koło miesiąca bez ładowania (jakaś pseudo szajsung), od jakiś 5 lat mam używanego kompa (teraz ma jakieś 7-8 lat i ŻYJE !).
Więc nie jesteś taki wyjątkowy :P

6Dark6Bartek6

2012-06-19, 23:13
Karola_Strausburger. ja tam słucham płyt na winylach bo CD są zbyt nowoczesne

ofc chodziło mi o albumy na winylach, żeby sie nikt nie dopie**olił bo tutaj to przecież normalka

arkadiuss92

2012-06-19, 23:48
wy tu gadu gadu a ja sie naj***lem z okazji zdanej mechaniki :D

oskiboski

2012-06-19, 23:50
Sprzęt może i dobry, ale i tak każdy nowy tablet będzie porównywany do ipada a telefon do iphona. Apple kojarzy się z produktem skierowanym do wąskiego grona odbiorców, a Microsoft to masówka.
Podobnie rzecz się ma z samochodami - w segmencie kompaktów każde auto jest porównywane do golfa, który wrósł w historię motoryzacji ;-)

hycel

2012-06-20, 00:21
Pewnie całe biurko miał tego na zmianę.

Skora2

2012-06-20, 03:35
@ Karol no jak widzisz nie jesteś sam. Też nie używam jakis mp3 mp4 walsnie tych tabletow i czego tam jeszcze nie wymyslili;) osttanio kupilem nokie C3 z tego tylko wzgledu ze bardzo dlugo bateria w nim trzyma i to sie zgadza, po za tym z elektroniki posiadam lapka, tylko dlatego ze nie studjuje tam skad pochodze i jest poporstu wygodniej.

mirasta

2012-06-20, 10:52
sorka stary,ale iPod - jest z APPLE a z microsoftu to jest oto ten tablet (opis filmu)
chciałbym jeszcze dopisać że na prezentacji wszystko pięknie,ale i tak microsoft coś na 100% sp***zielił a to wyjdzie wkrótce w praniu :)

Nerfpl

2012-06-20, 13:12
arkadiuss92 napisał/a:

...oto najlepszy moment z wczorajszej prezentacji :-D



No to bardzo ciekawa ta prezentacja musiała być...