18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niespodzianka w sałacie z Biedronki.

kamilbr0 • 2013-10-11, 16:31
Witam sadole. Dzisiaj byłem na obiedzie u mamy i przeglądając sadola usłyszałem krzyk w kuchni. Myślałem że pająk, bo to się często zdarza u kobiet, a jednak nie. Zobaczcie sami co moja mamina znalazła w sałacie.

Sałata wyglądała tak :



a to było zawartością folii :





Zdjęcia są autentyczne, a sałata kupiona dosłownie chwilę temu. Na ten moment zastanawiam się co z tą sprawą zrobić, jakieś sugestie ? Współczuje tylko ludziom, który jedzą z tej samej partii, nie wiedząc, że sałacie buszowała, lub została do niej wrzucona mysz.

McMenel

2013-10-11, 17:18
k***a darmowe mięso i jeszcze narzekają....

PA...........SM

2013-10-11, 17:22
Biedny szczurek :( Tak nagle zakończył swój krótki żywot :) Od Biedronki to się odpie**olcie szuje zawistne !!!

MocnyFull

2013-10-11, 17:22
@Maderfakermen

zastanów się, jak w ten sposób znalazłby mysz, gdyby opakowanie było nienaruszone?

kamilbr0

2013-10-11, 17:26
ta sałata chyba nawet nie jest do końca pakowana, zadzwoniłem do tej firmy, ale o tej godzinie nikt nie odbiera, pozostaje jechać do innych instytucji

Pery86

2013-10-11, 17:44
Trochę mięsa a już marudzi. j***ć wegetarian! ;)

Ciesin

2013-10-11, 17:51
Szczerze mówiąc, to ja bym im bardziej zazdrościł błogiej nieświadomości, aniżeli współczuł ;)

chlusniembousniem

2013-10-11, 17:57
Identyczną kuchenkę gazową mieli moi dziadkowie ale po remoncie wymieniło się na lepszy model.

spiryte

2013-10-11, 17:58
Ostatnio kupiłem pierś z kurczaka z biedry. Niby termin był jeszcze pare dni, ale jak otworzyłem waliło nie miłosiernie. W gardle poczułem wczorajsze śniadanie. Śmierdziało jakąś stęchlizną czy ch*j wie czym. Ale musze wam powiedzieć że kotlety były pierwsze klasy...

CYPRIAN

2013-10-11, 17:58
Ciesz sie ,że dostałeś gratis i się niechwal

Edek Łomiarz

2013-10-11, 18:06
Cytat:

Współczuje tylko ludziom, który jedzą z tej samej partii, nie wiedząc, że sałacie buszowała, lub została do niej wrzucona mysz.

Acha... uważasz że w naturze, gdy taka sałata rośnie sobie w ziemii, to myszy, szczury i wszelkie robactwo omijają ją z dala, bo przecież dobrze wiedzą że nie wolno im zbliżać się do tego, co człowiek będzie jadł?

kwrtwlp

2013-10-11, 18:07
Żeby ludzie wiedzieli ile owadów, myszy i innego ścierwa zjadają.

Poza tym zaprowadzić połowę społeczenstwa do zakładów produkujących żywność i zagłodziliby się na smierć.

MacGregor

2013-10-11, 18:07
Co za c**a spod klosza, mała myszka w sałacie się trafiła. Szczur to jest k***a taki, że zapomniałbyś o zrobieniu zdjęcia. Jakbyś człowiecze zobaczył co się w piekarniach wyprawia i na magazynach, to byś k***a powietrze jadł. Pisz do wyborczej albo faktu.

Halman

2013-10-11, 18:08
chlusniembousniem napisał/a:

Identyczną kuchenkę gazową mieli moi dziadkowie ale po remoncie wymieniło się na lepszy model.


To jak twoi dziadkowie mają lepszy model to ty już w domku masz pewnie kuchenkę która sama kupuje, obiera, filetuje, szatkuje a potem gotuje i spożywa.

Leitho

2013-10-11, 18:09
markop4321 napisał/a:

Po zjedzeniu tej sałaty z pestycydami nastąpił zgon. Tyle warta jest opryskiwana żywność. l później ludzie się dziwią że jest taka duża zachorowalność na raka.



Co k***a? Dobra, juz nie dorabiajmy oczom jaj, bez przesady. Fakt, mlody szczur tam zostal zapakowany i sie zwyczajnie w swiecie udusil.

Co do tematu, to watpie w jakiekolwiek "odszkodowanie". Towar odpakowany - sklep, dystrybutor, hurtownik, producent sie wyprze czegos takiego.