18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowe proturbanowe logo

Bociek • 2013-06-08, 18:08
W związku z odgórnie narzuconą polityką miłości do braci islamistów, popełniłem propozycję nowego logo :)

:hitler:

VanHelsingPL

2013-06-08, 21:11
Semi.exe napisał/a:

Sadistic podał się rządowi :/ nawet internet nie jest wolny :(



Przestał być wolny od czasu kiedy powstał facebook.

~Conscribo

2013-06-08, 21:13
uniqe15 napisał/a:



Zróbcie zbiórkę? jaka kwota to by nie była sadole chętnie pomogą

I uzytkownic, co sadistic wlasnie moze zrobic majac serwery w polsce? Nic, to nie od nich zależy!



my mamy serwery we francji, działalność gospodarcza jest prowadzona w polsce i to jest decydujące, admin nie będzie wypie**alał na seszele, bo ma trochę innych rzeczy do zrobienia poza
pilnowaniem portalu

konował

2013-06-08, 21:21
I dobrze przestaniecie obrażać, ciapatych pojeby. Co wam Polaczki gimbusy one zrobiły ??? Tak sam jak niewiem co macie do gejów. Sami się pewnie tylko prawiczki. Prawicowe k***y.

A tak na poważnie. Wiedziałem że prędzej czy później jakaś pie**olnięta cenzura tu dojdzie. Dziwie się że dopiero teraz. Sadol umiera, niestety. Szkoda bo jestem tu już chyba z 4-5 lat. I po prostu polubiłem tą stronę. Jak i jej klimat. Tu naprawdę czuję się taką słowną wolność. A nie jak w innych serwisach. Komunistyczna cenzura gdzie za słowo ,,dupa" chcą ci bana wpie**olić.

Ne...........ro

2013-06-08, 21:25
'Gdzie moja wolność!? Moja dawna ojczyzna, ziemia ukochana!? Widzicie te kajdany!? Zginę, ale w imię prawdy!'

...takie słowa pisane na stronie służącej rozrywce, to raczej przesada. Racja, poprawność polityczna wsadziła tu swoje trzy grosze, ale no bez jaj.

VanHelsingPL

2013-06-08, 21:26
Conscribo napisał/a:

ma trochę innych rzeczy do zrobienia poza
pilnowaniem portalu



Tj. zabawianie się z koz... albo nie, przemilczę to. Wole usunąć konto niż dostać bana.

~Conscribo

2013-06-08, 21:34
VanHelsingPL napisał/a:



Tj. zabawianie się z koz... albo nie, przemilczę to. Wole usunąć konto niż dostać bana.



za godzinę dostaniesz bana, masz czas na skasowanie konta

MrBlackHat

2013-06-08, 22:30
@Centurion

W takim razie ni jak do tego portalu ma się dzisiaj slogan "Codzienna dawka czarnego humoru".

Jak mamy więc dziś rozumieć czarny humor na tej stronie według Ciebie?

"4.5. Serwis Sadistic.pl NIE UZNAJE CENZURY i tematów tabu. Jednak komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta."

Rozumiem że posty na sadisticu stały się ostatnio mocno wulgarne ale to chyba nie powód by nagle stosować się do zakazów. Albo nie ma tego tabu i śmiejemy się ze wszystkich w tym Bruda... sorry islamistów, murzy... afroamerykaninów i peda... metroseksualistów albo nie śmiejemy się z niczego. Bo to się kupy nie trzyma. Bo z tego wynika że można się nabijać z Polaków, katolików, z całej reszty a z tych wybrańców nie? Więc albo w jedną albo drugą. A skoro tworzymy tabu to zmieniamy regulamin i zmieniamy slogan codzienna dawka czarnego humoru. Skoro czarny humor to można się pośmiać i z murzynów, i ciapatych i z całej reszty a skoro nie można to "Codzienne streszczenie filmików na Youtube i czasami trup na hardzie ale tylko biały i tylko katolik".

Niestety albo się umie bawić albo nie umie, a jak się nie umie to się nie zaczyna.

Fa...........um

2013-06-08, 22:58
Cóż … moim zdaniem podcinacie gałąź na której siedzicie. Na sadistica przyciągają ludzi właśnie te k***y, ch*je, rozkazy wypie**alać, brak cenzury, baby z ku*asem na hardzie, pojazd po ciapatych, lewicy, czarnych, Żydach, rudych, ruskich, Niemcach itd. etc. Tym się odróżniacie od innych stronek i portali. Jeśli dalej będziecie zaciskać na jajach użytkowników politkoretkną pętlę, to zmienicie się w klona jeb z dzidy. Tam też niby czarny humor.

