18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niedobrzy kibice...

gadom • 2012-06-13, 17:12
No ja pie**olę, niedługo powiecie, że w tym pochodzie szły zakonnice, niemowlęta i niepełnosprawni, a napadło na nich pół miasta za to, że z uśmiechami na twarzach śpiewali sobie swoje piosenki o przyjaznych, leśnych zwierzątkach, albo motywy z dobranocek...

A jak skrajnie prawicowi Rosjanie machali Radzieckimi flagami (zarówno przed meczem jak i tuż po przyjeździe), to już w żadnej "niezależnej" telewizji nie pokażą...



Ani wielkiego bannera/flagi, którą rozciągnęli po trybunach Rosyjscy kibice z napisem "This is Russia" (To jest Rosja/Tu jest Rosja) podczas grania Rosyjskiego hymnu narodowego...






Na fladze rzekomo podobizna Dymitra Pożarskiego, który to wygnał wojska Polsko-Litewskie spod Moskwy w roku 1612, ale to już cudze insynuacje, ja nie znam się na tyle na historii Rosji.

Ja wiem, że pseudokibice do najinteligentniejszych ludzi w tym kraju nie należą, ale co to jest, jeśli nie prowokowanie ich do spuszczenia bęcków Rosjanom?

Więc proszę mi tu nie pie**olić, jak się wstydzicie za te "zwierzęta" i jaki to "skandal na skalę europejską", a zacznijcie się zastanawiać komu podskoczyli przed ostatnimi wyborami i jaka siła polityczna (której poparcie spada na łeb) miała wyrazić zgodę, lub jej brak na przemarsz Rosyjskich kibiców przed meczem Polska-Rosja 12.06.2012

Może i trochę teoria spiskowa, ale związków zawodowych, które też przeciwstawiały się obecnym rządom, też już nie ma.

Pozdrawiam.

Nefario

2012-06-13, 21:44
1) poszukaj terminu socjotechnika ;) najlepiej w słowniku. TV to nie jest źródło nieomylnych i niestronniczych informacji. Kolejny przykład na to że łatwiej użyć pilota niż mózgu.
2) Czyli jak spale żyda w piecu to będzie nawiązanie do holokaustu? albo jak zabije na ulicy 5 osób to to na pewno będzie nawiązanie do GTA. Czemu tak bronisz Rosjan? Użyli dwuznacznego symbolu (znowu odwołuje do słownika). Można było tam zobaczyć nawiązanie do 300, ale nie każdy oglądał 300. Każdy za to wie (przynajmniej mam nadzieje) co to były rozbiory Polski a potem napaść Rusków podczas II wojny światowej. I co rosjanie myślą na temat naszej suwerenności (znowu słownik).

Castagiro

2012-06-13, 21:47
Nefario napisał/a:

Do czasu gdy zobaczyłem jak grupa zdziczałych rusków kopie bezbronnego wolontariusza czy też innego pracownika do spraw mi niewiadomych (wybaczcie mi moją ignorację w tym temacie).



Tak jak nasi "wspaniali" kibice zaatakowali zwykłych kibiców rosyjskich, osoby w wieku około 50 lat lub zwykłych paździerzy, którzy z flagą Rosji szli na mecz...

Cytat:

Do czasu gdy zobaczyłem flagi ZSRR na ziemi która wciąż nasiąknięta jest krwią ludzi którzy poświęcili zycie by nigdy więcej w Polsce ta flaga nie powiewała. Do czasu gdy zobaczyłem policjantów, którzy nie zrobili nic (mimo panującego w Polsce prawa które zakazuje propagowanie tego typu symboli!) by te flagi nie były wystawione na widok publiczny.


Posiadanie takowej flagi nie jest zakazane. Możesz ją mieć, się w nią ubrać i chodzić po mieście. Zakazane jest ROZPOWSZECHNIANIE owych symboli

Cytat:

Jestem wdzięczny kibolom że stawiają czoła rosjanom (nawet jeśli chodziło o spuszczenie zwykłego sportowego wpie**olu).


