18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niespodzianka w sałacie z Biedronki.

kamilbr0 • 2013-10-11, 16:31
Witam sadole. Dzisiaj byłem na obiedzie u mamy i przeglądając sadola usłyszałem krzyk w kuchni. Myślałem że pająk, bo to się często zdarza u kobiet, a jednak nie. Zobaczcie sami co moja mamina znalazła w sałacie.

Sałata wyglądała tak :



a to było zawartością folii :





Zdjęcia są autentyczne, a sałata kupiona dosłownie chwilę temu. Na ten moment zastanawiam się co z tą sprawą zrobić, jakieś sugestie ? Współczuje tylko ludziom, który jedzą z tej samej partii, nie wiedząc, że sałacie buszowała, lub została do niej wrzucona mysz.

SolarisN1

2013-10-11, 16:33
To Polacy nie lubią myszy/szczurów w jedzeniu? A Olbrychski taki był przekonywujący, mówiąc, że Polacy kochają Biedronkę i wmawiając nam co lubimy.

uzumymw

2013-10-11, 16:35
Biedronka! ach, Biedronka!

Presty

2013-10-11, 16:42
1. Zadzwon do lokalnej gazety
2. Zadzwoń do swojego oddziału PIH

bo...........ę

2013-10-11, 16:42
Ja bym ich naciągnął na odszkodowanie pod pretekstem oddania materiału do srefałenu.

_P...........K_

2013-10-11, 16:52
Zapłaciłeś za sałatę, a dostałeś sałatę i mięso. Powinieneś im jeszcze dopłacić, więc ciesz się i wpie**alaj co biedronka dała.

Halman

2013-10-11, 16:55
Oczywiście to nie wina biedronki ale biedronka odpowiada za towar. Drzwi do zrobienia afery i zysków z niej masz otwarte.

____

2013-10-11, 16:56
dawaj foto na facebookowy profil + tekst o tym jaki jesteś przejęty, nic nie możesz jeść przez ten widok. Biedroneczka może sypnie groszem żeby nie robić wtopy

jakniejaktak

2013-10-11, 17:02
Presty napisał/a:

1. Zadzwon do lokalnej gazety
2. Zadzwoń do swojego oddziału PIH



Dokładnie, udokumentuj wszystko.
Fajnie jakbyś miał zdjęcia tej myszy w nieotwartym opakowaniu sałaty.

markop4321

2013-10-11, 17:04
Ta torebka nie jest zamykana szczelnie, żeby znajdująca się w niej sałata nie sparowała. Szczur na 99% mógł do niej wejść z sali sklepu. Po zjedzeniu tej sałaty z pestycydami nastąpił zgon. Tyle warta jest opryskiwana żywność. l później ludzie się dziwią że jest taka duża zachorowalność na raka.


Udokumentuj, zadzwoń do sanepidu i do gazety albo po prostu idź do tej biedronki i powiedz że jak nie chcą afery, to niech ci kopertę z 2 kaflami wręczą.

P.S. To jest młody szczur nie mysz.

KebabRemover

2013-10-11, 17:09
To ja lecę do biedry po sałatę i wrzucę tam mysz z wycieraczki co kot przyniósł rano, może też coś dostanę.

kamilbr0

2013-10-11, 17:12
Niestety nie posiadam zdjęcia w zamkniętym opakowaniu, mysz okazała się być wśrodku dopiero po otworzeniu samego opakowania. Ale myślę że tam coś dodają i chociażby na tej podstawie możnaby to potwierdzić

maderfakermen

2013-10-11, 17:17
ch*ja zrobisz, było pozostawić nienaruszone opakowanie. a tak możesz jedynie popłakać.