18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowy iPad killer od Microsoftu - Surface

arkadiuss92 • 2012-06-19, 21:41
Wspomnę tylko, że waży zaledwie kilogram, i jest bardzo fajny :lodowka: oto najlepszy moment z wczorajszej prezentacji :-D


a tu dla porównania 14 lat do tyłu :) watch?v=XKBJmDft328

jacek2598

2012-06-21, 14:05
Karola_Strausburger napisał/a:

Czy ja jestem ostatnim człowiekiem na ziemi, który ma starą nokie, w której bateria trzyma 1,5 tygodnia? Czy tylko ja potrafię się obejść bez tych zajebistych ipodów, ipadów, nanobooków i innych dupereli ułatwiających życie i sranie na kiblu?
pie**ole to, dalej będę kupował papierowe książki, muzyki słuchał z płyt CD na swojej starej wieży AKAI i przepijał pieniądze w pubie ze znajomymi.
A jak przedłużę umowę na komórkę, to tradycyjnie opie**ole ten nowiusieńki gigapixel aparat, nie wyciągając go nawet z pudełka. Będzie przynajmniej za co pić.




ooohoo znalazł się minimalista! :> nie jesteś ani pierwszy ani ostatni zapewne, a przed tobą było kilku którzy w swoim czasie mówili "po ch*j nam te samochody", "po ch*j nam te telefony, ja nie będę używał telefonu!", "po ch*j nam papier do kibla!" tudzież: "pie**ole pociągi, lepiej konno zapie**alać".

erpi

2012-06-22, 04:50
Karola_Strausburger napisał/a:

Czy ja jestem ostatnim człowiekiem na ziemi, który ma starą nokie, w której bateria trzyma 1,5 tygodnia? Czy tylko ja potrafię się obejść bez tych zajebistych ipodów, ipadów, nanobooków i innych dupereli ułatwiających życie i sranie na kiblu?
pie**ole to, dalej będę kupował papierowe książki, muzyki słuchał z płyt CD na swojej starej wieży AKAI i przepijał pieniądze w pubie ze znajomymi.
A jak przedłużę umowę na komórkę, to tradycyjnie opie**ole ten nowiusieńki gigapixel aparat, nie wyciągając go nawet z pudełka. Będzie przynajmniej za co pić.



Nie jestes sam :)

JÃ...........a.

2012-07-09, 22:51
mirasta napisał/a:

sorka stary,ale iPod - jest z APPLE a z microsoftu to jest oto ten tablet (opis filmu)
chciałbym jeszcze dopisać że na prezentacji wszystko pięknie,ale i tak microsoft coś na 100% sp***zielił a to wyjdzie wkrótce w praniu :)





Masz k***a Twoje idealne Apple, też się nieźle popisało.