18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

teken

2013-03-27, 21:13
Nieźle i dobrze, zawsze to przyda się taki pocisk na pościg. Słyszałem,że jakieś woj. ma Lancera Evo :D

The_Grimm

2013-03-27, 21:17
@NaughtyBear, weź słownik do rączki i sprawdź co znaczy określenie "ignorant".

Qbbus1

2013-03-27, 21:23
ciekawi mnie kiedy bedzie wrzutka pod tytulem "ukradziono policyjne porshe" lub "policyjne porshe zniszczone\bralo udzial w wypadku" etc.

wojtass

2013-03-27, 21:28
mam nadzieje, że im te porshe cygani obszczają

sc33

2013-03-27, 21:30
j***ne k***y!!! Ja marze o takim Porsche musze tyrac za granica zeby MOZE kiedys takie kupic, a te szmaty sobie jezdza w pracy sluzbowym Porsche k***AAAAA!!! ch*j mnie strzela jak na to patrze! Troche mi ulzylo, ale tylko troszke.

PrzygodaTHC

2013-03-27, 21:38
kondziovsky napisał/a:



zgadzam się w stu procentach i z ręką na ku*asie oznajmiam, że gdybym miał okazję to wszystkich was, którzy na policje(ogólnie, na każdego policjanta) oraz komentujących te "porszaki" jako "ja pie**olę, po ch*j im to, k***om psom[...]" i inne tego typu wypowiedzi, wszystkich was bym zakneblował i dosłownie się na was zesrał, nie tylko tak mówię. jadł bym przez tydzień super ostre kebaby, pił tylko kefir i wódkę, a na dodatek podczas srania na was jeszcze bym się sklepał na myśl o tym jak dotrzymuję słowa, a nie jestem tylko mocny w gębie przez neta jak wy(nie wszyscy) j***ne gimbazy.

jak widzę policjantów w tych j***nych starych volkswagenach transporterach, czy zdezelowanych alfach to staram się na nich patrzeć okiem turysty, bądź biznesmena, czy polityka z zagranicy i komentuję to jako "łał, ale przej***ne w tym kraju, jakby mi coś się działo to bym się modlił, żeby panowie policjanci w ogóle odpalili ten samochód, a potem bym się modlił, żeby rozrząd im nie wypie**olił podczas zamykania szafy przy 120km/h" tak więc wszystkim was gardzących policją z powodów mi może i znanych, ale niezrozumiałych, bo policjant policjantowi nie równy i sam miałem do czynienia z k***ą, a nie policjantem, ale za to innymi razy miałem do czynienia z bohaterem, a nie policjantem i to, że chcecie być tacy buntowniczy i pie**olicie "k***a, browara nie dadzą się napić" itp to po pierwsze zrozumcie jedno: taka, jest, ich, praca, wy, pie**olone, barany! a po drugie, bo zapomniałem, to każdemu z was pie**olących farmazony, życzę bycia zgwałconymi, obrabowanymi, zadźganymi i wszystkiego co sprawi, że pierwszy numer jaki wybierzecie to wasze znienawidzone 997 i 112, a jak już się poniżycie do poziomu dzwonienia po policję to życzę, żeby do was pojechali akurat ci z alfą mającą ponad 500 000km na liczniku i niech im pie**olnie ten rozrząd, bo na takich jak wy to (przy najbliższej okazji) nic, tylko się zesrać.

dziękuję za uwagę

ehhh tylko jaka gwaracje masz ze one nie bedą pana komendatna czy innej szychy ? Z czego wgl. 250 na polskiej drodze? Ty sam nie wierzysz w to co mówisz. Z reszta jak sie znajdzie taki co go stac na auto ktore jedzie 250 to stac go na taka łapówke którą wezmie kazdy Policjant. Kupowanie takich aut to bzdura! Juz lepiej zeby te same siano ktore wpakowali w te fury, wpakowac w nich samych, nasza policja to ciagle ludzie szkoleniu przez Milicje(Ludzi którzy w niej pracowali) . Albo chociaz wydac te pieniadze na 6 sprinterow do patrolowania drogi albo 6 KIA niz takie fury ktore i tak na naszych drogach , na pierwszej lepszej kolejinie zgubi przedi spojler.

bavarian

2013-03-27, 21:50
No chyba se k***a jaja robicie

ASAKKU

2013-03-27, 21:55
damian12091988 napisał/a:

j***ć psy razy 3 i stare baby!!!!



A jeb se co i kogo chcesz...

Jak takiś hojrak to podejdź do suki wypchanej chłopakami z prewencji i im to oznajmij...

mathew

2013-03-27, 22:21
ta dyskutujcie sobie idioci dalej o czymś co naprawdę jest tylko reklamą jakiegoś show motoryzacyjnego, gratuluje ogaru i czytania ze zrozumieniem

eb

2013-03-27, 22:40
I elegancko każde większe miasto powinno mieć w policji takie gabloty poza tym w Czechach strasz miejska dostała doge amertkańce i zajebiście niech łapiom piratów drogowych

mj0402

2013-03-27, 22:42
Przecież te auta są na cywilnych blachach, wiem że nieoznakowane mogą takowe posiadać, ale oznakowane? hmm.. być może się mylę, ale to chyba jakaś ściema

wi...........ma

2013-03-27, 23:07
Policja jest mafia i ukraść auto :-/ :-/ :-/
Ale samo policja udaje ukrasc samochod, ogolnie.. i Co ?

Pewno tak Policja mafia !!!!!!!!!!!! :evil: :evil:

Lepiej jak policja złapie to auto otwarte i igly na droga a policja juz przegrac opon nie moze jedzie :D :D

runmadafaka

2013-03-27, 23:28
up
kolego polecam zmienić dilera albo przynajmniej brać pół tego co masz..

Mockba

2013-03-27, 23:35
Pamietam sytuacje, jaka obwodnica/wylotowkaz bialegostoku, zatrzymalismy sie na parkingu, mialem z 10 lat, gosc zapie**alal fura pokroju kalibra ile sie dalo, za nim poscig, swietej pamieci wujek mowi " po ch*j go gonia, rozlozyliby kolczatki i po sprawie" . Oczywiscie sie rozj***li, bo zakret byl sliski. Nazajutrz komentarz w radiu na poziomie "Mogli rozloyc kolczatki ale byli za glupi"

pozdro wujek

ps
przekazu nikt nie zrozumie bo slucham hip hopu

matix1730

2013-03-27, 23:39
Nie żeby coś ale te radiowozy jechały na targi w poznaniu i nie mają numerów...