18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ASAKKU

2013-03-28, 14:08
lysy_83 napisał/a:

Wszyscy co uważają, że to reklama na motorshow czy inne gówno są tępi.

Na filmiku samochody podjeżdzają pod komisariat, koło Auchan Komorniki, mieszkam obok.
Samochody są na blachach PO bo jeszcze nie są przerejstrowane na policje, tylko testowane, tak samo miały na początku Alfy kupowane w ACM-MariCar.




Nie no k***a, wziął bym za łeb i normalnie zaj***ł takim tępakom jak ty. Rodzice na próbę cię zrobili i zapomnieli dobić???
Prezentujesz IQ ciut wyższe od mojej mikrofalówki...

Pomyśl trochę i k***a sprawdź fakty, bo info na co kasa wydawana jest z publicznych pieniędzy jest informacją publiczną (czyt. jawną) i znajdziesz ją nawet k***a przez wujka Gogla...

naiwny01

2013-03-28, 17:08
Te autka jak już udowodnili moi szanowni poprzednicy są na targi. Co nie zmienia faktu, że drogówka zwłaszcza autostradowa (niedawno otworzyli komisariat policji autostradowej) powinna mieć superszybkie wozy żeby byle leszczyk im nie odjechał. Ścigają nie tylko tych co przekraczają prędkość ale kradzione samochody i innych debili również. Do prewencji na pewno takie nie trafią.

lysy_83

2013-04-01, 15:33
XasakkuX napisał/a:




Nie no k***a, wziął bym za łeb i normalnie zaj***ł takim tępakom jak ty. Rodzice na próbę cię zrobili i zapomnieli dobić???
Prezentujesz IQ ciut wyższe od mojej mikrofalówki...

Pomyśl trochę i k***a sprawdź fakty, bo info na co kasa wydawana jest z publicznych pieniędzy jest informacją publiczną (czyt. jawną) i znajdziesz ją nawet k***a przez wujka Gogla...





No i kto wyszedł na tępaka? http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36001,13661186,Porsche_dla_drogowki__Zart__Piratom_do_smiechu_nie.html#LokPozTxt

IQ niskie to Twój stary prezentował, bo zapomniał gumeczki założyć, teraz by może było mniej takich niedrorobionych idiotów jak Ty.