18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowe proturbanowe logo

Bociek • 2013-06-08, 18:08
W związku z odgórnie narzuconą polityką miłości do braci islamistów, popełniłem propozycję nowego logo :)

:hitler:

Syjan

2013-06-08, 18:42
Mogłeś zrobić, zamiast : dawka czarnego humoru to dawka poprawnego politycznie humoru :mrgreen:

Gebofon

2013-06-08, 18:43
j***ć nowy taryfikator i widzi mi się władzy. Gdzie jest k***a demokracja ja się pytam :facepalm:

Bociek

2013-06-08, 18:44
@up up up, to może jakieś konkursy czy 'cuś' żeby smutni ludzie meli okazję trochę się rozchmurzyć i jakiś promyczek słonka wnieść w ich życie ;)

SethNecromancer

2013-06-08, 18:52
Bociek,
bezczelnie kradnę sobie kawałek Twego arcydzieła :)



choć nie, nie jestem przecież narodowości romskiej, więc inaczej:
Czy mogę wykorzystać Twoje dzieło?

ul...........rt

2013-06-08, 18:53
niech koza będzie z wami administracjo ;)

Bociek

2013-06-08, 18:56
SethNecromancer, Będzie to dla mnie zaszczyt :D
ps. fajnie jeszcze czasami zobaczyć kogoś kto przystąpił do sadola przed 2010 :D

bliZz.

2013-06-08, 18:58
Do czego to dochodzi na tym sadolu...(oby powrocil do swojej formy)

drakkarrudy

2013-06-08, 18:59
Nie no, z tymi zmianami to przegięli pałe..
Zabraliście mi (i pewnie nie tylko mi) jedyny kawałek internetu, gdzie mogłem się posmiać z brudasów, czarnych, ktiajców, ruskich itp. bez żadnej spiny, że ktoś mnie za to zjebie i będzie pie**olił o jakiejś - k***aż jego mać - poprawności politycznej.. I gdzie ta wasza internetowa swoboda?

gówniaczek

2013-06-08, 18:59
@do wszystkich pojebów płaczących o taryfikator
zrozumcie, że te zmiany były narzucone odgórnie, bo nie potrafiliśmy się zachować.

administracja sadistica mogła wykupić zagraniczny serwer oraz założyć firmę za granicą, wtedy by nie było tego problemu. No ale już trudno, znajdźcie sobie nowe miejsce, albo szanujcie aktualny regulamin.

mi to też nie pasuje, ale nic nie zrobię

wstawiam jeszcze raz moją propozycję nowego loga

ul...........rt

2013-06-08, 19:01
@ Bociek
jestem tutaj już 4 lata i z roku na rok ten portal staje się coraz gorszy.Coraz więcej zakazów,nakazów,przykazań moralnych.Kiedyś można było bez krępacji napisać komuś wypie**alaj.Pośmiać się z dowcipów o żydach i szmatogłowych.Jak widać ostatni bastion fajnego zakątka internetu pada powoli.Zostanie nam kwejk,wikary czy ch*j wie co jeszcze.Żal patrzeć na to.Wolałbym żeby to były halucynacje z niedożywienia,ale trud niestety już się kończy :-/

sqn2142

2013-06-08, 19:07
Conscribo napisał/a:

ta, administracja by sobie zrobiła coś dla jaj, a potem smutni ludzie ze smutnym życiem robiłyby wielkie oburzenie, jak się tam można dać sprzedać w imię czegoś (czy to serduszek czy różowego kucyka)



Serio nie zdawaliscie sobie sprawy? To wlasne ta gromada debili - pozytywnym slowa znaczeniu - trzyma Sadistic a nie wy kilkunastu na stolkach

twojastaraluz

2013-06-08, 19:10
VanHelsingPL napisał/a:

Ktoś już wcześniej wstawił
(Edit: czyjaś wcześniejsza wstawka)

Obrazek



Jak wrzuciłem to logo to po 2 minutach wywalili je do sucharów ;-)

Jeszcze moja propozycja działu hard:


SethNecromancer

2013-06-08, 19:10
Bociek,

Cała przyjemność po mojej stronie Panie Prezydencie


ulthart,


przyjdzie czas, że wszyscy dostąpimy zimnioka, a w międzyczasie zostanie nam /b/ (chodź to pewnie prowokacja politbiura)

303

2013-06-08, 19:12
Wiedziałem że kiedyś za sadola się ktoś weźmie, ale nie wiedziałem że tak szybko, no cóż miłego lizania jajek machometowi

wodrol

2013-06-08, 19:14
[video]
[/video]