18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sz...........an

2013-03-27, 20:42
No i na ch*j im to jak i tak 2 godziny po czasie przyjeżdżają jak się po nich dzwoni.

lukaszq15

2013-03-27, 20:43
policyjne samochody oznakowane i rejestracja PO? A nie powinno byc HPK czy cos w tym stylu?

irish

2013-03-27, 20:49
kondziovsky napisał/a:



zgadzam się w stu procentach i z ręką na ku*asie oznajmiam, że gdybym miał okazję to wszystkich was, którzy na policje(ogólnie, na każdego policjanta) oraz komentujących te "porszaki" jako "ja pie**olę, po ch*j im to, k***om psom[...]" i inne tego typu wypowiedzi, wszystkich was bym zakneblował i dosłownie się na was zesrał, nie tylko tak mówię. jadł bym przez tydzień super ostre kebaby, pił tylko kefir i wódkę, a na dodatek podczas srania na was jeszcze bym się sklepał na myśl o tym jak dotrzymuję słowa, a nie jestem tylko mocny w gębie przez neta jak wy(nie wszyscy) j***ne gimbazy.

jak widzę policjantów w tych j***nych starych volkswagenach transporterach, czy zdezelowanych alfach to staram się na nich patrzeć okiem turysty, bądź biznesmena, czy polityka z zagranicy i komentuję to jako "łał, ale przej***ne w tym kraju, jakby mi coś się działo to bym się modlił, żeby panowie policjanci w ogóle odpalili ten samochód, a potem bym się modlił, żeby rozrząd im nie wypie**olił podczas zamykania szafy przy 120km/h" tak więc wszystkim was gardzących policją z powodów mi może i znanych, ale niezrozumiałych, bo policjant policjantowi nie równy i sam miałem do czynienia z k***ą, a nie policjantem, ale za to innymi razy miałem do czynienia z bohaterem, a nie policjantem i to, że chcecie być tacy buntowniczy i pie**olicie "k***a, browara nie dadzą się napić" itp to po pierwsze zrozumcie jedno: taka, jest, ich, praca, wy, pie**olone, barany! a po drugie, bo zapomniałem, to każdemu z was pie**olących farmazony, życzę bycia zgwałconymi, obrabowanymi, zadźganymi i wszystkiego co sprawi, że pierwszy numer jaki wybierzecie to wasze znienawidzone 997 i 112, a jak już się poniżycie do poziomu dzwonienia po policję to życzę, żeby do was pojechali akurat ci z alfą mającą ponad 500 000km na liczniku i niech im pie**olnie ten rozrząd, bo na takich jak wy to (przy najbliższej okazji) nic, tylko się zesrać.

dziękuję za uwagę

(tak, zdublowałem ten post, bo tak bardzo mnie wk***ili)



aaaa ch*j, jeden warn w tą czy w tą.

WYpie**alAJ.

mich22

2013-03-27, 20:51
Takiej fury przez całe życie się nie dorobię... chyba zostanę policjantem...

NaughtyBear

2013-03-27, 20:52
@irish. Jestes zalosny pie**olony ignorancie.

Matey_milion

2013-03-27, 20:53
No to widać, że fotoradary spisują się dobrze :) . Jeszcze tylko drogi by połatali i wszyscy mogliby być dumni z porszawek;)

vord

2013-03-27, 20:54
jeśli mają być "pociski" to za te pieniądze można tak wypimpować tańsze autka, że te porsze zostaną daleeeeeko w tyle.

apoteoza666

2013-03-27, 20:55
irish napisał/a:



aaaa ch*j, jeden warn w tą czy w tą.

WYpie**alAJ.



32 lata i JP na 100% No brawo! Szkoda czasu na warna dla Ciebie.

sars102

2013-03-27, 20:58
Ciekawe jak się siedzi z tyłu :P

cyberck

2013-03-27, 21:02
Morda do wszystkich którzy myślą że takie samochody są nie potrzebne!

Są potrzebne! Wolę żeby policja miała takie samochody, niż córka Tuska, bo w policji wcale im sie nie przelewa... A niby dlaczego oni nie mogą mieć takich, skoro w większości państw Eu takimi jeżdżą?

Policjanci to też ludzie do K**rwy!!!!!

Adder

2013-03-27, 21:07
"na to nigdy nie brakuje pieniędzy " o czym Ty cieciu pier...? Na to właśnie nigdy pieniędzy nie ma. Dobrze, że policja ma coś takiego tylko niech korzysta z nich drogówka a nie szef policji na niedzielną przejażdżkę.

HitlerIsProudOfMe

2013-03-27, 21:09
Mathiuser napisał/a:

Na ch*j im te samochody? I tak nigdy nie przyjadą nimi na czas i pewnie szkoda będzie ryzykować jakiekolwiek zadrapania podczas poscigu.


Robią coś źle, bo nikomu to nie potrzebne, nie robią nic to płacz, że płacimy podatki a oni nic nie robią. Takie rzeczy tylko w Polsce.

botanic18

2013-03-27, 21:09
Adder napisał/a:

"na to nigdy nie brakuje pieniędzy " o czym Ty cieciu pier...? Na to właśnie nigdy pieniędzy nie ma. Dobrze, że policja ma coś takiego tylko niech korzysta z nich drogówka a nie szef policji na niedzielną przejażdżkę.



czytaj komentarze, tytuł i opis jest prowokacją :lodowka:

NeoBcK

2013-03-27, 21:13
Będą jeździć jedna przy drugiej, żeby im czasem nie zaj***li :D