18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niespodzianka w sałacie z Biedronki.

kamilbr0 • 2013-10-11, 16:31
Witam sadole. Dzisiaj byłem na obiedzie u mamy i przeglądając sadola usłyszałem krzyk w kuchni. Myślałem że pająk, bo to się często zdarza u kobiet, a jednak nie. Zobaczcie sami co moja mamina znalazła w sałacie.

Sałata wyglądała tak :



a to było zawartością folii :





Zdjęcia są autentyczne, a sałata kupiona dosłownie chwilę temu. Na ten moment zastanawiam się co z tą sprawą zrobić, jakieś sugestie ? Współczuje tylko ludziom, który jedzą z tej samej partii, nie wiedząc, że sałacie buszowała, lub została do niej wrzucona mysz.

kiziorish

2013-10-11, 18:10
nie musiałeś się o mieso martwić :D

en...........an

2013-10-11, 18:10
spiryte napisał/a:

Ostatnio kupiłem pierś z kurczaka z biedry. Niby termin był jeszcze pare dni, ale jak otworzyłem waliło nie miłosiernie. W gardle poczułem wczorajsze śniadanie. Śmierdziało jakąś stęchlizną czy ch*j wie czym. Ale musze wam powiedzieć że kotlety były pierwsze klasy...



Bo to celowe jest. To są tak zwane żywe kultury bakterii. Nowoczesna technologia żywieniowa.

chainsawgutsfucker

2013-10-11, 18:24
kwrtwlp napisał/a:

Żeby ludzie wiedzieli ile owadów, myszy i innego ścierwa zjadają.

Poza tym zaprowadzić połowę społeczenstwa do zakładów produkujących żywność i zagłodziliby się na smierć.



Dokładnie, ba istnieją nawet przepisy to regulujące - zdziwiłbyś się ile mysich i szczurzych odchodów, jaj i larw różnych owadów i 1000 innych rzeczy możesz całkowicie "legalnie" mieć w swoim jedzeniu... No, ale z drugiej strony są to takie rzeczy które producent nie zawsze jest w stanie upilnować. Wszystko jest dobrze póki to co masz na talerzu jest na tyle rozdrobnione, a potem przetworzone albo na tyle małe że tego nie widać - czego oczy nie widzą tego sercu nie żal. Gorzej jak trafisz na właśnie całego szczurka

~CanesPL

2013-10-11, 18:37
chlusniembousniem napisał/a:

Identyczną kuchenkę gazową mieli moi dziadkowie ale po remoncie wymieniło się na lepszy model.


Lepszy? Ten wrozamet jest tak prosty, że nie do zajechania.

Monki1989

2013-10-11, 18:41
Troche miesa nie zaszkodzi...

barachlam

2013-10-11, 18:44
Ja bym sprawdził czy ten szczur to z koniny, a potem wydoił kase z biedronki za milczenie a potem i tak wysłał to tvn i zgarną druga dole. Jakby biedronka się pluła, że ich oszukałeś to powiesz że to ktoś z sadistica Cię wydał i gitara :D

P.S kuchenka bardzo dobra rodzice mieli taką ... ze 30 lat służyła ;)

Peciak

2013-10-11, 18:48
jak nie byla jakas uj***na w gownie albo jakas chora to czego oczy nie widza tego sercu nie zal.

ponuras

2013-10-11, 18:59
I co że mysz? Standardowa rzecz że w owocach, ważywach i ziarnach się znajduje takie rzeczy. Powinieneś iść i to oddać i tyle. Gorzej jak w puszce pepsi jest szczur, wtedy to zastanawia.

quartz75

2013-10-11, 19:11
Najzwyczajniej się utopił pewnie w trakcie mycia. Inna sprawa, że kontrolę jakości mają słabą. Mówię o "producencie pakowaczu" bo gdyby każdy rozkładacz towaru w Biedronce zaglądał do każdego opakowania to by wyleciał z roboty po 10 minutach. Swoją drogą, kto kupuje sałatę paczkowaną, to pytanie pozostawmy jako retoryczne.

luck0

2013-10-11, 19:15
@up
Dokładnie. Poza tym biedronka przy kilkutysiącach sklepów jest jednym z najatrakcyjniejszych hipermarketów na naszym rynku dla producentów żywności i nie tylko. Założenie że biedronka na tym straci jest głupie. Straci na tym producent tej sałaty bo więcej nie dostanie od tak wartościowego kontrahenta umowy.

GranatPL

2013-10-11, 19:18
Gówno zrobisz. Nie udowodnisz ze to nie Ty wj***łeś tam mysz;]

johny2015

2013-10-11, 19:45
Pewnie przebierałeś te sałaty, żeby wybrać jak najcięższą (bo cena ta sama) i teraz masz za karę :D

Fazer6

2013-10-11, 20:08
warzywna mysz ,warzywna mysz
ty go zjesz ,ty go zjesz .... yyy nie to głupie

jankol

2013-10-11, 20:19

Takie skojarzenie :D

mateelv

2013-10-12, 03:04
autor sra jakby nie wiem co się stało. Na skalę krajową takie wypadki to nie pierwszy i nie ostatni raz. To wasze prawdziwe problemy? k***a mysz w sałacie... co za naród