18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niedobrzy kibice...

gadom • 2012-06-13, 17:12
No ja pie**olę, niedługo powiecie, że w tym pochodzie szły zakonnice, niemowlęta i niepełnosprawni, a napadło na nich pół miasta za to, że z uśmiechami na twarzach śpiewali sobie swoje piosenki o przyjaznych, leśnych zwierzątkach, albo motywy z dobranocek...

A jak skrajnie prawicowi Rosjanie machali Radzieckimi flagami (zarówno przed meczem jak i tuż po przyjeździe), to już w żadnej "niezależnej" telewizji nie pokażą...



Ani wielkiego bannera/flagi, którą rozciągnęli po trybunach Rosyjscy kibice z napisem "This is Russia" (To jest Rosja/Tu jest Rosja) podczas grania Rosyjskiego hymnu narodowego...






Na fladze rzekomo podobizna Dymitra Pożarskiego, który to wygnał wojska Polsko-Litewskie spod Moskwy w roku 1612, ale to już cudze insynuacje, ja nie znam się na tyle na historii Rosji.

Ja wiem, że pseudokibice do najinteligentniejszych ludzi w tym kraju nie należą, ale co to jest, jeśli nie prowokowanie ich do spuszczenia bęcków Rosjanom?

Więc proszę mi tu nie pie**olić, jak się wstydzicie za te "zwierzęta" i jaki to "skandal na skalę europejską", a zacznijcie się zastanawiać komu podskoczyli przed ostatnimi wyborami i jaka siła polityczna (której poparcie spada na łeb) miała wyrazić zgodę, lub jej brak na przemarsz Rosyjskich kibiców przed meczem Polska-Rosja 12.06.2012

Może i trochę teoria spiskowa, ale związków zawodowych, które też przeciwstawiały się obecnym rządom, też już nie ma.

Pozdrawiam.

Marian Paździoch

2012-06-13, 21:02
Lepiej pozwolić ruskim bić Polaków krzesłami po głowach. W końcu są u siebie... a nie przecież ponoć odzyskaliśmy i kraj. Co dalej> Niemcy ze swastykami i nasza bierna postawa?

or...........ek

2012-06-13, 21:02
k***a koleś naucz się Angielskiego ... FANA typowa dla kibiców TO JEST ROSJA a nie TU JEST ROSJA k***a skąd się biorą takie lamusy j***ne

jezier

2012-06-13, 21:03
Ja się pytam gdzie filmiki z wczoraj? mam nadzieję że żaden mod ani admin nie kasują, bo przecież sadistic nie uznaje tematów tabu....

[ Komentarz dodany przez: angel: 2012-06-13, 21:08 ]
Tematów z wczorajszymi zadymami jest kilka poszukaj w filmach - jeżeli było opisane z odpowiednio otagowane to musi tam być.

Piotrkowski

2012-06-13, 21:11
Pierwsze zdjecie, normalnie morze komunistow.

Cytat:

Ani wielkiego bannera/flagi, którą rozciągnęli po trybunach Rosyjscy kibice z napisem "This is Russia" (To jest Rosja/Tu jest Rosja)



"Tu jest Rosja", dalej nie czytalem, szkoda czasu :homer:

Castagiro

2012-06-13, 21:13
Do autora:

Następnym razem jak oglądasz mecz to oglądaj uważnie zamiast chlać i pie**olić później bzdury. Akurat fana kibiców Rosji była pokazana w TV więc ogarnij mózg człowieku.
Winni są po obu stronach wg mnie z czego zauważyłem, że nasi wspaniali "patrioci" najczęściej doje***li się do zwykłych kibiców, zwykłych ludzi. Ale tak, najlepiej szerzyć nienawiść i się nakręcać bo nasi cudowni "patrioci" są nieskazitelni, niewinni, zajebiści i w ogóle pro.

teken

2012-06-13, 21:14
Co jest złego w tym banerze ?
Tak samo jak by polacy se rozwineli podczas hymnu "To jest Polska"

franek11

2012-06-13, 21:19
Kod:
A jak skrajnie prawicowi Rosjanie machali Radzieckimi flagami (zarówno przed meczem jak i tuż po przyjeździe), to już w żadnej "niezależnej" telewizji nie pokażą...


Zauważyłeś jedną flagę radziecką i już wszyscy mają te flagi ? Ja tu widzę jedną flagę którą i tak chwile po zdjęciu zwinęli.

Kod:
Ani wielkiego bannera/flagi, którą rozciągnęli po trybunach Rosyjscy kibice z napisem "This is Russia" (To jest Rosja/Tu jest Rosja) podczas grania Rosyjskiego hymnu narodowego...


Przyjechali pokibicować, zrobili do tego oprawę. CO W TYM ZŁEGO ? Chcą pokazać że to oni ot co. A twoje tłumaczenie "tu jest Rosja" mnie bawi.

Tak więc nie pie**ol że wszyscy narzekają na incydenty ze strony Polski bo takie występowały w większości jak i nie w całości podczas tego marszu.