To co obecnie robicie to jak wklejanie mandatów za prędkość pod czas wyścigu formuły 1.

Wasz portal, wasza sprawa, ale dobrze się zastanówcie czy warto degradować się do takiego poziomu. Obecnie nie macie w polskim necie konkurencji, a kopanie się po jajach w walce o odsłony z kwejkami, jzb, mistrzami i innymi gównami może być trudne.

Yasiu99

2013-06-08, 23:00
Pierwszy raz widzę żeby pan prezes w ten sposób się wypowiadał. Centurionie z całym szacunkiem do Ciebie i Twojej osoby. Rozumiem że nie chcesz żeby ten serwis był jak google w stylu - "jeśli chcesz coś znaleźć to musisz się dobrze naszukać" i wolał byś żeby hamstwa i utartych powiedzonek tu nie było (bo niedługo to i za haluny z niedożywienia będzie się warna dostawać) i rozumiem że pewne rzeczy różnych ludzi wk***iają, a także to że to Ty właśnie jesteś właścicielem serwisu ale jeśli dalej będzie postępowała ta tendencja to z Twojego niegdyś zajebistego forum na którym można było wszystko zobaczyć i poznać opinie różne (głupsze bądź mądrzejsze podobnie jak i użytkowników) co sprawia że tutaj właśnie było tak ciekawie naprawdę zrobi się bardziej rozwinięty kwejk. Ale co ja tam wiem. Więcej wiosen masz na karku i rób co chcesz tylko nie pluj sobie kiedyś w brodę że w imię poprawności (a tak właściwie to braku dystansu) rozj***łeś razem ze swoimi wybrańcami najlepsze forum w Polsce.

ptaq666

2013-06-08, 23:26
Huhh ze dwa dni nie było mnie na sadolu i widzę, że coś niedobrego się dzieje. Niech mi ktoś kompetentny wyjaśni tak na szybko o co konkretnie chodzi.

Zawsze uważałem ten portal za jedno z bardziej wartościowych miejsc w sieci, ponieważ da się tu znaleźć mnóstwo ważnych informacji, a komentarze użytkowników (pomijając komentarze idiotów, którzy znajdą się wszędzie :P ) często pokrywają się z moim światopoglądem. Także zacznę cierpieć na poważne oderwanie od bytu, jeżeli nie znajdę już tu nigdy np. krytyki ekspansji muzułmańskiej na Europę.

... no, tyle.

keyq

2013-06-08, 23:35
Od kiedy mam tu konto a jest to nieco ponad 3 lata Sadistic zawsze kojarzył mi się z niemal niczym nieskrępowaną wolnością. Każdy mógł wypowiedzieć się na każdy temat zgodnie z tym co siedziało w nim bardzo głęboko ukryte pod zwałami poprawności politycznej wymaganej od nas przez "cywilizowany" świat. Sadistic, przynajmniej tak ja to widziałem, był zawsze miejscem gdzie można było napisać coś co na każdej innej stronie byłoby banowane niemal z automatu i znaleźć ludzi którzy myślą podobnie. Można było stwierdzić "widocznie nie jestem aż tak popie**olony jak mi się wydawało bo sporo osób myśli podobnie".
To właśnie ta wolność jest tym co przyciąga ludzi na tę stronę. Kiedy jej zabraknie (mam nadzieję że jednak się mylę) zabraknie też i ludzi.


PS: wiem że straszne smęty etc ale smutno mi się zrobiło gdy niedawno komentarz brzmiący mniej więcej "Męski organ rozrodczy pomiędzy pośladki mniejszości narodowej wyznającej islam" (oczywiście napisany w nieco bardziej swojsko brzmiących słowach) został usunięty. Skojarzyło mi się to jednoznacznie z cenzurą i to właśnie zabolało.

michas02

2013-06-08, 23:43
Czy wy w ogóle przeczytaliście co on napisał? Nie chodzi o cenzurę czy ograniczanie wolności słowa, ale o pozbycie się śmieciowych materiałów. Szczerze to wk***ia mnie gdy jest jakiś ciekawy artykuł, chociażby o popularnym ostatnio islamie, a ponad połowa komentarzy to coś w stylu "j***ć szmatogłowych !! Xd " i zamiast dowiedzieć się czegoś ciekawego człowiek scrolluje przez ocean gówna. Inny przykład: ktoś wstawia kawał. Nie ważne jak byłby śmieszny i tak znajdzie się j***ny idiota, który powie, że to suche i autor ma wypie**alać. Jedziecie po wszystkim byle tylko jechać. W zamian za co? Kilka wirtualnych piw? Po ch*j wam to? Niszczycie tylko ten portal...

