18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

evilmatt

2013-03-27, 20:30
I tak je rozpie**olą. :D

melemele89

2013-03-27, 20:31
debile w komentarzach reklama motorshow w Poznaniu widziałem dzisiaj oba te pojazdy na św Marcinie

dawid06

2013-03-27, 20:35
maXikinght napisał/a:

to na serio czy ktoś sobie w fotoszopie jaja takie robi?

na serio

Eldir

2013-03-27, 20:35
Wy naprawdę nie rozumiecie, że te auta NIE są kupowanie, a trafiają do policji z "ODZYSKU"? Zgarniają pseudo mafiosa, zabierają mu auto, to co mają je sprzedać? Po jakimś prawnie określonym czasie może zostać zarejestrowane jako auto policyjne, zanim zaczniecie znowu narzekać, że "na co to nie idę Wasze pieniądze" trochę poczytajcie, dużo nie stracicie, a może w końcu skończycie to gimnazjum.

Beowolf2

2013-03-27, 20:36
I tak będą stały na parkingu, bo po pierwsze na wachę nie będzie kasy, a po drugie w naszym pięknym kraju to im je ktoś zajebie szybciej niż myślimy.

xarkons

2013-03-27, 20:36
A niech sobie maja te porschaki. Polacy to albo narzekaja ze nie ma dobrego sprzetu a jak juz jest to narzekaja ze duzo kasy. Nosz japie**ole.

ru_ziolo

2013-03-27, 20:36
Tłumaczę po raz wtóry. Jest to akcja reklamowa policji. Auta na motor show będą reklamowane a później oklejenie będzie zdjęte. Ale gimbaza ma następny temacik żeby pokazać, że są uber JP i inne hwdp.

kondziovsky

2013-03-27, 20:38
doob888 napisał/a:

jesteście strasznymi tępakami...
płacę podatki i chcę by policja miała choć kilka takich pocisków na takich j***nych przygłupów co zapie**alają 250 po drodze wojewódzkiej, a są tacy...



zgadzam się w stu procentach i z ręką na ku*asie oznajmiam, że gdybym miał okazję to wszystkich was, którzy na policje(ogólnie, na każdego policjanta) oraz komentujących te "porszaki" jako "ja pie**olę, po ch*j im to, k***om psom[...]" i inne tego typu wypowiedzi, wszystkich was bym zakneblował i dosłownie się na was zesrał, nie tylko tak mówię. jadł bym przez tydzień super ostre kebaby, pił tylko kefir i wódkę, a na dodatek podczas srania na was jeszcze bym się sklepał na myśl o tym jak dotrzymuję słowa, a nie jestem tylko mocny w gębie przez neta jak wy(nie wszyscy) j***ne gimbazy.

jak widzę policjantów w tych j***nych starych volkswagenach transporterach, czy zdezelowanych alfach to staram się na nich patrzeć okiem turysty, bądź biznesmena, czy polityka z zagranicy i komentuję to jako "łał, ale przej***ne w tym kraju, jakby mi coś się działo to bym się modlił, żeby panowie policjanci w ogóle odpalili ten samochód, a potem bym się modlił, żeby rozrząd im nie wypie**olił podczas zamykania szafy przy 120km/h" tak więc wszystkim was gardzących policją z powodów mi może i znanych, ale niezrozumiałych, bo policjant policjantowi nie równy i sam miałem do czynienia z k***ą, a nie policjantem, ale za to innymi razy miałem do czynienia z bohaterem, a nie policjantem i to, że chcecie być tacy buntowniczy i pie**olicie "k***a, browara nie dadzą się napić" itp to po pierwsze zrozumcie jedno: taka, jest, ich, praca, wy, pie**olone, barany! a po drugie, bo zapomniałem, to każdemu z was pie**olących farmazony, życzę bycia zgwałconymi, obrabowanymi, zadźganymi i wszystkiego co sprawi, że pierwszy numer jaki wybierzecie to wasze znienawidzone 997 i 112, a jak już się poniżycie do poziomu dzwonienia po policję to życzę, żeby do was pojechali akurat ci z alfą mającą ponad 500 000km na liczniku i niech im pie**olnie ten rozrząd, bo na takich jak wy to (przy najbliższej okazji) nic, tylko się zesrać.