Nefario

2012-06-13, 21:20
Proszę państwa :) przypominam że jeszcze 3 dni temu te "zwierzęta" miały bronić naszego narodowego honoru. Nie widziałem portalu w którym nie znalazłby się komenatrz nie nawołujący do masakry rosjan. Cóż zatem me oczy widzą? Co takie wydarzyło się przez te 3 dni że z patriotów i ostatnich obrońców honoru narodowego kibole stali się zwierzętami? Zrobili co swoje i już są be ? Nigdy nie popierałem metod kiboli, uważam że ich "rozwiązania" są zbyt radykalne. Do czasu gdy zobaczyłem jak grupa zdziczałych rusków kopie bezbronnego wolontariusza czy też innego pracownika do spraw mi niewiadomych (wybaczcie mi moją ignorację w tym temacie). Do czasu gdy zobaczyłem flagi ZSRR na ziemi która wciąż nasiąknięta jest krwią ludzi którzy poświęcili zycie by nigdy więcej w Polsce ta flaga nie powiewała. Do czasu gdy zobaczyłem policjantów, którzy nie zrobili nic (mimo panującego w Polsce prawa które zakazuje propagowanie tego typu symboli!) by te flagi nie były wystawione na widok publiczny. Jestem wdzięczny kibolom że stawiają czoła rosjanom (nawet jeśli chodziło o spuszczenie zwykłego sportowego wpie**olu). WSTYDZE SIĘ ZA SIEBIE! I za wszystkich pseudo patriotów za to że nie byliśmy w stanie sprzeciwić się policzkowi jaki wymierzyli nam ruscy i jaki wymierzył nam sam rząd. Bo jakim to prawem droga pani prezydent Warszawy pozwoliła na to by największy wróg polskości, naród rosyjski miał swój pochód ulicami warszawy niczym z czasów II wojny światowej? Czy na prawdę myslała że dwa znienawidzone narody będą mogły trwać w zgodzie? Jakim to cudem nie udało się skonfiskować transparentu o wymiarach 40mx30m który zdecydowanie miał dać wyraz wyższości narodu Rosyjskiego nad Polskim? Zastanów się dobrze w co wierzysz i komu wierzysz. Czym dla Ciebie jest honor, tak bardzo "rozwodniony" w obecnych czasach. Wstyd mi za was...

sedroo

2012-06-13, 21:29
@Nefario
Wkońcu ktoś k***a normalny ! props

bania88

2012-06-13, 21:30
Po 1 wszystko to o czym tu pie**olisz widzialem w TV.
Po 2 te "This is Russia" to jest raczej nawiazanie do filmu 300, zwlaszcza ze na tle tego napisu jest podobizna pseudo wojownika z filmu.

Nefario

2012-06-13, 21:40
1) Widziałeś ale jak odebrałeś? Przeczytaj w internecie co to jest socjotechnika. Przeanalizuj źródła prawicowe albo chociaż niekomercyjne :) Rusz mózg a nie pilota.
2) Czyli jak spale żyda w piecu to to będzie nawiązanie do holokaustu? Albo może wyjde na uilce i zabije z 5 osób to to na pewno będzie nawiązanie do GTA. Znowu brak elementarnej wiedzy, poszukaj takiego terminu jak symbol. Jeśli Grecy wywiesili by taki transparent to nie ma problemu, nawiązuje do ich historii, jest ciekawy, nie ma niechcianych aluzji w przeciwieństwie do transparentu rosji który kojaży się chociażby z rozbiorami czy II wojną Światową . Przypominam że Polska to nie prowincja Rosji.

Anacomioni

2012-06-13, 21:41
Cytat:

A jak skrajnie prawicowi Rosjanie machali Radzieckimi flagami (zarówno przed meczem jak i tuż po przyjeździe), to już w żadnej "niezależnej" telewizji nie pokażą...



Skrajnie prawicowi Rosjanie powiadasz?

Jak dla mnie to fest lewackie ruskie.
:hitler:

Mom and Death

2012-06-13, 21:43
Cytat:

największy wróg polskości, naród rosyjski



chyba w twojej urojonej skażonej wirusem zwanym rusofobia głowie tak jest. jesteś zwyczajnie chory. i nie mów za wszystkich bo są też normalni Polacy którzy rozumieją że nastały czasy totalnej globalizacji i wszyscy ludzie muszą się jednoczyć niezależnie od rasy czy narodowości, że nienawiść i życie przeszłością to pułapka z której nie ma wyjścia.

michalo456

2012-06-13, 21:43
Na ch*j parada rosjan w Warszawie. To już samo z siebie prowokacja. Gdyby Polacy chcieli zrobić taką w Moskwie to by pewnie nie przeszło, niezależnie od tego czy byłyby mistrzostwa, olimpiada, itd. Jeśli grupa Polaków dostałaby wpie**ol w rosji przed meczem to byście na nich zwalili, że sami się prosili i im się należy. Ale jak Polacy spróbują użyć przemocy to już wielka tragedia, kompromitacja, itd. Co wam tak zależy na rosjanach. Nieraz się wpie**ol nawet za nic dostanie.

superfosfat

2012-06-13, 21:44
Napie**alacie nie tych co trzeba.