P.S.
Pana polecającego CCleanera pozdrawiam. Tłumaczenie, że to nie ty pisałeś ze swojego konta też jest niezłe. Jak już jesteś tak zajebisty to weź się za hacking.

Raveloops

2013-06-09, 00:13
Zapewne to, co napisze już nie raz przewinęło się w komentarzach powyżej, ale cóż... prawda jest jedna.
Kiedyś ten portal był jedyny w swoim rodzaju, a teraz zaczyna się upodabniać do stron typu jebzdzidy itp itd...
Nikomu nie przeszkadzały te wulgarne komentarze, pojazdy po innych użytkownikach za debilny komentarz albo kombinacje znaków XD, czy po ciapatych... Forum było po prostu wolne, nie miało praktycznie granic, czego brakowało właśnie na innych stronach. Ta właśnie wolność przyniosła tej stronie tylu użytkowników, tych mądrzejszych i tych głupszych... Jeden drugiemy doj***ł i było okej, nikt sie nie czepiał, można było się powyśmiewać dosłownie ze wszystkiego... a teraz tej wolności już właściwie nie ma i to jest but na jajca dla tego portalu. Każdy zagorzały użytkownik wie, że to brak granic jest głównym motorem napędowym tej strony, a jeśli go zabraknie, to sadistic po prostu upadnie albo zmieni się w inne komercyjne gówno, jakich pełno w necie... właściwie już zaczyna upadać, a szkoda...
Ja rozumiem, że Ty, Centurion, możesz mieć problemy przez niektórych użytkowników, którzy nie mają w ogole hamulców. Jednak wydaje mi się, że powinno się eliminować niebezpieczne jednostki, a nie rozpie**alać cały portal i gnoić reszte użytkowników zasadami, których kiedyś wcale nie było. Proponuje zmienić logo, bo powoli przestaje pasować do tej strony, inni użytkownicy na pewno pomogą wybrać grafikę adekwatną do zawartości i zasad obecnie panujących na tej stronie ;)

xiontZ

2013-06-09, 00:20
A właśnie miałem zapytać tylko nie wiem kto będzie znal odpowiedz. Czemu zaostrzono regulamin?Taki jaki był chyba się sprawdzał nie? Jaja wam zmiękły czy nie chcecie być postrzegani jako portal dla przeciwników islamu i zj***nej "postępowości" europejskiej? Sadistic odwiedzam własnie po to by poczytać coś czego na innych portalach nie znajdę. A tu taki ch*j. k***a, w dupach się poprzewracało żeby ucinać użytkownikom swobodę wypowiedzi. WOLNOŚĆ. k***A. SŁOWA. Sadistic to sadistic i takie zmiany to jak dorabianie świni siodła. Nie zaprzeczajcie swoim fundamentom. Tu można było zawsze napisać co się chciało. Obrażanie i bezpodstawne ataki na innych użytkowników - rozumiem ale z tą homofobią to przeginacie pale.

Hannibal_PL

2013-06-09, 01:46
A ja chyba wiem o co w tym wszystkim chodzi.

Centurion z czegoś musi utrzymywać serwery sadola. Ku temu są reklamy. A reklamodawcom nie podoba się wjazd na żydów-pedałów, kozojebów-muslimów, katoli-pedofili i skarpeciarzy-lewaków. Tak więc pod przykrywką płaczu i tego durnego apelu : ,,Chcecie mieć swój własny rasistowski portal to sobie go załóżcie, nie zasyfiajcie tym mojej strony, bo ta strona od samego początku nie miała żadnego związku z tym syfem. " centurion śledź śmierdzący gdyński próbuje włazić w dupsko kasodawcom a obrywa się użytkownikom którzy raz obrzucą mięsem j***nych murzynów a raz wrzucą film jak zbudować silnik rakietowy :/
A tak post scriptum apropo tego apelu. Strona ma z założenia prezentować czarny humor? To to też jest pewnego rodzaju czarny humor z kozojebami i resztą. Nikt nie wyjdzie po tym co tu napisze na ulice i nie zacznie od tak napie**alać ciapatego bo ma inny kolor skóry.