dziękuję za uwagę

Vendal

2013-03-27, 20:39

FRIKO84

2013-03-27, 20:39
jak juz predzej kolega wspomnial, straz i karetki mamy stare i duzo duzo za malo !!
a chyba polowa karetek jezdzi co Owsiak zasponsorowal z WOSP
A wozy strazackie jak juz sa gdzies nowe to dodatkowe sciepy sa robione w miastach przez mieszkancow

problem chyba w tym ze jak karetka czy straz wyjedzie z bazy to nie przywiezie pliku mandatow, nie zarabia !!

ds...........er

2013-03-27, 20:41
x_ostry napisał/a:

@up
@up
@up
@up
@up
@up
@up
@up

Reklamuja Motor Show w Poznaniu

/ a te autka to tylko propozycja producenta (porsche) jak mogą wygladac radiowozy ;]

pozdrawiam


To napisanie nicka "Grzyb18" było trudniejsze niż wklepanie 7 razy @up? :wtf:

Mateusz.K

2013-03-27, 20:41
FRIKO84, Dobrze gada , polać mu !

kondziovsky

2013-03-27, 20:42
doob888 napisał/a:

jesteście strasznymi tępakami...
płacę podatki i chcę by policja miała choć kilka takich pocisków na takich j***nych przygłupów co zapie**alają 250 po drodze wojewódzkiej, a są tacy...



zgadzam się w stu procentach i z ręką na ku*asie oznajmiam, że gdybym miał okazję to wszystkich was, którzy na policje(ogólnie, na każdego policjanta) oraz komentujących te "porszaki" jako "ja pie**olę, po ch*j im to, k***om psom[...]" i inne tego typu wypowiedzi, wszystkich was bym zakneblował i dosłownie się na was zesrał, nie tylko tak mówię. jadł bym przez tydzień super ostre kebaby, pił tylko kefir i wódkę, a na dodatek podczas srania na was jeszcze bym się sklepał na myśl o tym jak dotrzymuję słowa, a nie jestem tylko mocny w gębie przez neta jak wy(nie wszyscy) j***ne gimbazy.

jak widzę policjantów w tych j***nych starych volkswagenach transporterach, czy zdezelowanych alfach to staram się na nich patrzeć okiem turysty, bądź biznesmena, czy polityka z zagranicy i komentuję to jako "łał, ale przej***ne w tym kraju, jakby mi coś się działo to bym się modlił, żeby panowie policjanci w ogóle odpalili ten samochód, a potem bym się modlił, żeby rozrząd im nie wypie**olił podczas zamykania szafy przy 120km/h" tak więc wszystkim was gardzących policją z powodów mi może i znanych, ale niezrozumiałych, bo policjant policjantowi nie równy i sam miałem do czynienia z k***ą, a nie policjantem, ale za to innymi razy miałem do czynienia z bohaterem, a nie policjantem i to, że chcecie być tacy buntowniczy i pie**olicie "k***a, browara nie dadzą się napić" itp to po pierwsze zrozumcie jedno: taka, jest, ich, praca, wy, pie**olone, barany! a po drugie, bo zapomniałem, to każdemu z was pie**olących farmazony, życzę bycia zgwałconymi, obrabowanymi, zadźganymi i wszystkiego co sprawi, że pierwszy numer jaki wybierzecie to wasze znienawidzone 997 i 112, a jak już się poniżycie do poziomu dzwonienia po policję to życzę, żeby do was pojechali akurat ci z alfą mającą ponad 500 000km na liczniku i niech im pie**olnie ten rozrząd, bo na takich jak wy to (przy najbliższej okazji) nic, tylko się zesrać.

dziękuję za uwagę

(tak, zdublowałem ten post, bo tak bardzo mnie wk***ili)

sklenar

2013-03-27, 20:42
k***a, jeszcze kilka dni temu jak ktoś wrzucił filmik amerykańskich radiowozów z Czech to wszyscy pisali że "tylko pozazdrościć", że "u nas nigdy takich nie będzie".
A teraz wszyscy hejtują że "po co kupowali", że i tak ich "nie będą używać", "że na to zawsze jest kasa".