18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowe proturbanowe logo

Bociek • 2013-06-08, 18:08
W związku z odgórnie narzuconą polityką miłości do braci islamistów, popełniłem propozycję nowego logo :)

:hitler:

Bociek

2013-06-09, 02:36
Aż się rumienie, że pod moim wrzutkiem rozwiązała się chyba jedna z bardziej merytorycznych dyskusji na sadolu. Ale to dobrze bo jak było pisane wyżej forum tworzą jego użytkownicy, a nie na odwrót, więc o problemach i innych takich założeniach trzeba porozmawiać i ustalić z ludźmi co i jak, totalitaryzm może być dobry ale może i być zły, a bez porozumienia z ludem, będąc oderwanym od 'motłochu' ciężko jest ocenić co wpłynie dobrze, a co źle, Cent powinien stworzyć jakiś wątek w którym nowe zmiany, byłyby przedyskutowane. I wierzę że z każdej opresji można wyjść dzięki dyplomacji, więc wierzę że i teraz jakoś się uda :)

MCL

2013-06-09, 11:44
Cytat:

Tj. zabawianie się z koz... albo nie, przemilczę to. Wole usunąć konto niż dostać bana.


Cytat:

4.5. Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury i tematów tabu. Jednak komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta.



A to już jest kurestwo i nadużycie władzy.

Matikens

2013-06-09, 12:05
Wątpię aby naczelny sadol z dnia na dzień zmienił swoje życie i chciał nagle zmienić świat na lepszy, myślę że jakiś wrzód z większa władzą przyczepił mu się do dupy niczym hemoroid i stąd te niby małe, ale jednak drastyczne zmiany. Trzymam kciuki za forum bo poznałem tu wiele fajnych osób z którymi mógłbym się dogadać w rzeczywistym świecie, mam nadzieje że nie będzie tutaj żadnej j***nej afery zbożowej jak na wykopie bo wtedy nasz trud skończony.