18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowe proturbanowe logo

Bociek • 2013-06-08, 18:08
W związku z odgórnie narzuconą polityką miłości do braci islamistów, popełniłem propozycję nowego logo :)

:hitler:

DarkSanMaster

2013-06-08, 19:16
pie**olić to, wszystkich nas nie zbanują

~Conscribo

2013-06-08, 19:40
DarkSanMaster napisał/a:

pie**olić to, wszystkich nas nie zbanują




un...........15

2013-06-08, 19:44
A mam pytanie, sadistic nie może po prostu wyj***ć serwerów na jakies kompletne zadupie? Tak jak to robi np chomikuj.pl?

~Conscribo

2013-06-08, 19:49
uniqe15 napisał/a:

A mam pytanie, sadistic nie może po prostu wyj***ć serwerów na jakies kompletne zadupie? Tak jak to robi np chomikuj.pl?




Ale my nie mamy tyle za uszami co chomikuj.pl poza tym to nie jest tak hop siup.

Gebofon

2013-06-08, 20:05
Rzygać się chce już od tej kultury na sadistic...

Elbi

2013-06-08, 20:08
Piękne logo! Niech Ci to allah w kozach wynagrodzi!

Gl0BaL

2013-06-08, 20:17
Bracia islamiści zostali właścicielami sadistica?

un...........15

2013-06-08, 20:17
Conscribo napisał/a:




Ale my nie mamy tyle za uszami co chomikuj.pl poza tym to nie jest tak hop siup.



Zróbcie zbiórkę? jaka kwota to by nie była sadole chętnie pomogą

I uzytkownic, co sadistic wlasnie moze zrobic majac serwery w polsce? Nic, to nie od nich zależy!

JH...........DS

2013-06-08, 20:23
nie ma co stawiam مصنع الجعة

Devilyn

2013-06-08, 20:25
Trochę nie czaję - jakoś nie zauważyłem cenzury względem ciapatychłbów na sadistic.pl ... mam wrażenie panowie że wam dupe żal ściska bo po prostu to co wrzucacie jest tak słabe że przeciętnego użytkownika tego portalu to zażenuje ... i wielkie halo bo wrzuciliśmy takie gówno że nikt temu piwa nie dał - ale winna administracja (której personalnie też nie lubię - gorący ch... im w ich ministerialne tyłki ;) )

Weź ty się człowieku rozpędź i pie**olnij barana w ścianę.

Centurion

2013-06-08, 20:35
Tak k***a, specjalnie dla Was przeniesiemy serwery na Księżyc żebyście mogli się pomasturbować przy pisaniu i czytaniu postów typu "j***ć brudasów". I może jeszcze k***a frytki do tego :)

Napie**alacie na osoby które nigdy tego nie przeczytają pod anonimowymi nickami na portalu _rozrywkowym_.
Jesteście tacy odważni! Gwarantuje Wam, że gdyby poszła plota że prokuratura wyłapuje komentarze na sadisticu to 99% by natychmiast stuliła gęby.

Chcecie mieć swój własny rasistowski portal to sobie go załóżcie, nie zasyfiajcie tym mojej strony, bo ta strona od samego początku nie miała żadnego związku z tym syfem.

Żeby nie było - sensowne wypowiedzi na każdy, nawet najbardziej bulwersujący temat zawsze tu będą mile widziane. Nie chcemy tu osób których potencjał intelektualny ogranicza się do słów "j***ć", "wypie**alaj", "lewak" itp.

Poza tym regulamin się nie zmienił. Jest ten sam który akceptowaliście przy rejestracji. Jakbyście nie przesadzili to nie byłoby problemu. Podziękujcie upośledzonym emocjonalnie ludziom, którzy pod szyldem serwisu robili jakieś wieśniackie rajdy na fejsbukach (TACY ODWAŻNI!).

Nie ogarniam jak można tak poważnie traktować Internet i jakiś prosty serwis z humorem. Moja propozycja jest cały czas aktualna: Ostatecznie rozwiązanie Waszego problemu

Kordy

2013-06-08, 20:56
الله أكبر

MCL

2013-06-08, 21:01
@Centurion


A na poważnie, nie TY jesteś Sadisticiem. Ty go tylko stworzyłeś. To ludzie kształtują forum, nie na odwrót. Odkąd jestem w internetach, od mentalnego gimbusa do człowieka z w miarę ułożonym światopoglądem, to jedno pozostaje niezmienne: jeśli forum upada, to przez widzimisię jednego z adminów. Przez jego egoizm. Nie raz i nie dwa widziałem, jak admin zostawał na swoim placu sam ze swoim forum, z którego wygnał wszystkich użytkowników. Więc zastanów się, czy własne widzimisię jest ważniejsze od tych setek osób, które aprobują pojazd po mniejszościach. Z roku na rok jest coraz więcej poprawności politycznej na portalu, w którym wydawało mi się, że jest on portalem wolności słowa.

Inna sprawa debile którzy raidowali profil na FB. Sam zamieściłem prostszy i efektywniejszy sposób: flagować muslimów jako fanpage szerzący nienawiść. Nie jesteśmy jakąś bojówką, która obraża i pokazuje kto jest najlepszy na dzielnicy. Zostawcie to dresom, w internecie trzeba działać inteligentnie. Nie popisaliście się. Mam nadzieję że dym minie, dzięki nowemu taryfikatorowi, a po jakimś czasie wszystko wróci do normy.

A w przypadku najazdu prokuratury jest wiele efektywnych metod obrony, najprostsza to: ktoś mi się włamał na konto, to nie ja to pisałem. Jeśli oczywiście zdążycie się pozbyć śladów z kompa. Polecam CCleaner.

EDIT: A tak w ogóle po ch*j, po ch*j PO ch*j się wysilać? Po co tłumaczyć: Nie lubię lewicy, gdyż zabija ona Polskość, niszczy kraj i śmieje nam się w twarz. Bardziej bezpośrednie i prostsze jest "pie**olone lewactwo znowu się nam do dupy doj***ło" i każdy wie o co chodzi. Tu jest zwarta grupa ludzi, nowoprzybli mają się pod nas dostosować, nie my pod nich.

Se...........xe

2013-06-08, 21:04
Sadistic podał się rządowi :/ nawet internet nie jest wolny :(