18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowy iPad killer od Microsoftu - Surface

arkadiuss92 • 2012-06-19, 21:41
Wspomnę tylko, że waży zaledwie kilogram, i jest bardzo fajny :lodowka: oto najlepszy moment z wczorajszej prezentacji :-D


a tu dla porównania 14 lat do tyłu :) watch?v=XKBJmDft328

takija

2012-06-20, 14:45
Karola_Strausburger, ups...to jestem jeszcze ja ;) Ale na pocieszenie powiem Ci że jest nas coraz mniej ;)

An...........kh

2012-06-20, 17:36
tak btw

Zizu Ziomek

2012-06-20, 17:41
Karola_Strausburger - mi smartfon trzyma zwykle z 10 dni więc to nie argument za starymi/prostymi telefonami, do tego ma kilka dodatkowych przydatnych możliwości jak internet.
A co do tematu: czy tylko ja czekałem aż upuści?

Djok

2012-06-20, 17:47
@up Chyba cie poje***. Żaden nowoczesny telefon (smartphone) nie będzie działał 10 dni na baterii... Chyba że włączasz tryb samolotowy i wkładasz do szuflady.....

Zizu Ziomek

2012-06-20, 17:55
Djok - mam samsunga galaxy i5500 dużo z niego nie korzystam (kilka rozmów tygodniowo, pare smsów, trochę internetu na wi-fi, zegarek, obsługa kalendarza itp) i 9-10 dni wytrzymuje. procesy zużywające baterie jakie są zwykle to: komórka w trybie gotowości i telefon nieaktywny po 50% (inne są na tyle małe że pomija)

miskolargol

2012-06-20, 18:00
hmm..przyznawac sie do tego ze jest sie zacofanym to troche dziwne.

kiedys tak samo mowili o samochodach,ze niepotrzebne itd.

Wiekszosci ktora bluzga na smartphony nie stac ma zaden konkret.Telefon z aparatem to jeszcze nie smartphone.

mr.knowhow

2012-06-20, 18:06
Dlaczego ten gosc prezentujacy ten tablet wyglada jak reinkarnacja Jobsa ?

Djok

2012-06-20, 18:09
@ziuziu i5500 to smartphone? Smartphone w segmencie samsunga to taki z literką S :)

mr.knowhow Przez przypadek postawiłem ci piwo, więc się nie ciesz.

konował

2012-06-20, 18:12
Karola_Strausburger napisał/a:

Czy ja jestem ostatnim człowiekiem na ziemi, który ma starą nokie, w której bateria trzyma 1,5 tygodnia? Czy tylko ja potrafię się obejść bez tych zajebistych ipodów, ipadów, nanobooków i innych dupereli ułatwiających życie i sranie na kiblu?
pie**ole to, dalej będę kupował papierowe książki, muzyki słuchał z płyt CD na swojej starej wieży AKAI i przepijał pieniądze w pubie ze znajomymi.
A jak przedłużę umowę na komórkę, to tradycyjnie opie**ole ten nowiusieńki gigapixel aparat, nie wyciągając go nawet z pudełka. Będzie przynajmniej za co pić.




Pociesze cię, Nie nie jesteś. Sam miałem mojego k750i pomad 7 lat. Teraz nie dawno załatwiłem sobie k800 mój drugi telefon w życiu. Ale to nic dziwnego skoro mi telefon służy tylko do dzwonienia pisania sms i słuchania muzyki.

Ver0

2012-06-20, 18:22
@Karola_Strausburger

Wiesz mam smartfona. Nie obchodzi mnie to, że muszę ładować baterie, mam pieniądze jak chodze do pubu. Zazdrosny czy ki ch*j? Niektórzy lubią gadżety. Ja lubie telefony ty możesz np. wibratory i nikt Ci nie dokucza :*

Zizu Ziomek

2012-06-20, 18:22
Djok - a czego niby brakuje mu do smartfona? dotykowy ekran, gps, internet, sytem operacyjny itp ma, niczego mi w nim nie brakuje (a że był stosunkowo tani to i niektóre elementy jak aparat, ekran czy procesor są gorsze niż np w S'kach)
tak czy siak oficjalnie to smartfon, więc może być przykładem długo działającego na baterii smartfona

fejzez

2012-06-20, 18:23
ja nawet nie mam komórki ;)

Kamiiru__

2012-06-20, 18:38
Ale wszyscy są teraz zajebiści bo im nie są potrzebne te nowe 'mejnstrimowe szity'. Żal dupę ściska troche jak to czytam.. ' mam starą nokię, nie słucham muzyki z mp3, nawet cd są dla mnie za nowe' Jak takie stare baby co mieszkają gdzieś na wsi i komputer im do życie niepotrzebny, a trochę technologii i się gubią. Ludzie idą z duchem czasu, używają telefonów już nie tylko do dzwonienia i pisania esów, bawią się na tabletach i potrzebują dobrych podzespołów na kompie. Nie mówię, że oldschool jest zły, ale nie czujcie się zajebiści bo w Waszym hipsterowskim otoczeniu tablety, smartfony i inne nowe sprzęty to zło. ;)

Grabbarz

2012-06-20, 18:48
Karola_Strausburger napisał/a:

Czy ja jestem ostatnim człowiekiem na ziemi, który ma starą nokie, w której bateria trzyma 1,5 tygodnia? Czy tylko ja potrafię się obejść bez tych zajebistych ipodów, ipadów, nanobooków i innych dupereli ułatwiających życie i sranie na kiblu?
pie**ole to, dalej będę kupował papierowe książki, muzyki słuchał z płyt CD na swojej starej wieży AKAI i przepijał pieniądze w pubie ze znajomymi.
A jak przedłużę umowę na komórkę, to tradycyjnie opie**ole ten nowiusieńki gigapixel aparat, nie wyciągając go nawet z pudełka. Będzie przynajmniej za co pić.



napewno nie mozesz obejsc sie bez komputera :roll: