18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowy iPad killer od Microsoftu - Surface

arkadiuss92 • 2012-06-19, 21:41
Wspomnę tylko, że waży zaledwie kilogram, i jest bardzo fajny :lodowka: oto najlepszy moment z wczorajszej prezentacji :-D


a tu dla porównania 14 lat do tyłu :) watch?v=XKBJmDft328

ostoyyya

2012-06-20, 18:52
Tacy kolesie, którzy cieszą się ze sprzedanego nowego telefonu bo będzie za co pić, są najzwyklejszymi dziadami w powyciąganych sweterkach ;) .

Mam smartphona, mam duperele co ułatwiają życie bo interesuję się nowinkami technologicznymi i również przepijam sporo pieniędzy, żeby spędzać weekendy ze znajomymi - magicznym sposobem pogodziłem nowoczesność z normalnym funkcjonowaniem.

Karola_Strausburger - im szybciej dotrze do Ciebie, że żyjesz jak LUJ, tym łatwiej będzie Tobie zrozumieć postęp technologiczny.

Pa...........RS

2012-06-20, 19:08
ms jak zawsze w formie

andamarius

2012-06-20, 19:08
Karola_Strausburger napisał/a:

Czy ja jestem ostatnim człowiekiem na ziemi, który ma starą nokie, w której bateria trzyma 1,5 tygodnia? Czy tylko ja potrafię się obejść bez tych zajebistych ipodów, ipadów, nanobooków i innych dupereli ułatwiających życie i sranie na kiblu?
pie**ole to, dalej będę kupował papierowe książki, muzyki słuchał z płyt CD na swojej starej wieży AKAI i przepijał pieniądze w pubie ze znajomymi.
A jak przedłużę umowę na komórkę, to tradycyjnie opie**ole ten nowiusieńki gigapixel aparat, nie wyciągając go nawet z pudełka. Będzie przynajmniej za co pić.



Rozumiem, że z internetu na Comodore korzystasz?

arkadiuss92

2012-06-20, 19:10
@Karol tak btw btw dziecko drogie :D

Pomurnik666

2012-06-20, 19:18
a laske to to robi? jak nie to badziewie

seven

2012-06-20, 19:49
Karola_Strausburger napisał/a:

Czy ja jestem ostatnim człowiekiem na ziemi, który ma starą nokie, w której bateria trzyma 1,5 tygodnia? Czy tylko ja potrafię się obejść bez tych zajebistych ipodów, ipadów, nanobooków i innych dupereli ułatwiających życie i sranie na kiblu?
pie**ole to, dalej będę kupował papierowe książki, muzyki słuchał z płyt CD na swojej starej wieży AKAI i przepijał pieniądze w pubie ze znajomymi.
A jak przedłużę umowę na komórkę, to tradycyjnie opie**ole ten nowiusieńki gigapixel aparat, nie wyciągając go nawet z pudełka. Będzie przynajmniej za co pić.


pie**olenie połączone z hipokryzją.

kaiel

2012-06-20, 20:06
stare dobre czasy

Farmerx

2012-06-20, 22:50
Karola_Strausburger napisał/a:

Czy ja jestem ostatnim człowiekiem na ziemi, który ma starą nokie, w której bateria trzyma 1,5 tygodnia? Czy tylko ja potrafię się obejść bez tych zajebistych ipodów, ipadów, nanobooków i innych dupereli ułatwiających życie i sranie na kiblu?
.



Spoko, nie jesteś jedyny. Mnie też na to nie stać :oops:

mr.knowhow

2012-06-20, 23:51
Djok napisał/a:


mr.knowhow Przez przypadek postawiłem ci piwo, więc się nie ciesz.



A dlaczego mialbym sie cieszyc z wirtualnego piwa ?

Skoro taka duza wage przywiazujesz do tego - postawilem Ci piwo! O!

marcinsud

2012-06-21, 00:14
oskiboski napisał/a:

/.../Apple kojarzy się z produktem skierowanym do wąskiego grona odbiorców, a Microsoft to masówka.


Pewnie dlatego Apple sprzedaje najwięcej odtwarzaczy przenośnych, a iphone stał sie najpopularniejszym telefonem w bardzo krótkim czasie i dopiero niedawno Samsung wyprzedził ich w ilości sprzedanych telefonów, za to odtwarzacz przenośny microsoftu zune poniósł sromotną klęskę, ich telefon kin także, pierwsze wersje WP7 były tak gówniane, że telefony z nim się w ogóle nie sprzedawały itd. Jak na firmę kojarzona z masówką bardzo słabo im szło sprzedawanie ich urządzeń mobilnych, za to mainstreamowe apple nie narzeka na sprzedaż. Można sobie wierzyć w to, że stanie się ktoś wyjątkowy, bo kupił iphona, ale tak na prawdę prędzej na ulicy spotkasz kogoś z iphonem niż z jakimkolwiek innym modelem telefonu. (to ostatnie to może jeszcze nie u nas, bo taryfy są ch*jowe)

Wracając do prezentacji, albo ktoś to przerobił, albo rzeczywiście im to ch*jowo wyszło.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia :D

Ro...........ce

2012-06-21, 00:15
Cytat:

Czy ja jestem ostatnim człowiekiem na ziemi, który ma starą nokie, w której bateria trzyma 1,5 tygodnia? Czy tylko ja potrafię się obejść bez tych zajebistych ipodów, ipadów, nanobooków i innych dupereli ułatwiających życie i sranie na kiblu?
pie**ole to, dalej będę kupował papierowe książki, muzyki słuchał z płyt CD na swojej starej wieży AKAI i przepijał pieniądze w pubie ze znajomymi.
A jak przedłużę umowę na komórkę, to tradycyjnie opie**ole ten nowiusieńki gigapixel aparat, nie wyciągając go nawet z pudełka. Będzie przynajmniej za co pić.



Ty jesteś po prostu biedakiem a biedą się nie szpanuje.

marcinsud

2012-06-21, 00:21
Rodzice napisał/a:



Ty jesteś po prostu biedakiem a biedą się nie szpanuje.



Papierowa książka jest droższa od ebooka, tak samo mp3 w ch*jowej jakości jest tańsze od CD, piwo w pubie do tanich nie należy (u mnie na prowincji w niektórych miejscach nawet 8 pln). Pewnie przy odpowiedniej liczbie ebooków i piosenek człowiekowi biednemu bardziej opłaca się kupienie tabletu i chlanie argusów z lidla. Przy okazji polecam tego miodowego argusa dobra popita :wodka:

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Ro...........ce

2012-06-21, 00:55
@up co nie zmienia faktu że jest biedakiem :]

nielogiczny

2012-06-21, 07:13
Karola_Strausburger

nie dziwi mnie to ze nic nie używasz,skoro tyle pijesz
pod mostem i na dworcach jest więcej takich jak ty,nie jesteś sam !

realign

2012-06-21, 09:09
@Karola_Strausburger

Porównaj sobie ceny abonamentu z i bez telefonu. Okaże się, że spłacasz pixelofon, za "złotówkę", w ratach i myślisz, że jesteś do przodu bo poszedł za 300zł na allegro.