18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niedobrzy kibice...

gadom • 2012-06-13, 17:12
No ja pie**olę, niedługo powiecie, że w tym pochodzie szły zakonnice, niemowlęta i niepełnosprawni, a napadło na nich pół miasta za to, że z uśmiechami na twarzach śpiewali sobie swoje piosenki o przyjaznych, leśnych zwierzątkach, albo motywy z dobranocek...

A jak skrajnie prawicowi Rosjanie machali Radzieckimi flagami (zarówno przed meczem jak i tuż po przyjeździe), to już w żadnej "niezależnej" telewizji nie pokażą...



Ani wielkiego bannera/flagi, którą rozciągnęli po trybunach Rosyjscy kibice z napisem "This is Russia" (To jest Rosja/Tu jest Rosja) podczas grania Rosyjskiego hymnu narodowego...






Na fladze rzekomo podobizna Dymitra Pożarskiego, który to wygnał wojska Polsko-Litewskie spod Moskwy w roku 1612, ale to już cudze insynuacje, ja nie znam się na tyle na historii Rosji.

Ja wiem, że pseudokibice do najinteligentniejszych ludzi w tym kraju nie należą, ale co to jest, jeśli nie prowokowanie ich do spuszczenia bęcków Rosjanom?

Więc proszę mi tu nie pie**olić, jak się wstydzicie za te "zwierzęta" i jaki to "skandal na skalę europejską", a zacznijcie się zastanawiać komu podskoczyli przed ostatnimi wyborami i jaka siła polityczna (której poparcie spada na łeb) miała wyrazić zgodę, lub jej brak na przemarsz Rosyjskich kibiców przed meczem Polska-Rosja 12.06.2012

Może i trochę teoria spiskowa, ale związków zawodowych, które też przeciwstawiały się obecnym rządom, też już nie ma.

Pozdrawiam.

Misza123

2012-06-13, 17:20
k***a pie**olisz jak przemrozony, jak siedzi sobie 50letni typ w knajpie, pije piwko i podbiega 4 "patriotow" i zaczynaja go napie**alac albo jak grzecznie ide sobie na mecz z flagami i podbiega jakis lysy idiota i goscia butuje bez powodu to jest normalne. Kibolostwo udowadnia ze sa idiotami. Flaga byla ale ile ich bylo, 1? 2? wiecej nie widac a zachowuja sie jakby ruscy conajmniej tutaj z kalachami wpadli.

gadom

2012-06-13, 17:24
@Misza123
Interpunkcja, typie. A teraz jeszcze raz przeczytaj co napisałem, tylko ze zrozumieniem.

zajetynick

2012-06-13, 17:28
Misza ten 50 latek to pewnie gorszy komuch od tych 20 latków.
A jak u nas starszych ludzi wychodzących ze stadionu butowali lub pracowników to ok tak ?
Jak rozpierniczają bary, puby to też ok ?
k***a przestań oglądać tvn bo już nie masz mózgu a ścierkę wypraną.

magnez

2012-06-13, 17:32
nie lepiej gadać o dupach,chlaniu i innych przyjemnosciach??

kalion83

2012-06-13, 17:56
Nie zesrajcie się z tą cała rosją, jak by kibole byli inteligentni to by się nie dali sprowokować jakimiś przyśpiewkami.

tofur

2012-06-13, 18:06
z tą flagą "this is russia" to w pierwszej kolejności skojarzyło mi się z "this is sparta" a ta "podobizna" też raczej leonidasa przypomina... ale co tam. jak zakompleksiony kibolski łeb będzie chciał się doszukać obrazy swoich patriotycznych uczuć to doszuka się ich nawet w reklamie nutelli

Nivadriel

2012-06-13, 18:52
"Skrajnie prawicowi komuniści" lol hahah

ja...........ax

2012-06-13, 19:02
mnie on bardziej na aleksandra newskiego wygląda

Mom and Death

2012-06-13, 19:10
No i w jakim celu dalej kontynuujesz tą debilna sztuczną nagonkę ? żeby zebrać parę komentarzy w stylu "napie**alać kacapów" i walić przy tym konia z podniecenia ? Rosyjscy kibice to nie żadni komuniści czy inni bolszewicy. Jeden nieogar machał flagą to nie powód żeby napie**alać normalnych ludzi. No ale wam to wszystko jedno, byle pretekst wystarczy żeby tylko mieć możliwość podłatania swojego zwierzęcego ego. Szukacie wyimaginowanego przeciwnika a tak naprawdę problem leży w waszej ułomności, strachu, kompleksach.

krz2

2012-06-13, 19:22
Ja tam widzę jednego z flagą CCCP (Cep cepa cepem pogania) a żeby rozwiesić taką ogromną flagę na ludzi to wystarczy 10 murzynów, którzy puszczą ją a reszta ludzi nawet nie wiedząc co jest nad ich głowami przytrzymują... o jejku drogi.

gadom

2012-06-13, 19:28
Mom and Death napisał/a:

No i w jakim celu dalej kontynuujesz tą debilna sztuczną nagonkę ? żeby zebrać parę komentarzy w stylu "napie**alać kacapów" i walić przy tym konia z podniecenia ? Rosyjscy kibice to nie żadni komuniści czy inni bolszewicy. Jeden nieogar machał flagą to nie powód żeby napie**alać normalnych ludzi. No ale wam to wszystko jedno, byle pretekst wystarczy żeby tylko mieć możliwość podłatania swojego zwierzęcego ego. Szukacie wyimaginowanego przeciwnika a tak naprawdę problem leży w waszej ułomności, strachu, kompleksach.



Czy, do k***y nędzy, tak trudno jest czytać ze zrozumieniem?

Właśnie przerywam nagonkę, jaką nasze media organizują na "kiboli". Wszędzie tylko "Polacy zaatakowali" i "Rosjanie napadnięci przez Polaków" - z obu stron leciały wyzwiska, obie strony zachowały się nieodpowiednio. Do tego marszu w ogóle nie powinno było dojść i jednym z powodów nakręcania sprawy przez media (których upolitycznienia jestem pewny) mogła być chęć uczynienia z kibiców zwierząt i ludzi nietolerancyjnych w oczach opinii publicznej. Wiecie, takie ujednolicenie agresywnych kiboli, rasistów i sterydowych kretynów oraz tych kibiców i fanów piłki, którzy organizowali kilka miesięcy temu cywilizowane protesty albo wystawili za własne pieniądze pomnik Kazimierza Deyny. Przy następnej demonstracji kibiców (nie kiboli) ma się ona kojarzyć z tymi, którzy "bestialsko zaatakowali biednych Rosjan".

Używanie mózgu niektórych chyba naprawdę boli... :wisielec:

wysokogatunkowy

2012-06-13, 19:29
Jak dla mnie mogli by machać nawet majtkami . W dupie mam ich prowokacje> Debile szukają jej wszędzie ale to ich problem. Szkoda tylko że psują wizerunek nam wszystkim i niewinni ponoszą straty.
Jeżeli nawet była to nagonka mediów czy polityków , to i tak debile sprowokowali debili.

gadom

2012-06-13, 19:31
Nivadriel napisał/a:

"Skrajnie prawicowi komuniści" lol hahah


No tu się dość mocno jebnąłem... :szczerbaty:

Ale na moją obronę nie użyłem słowa "Komuniści" :hitler:

Mom and Death

2012-06-13, 20:37
Cytat:

Czy, do k***y nędzy, tak trudno jest czytać ze zrozumieniem?




Ty debilu, chodziło mi o nagonkę na Rosjan :facepalm: Kto tu ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Porażka.