Nasi rzucili się na zwykłych kibiców bo prawdziwych kiboli rosyjskich się boją gdyż wiedzą, że dostali by od nich soldiwny wpier*ol.
WSTYDZE SIĘ ZA SIEBIE! I za wszystkich pseudo patriotów za to że nie byliśmy w stanie sprzeciwić się policzkowi jaki wymierzyli nam ruscy i jaki wymierzył nam sam rząd.
Cytat:

Bo jakim to prawem droga pani prezydent Warszawy pozwoliła na to by największy wróg polskości, naród rosyjski miał swój pochód ulicami warszawy niczym z czasów II wojny światowej



A takim prawem, że lepiej jest zapanować nad tłumem zorganizowanym w marsz aniżeli rozwalonym po mieście. Takim prawem, że nauczona błędami nie wydawania pozwolenia, zezwoliła na przemarsz kibiców na mecz. Równie dobrze władze Pragi mogły nie zezwolić na przemarsz kibiców Lecha Poznań kiedy ten grał w LE ze względu na ogromną rysę w historii.

Nefario

2012-06-13, 21:56
Mom and Death napisał/a:



chyba w twojej urojonej skażonej wirusem zwanym rusofobia głowie tak jest. jesteś zwyczajnie chory. i nie mów za wszystkich bo są też normalni Polacy którzy rozumieją że nastały czasy totalnej globalizacji i wszyscy ludzie muszą się jednoczyć niezależnie od rasy czy narodowości, że nienawiść i życie przeszłością to pułapka z której nie ma wyjścia.



Nie wiem co naopowiadała Ci mama ale pora Cie uświadomić że ludzie z założenia są dobrzy ale świat sprawia że stają się sk***ielami, żądnymi kasy, zawistnymi i żądnymi władzy zwierzętami. Ta cała globalizacja to jedno wielkie gówno, nigdy nie będziemy braćmi i nigdy nie będziemy się kochać chyba że kiedyś nastanie taki piękny dzień gdy pieniądze przestaną mieć znaczenie, ludzie nie będą ze sobą rywalizować o religie, poziom egzystencji czy worek ziemniaków. A Historia nie jest od tego żeby o niej zapominać tylko żeby uczyć się na błędach :)

Castagiro napisał/a:



Tak jak nasi "wspaniali" kibice zaatakowali zwykłych kibiców rosyjskich, osoby w wieku około 50 lat lub zwykłych paździerzy, którzy z flagą Rosji szli na mecz...


Posiadanie takowej flagi nie jest zakazane. Możesz ją mieć, się w nią ubrać i chodzić po mieście. Zakazane jest ROZPOWSZECHNIANIE owych symboli


Nasi rzucili się na zwykłych kibiców bo prawdziwych kiboli rosyjskich się boją gdyż wiedzą, że dostali by od nich soldiwny wpier*ol.
WSTYDZE SIĘ ZA SIEBIE! I za wszystkich pseudo patriotów za to że nie byliśmy w stanie sprzeciwić się policzkowi jaki wymierzyli nam ruscy i jaki wymierzył nam sam rząd.

A takim prawem, że lepiej jest zapanować nad tłumem zorganizowanym w marsz aniżeli rozwalonym po mieście. Takim prawem, że nauczona błędami nie wydawania pozwolenia, zezwoliła na przemarsz kibiców na mecz. Równie dobrze władze Pragi mogły nie zezwolić na przemarsz kibiców Lecha Poznań kiedy ten grał w LE ze względu na ogromną rysę w historii.



1) Noszenie tego typu symboli to wg Ciebie jest co ? Rozumiem że reklama Coca-Coli dajmy na to na bannerach reklamowych to tylko element dekoracji i nie jest to w żadnym razie rozpowszechnianie produktu.
2) Widziałeś to co zaserwowała ci telewizja, Ja nie widzialem by kibole oklepywali dziadków o lasce czy inwalidów na wózkach.
3) Z jednej strony łatwiej jest zapanować nad taką grupą z drugiej łatwiej jest sprowokować "zwierzęta" do ataku :) To nie był "tylko" przemarsz ale również i manifestacja ;)

Machol

2012-06-13, 21:58
Co do wizerunku na tej płachcie z "This is Russia": My się odwołujemy do husarii i jest dobrze. A nie jeden naród mógłby się dopie**olić że kiedyś im łomot spuściła i to jest niepoprawne politycznie, be i w ogóle takie tam pieprzenie.

MorbidGod

2012-06-13, 22:01
Rosjanie paradują u nas w Polsce! Zgroza! ch*j tam, że jest euro i w innych miastach paradują ludzie innych narodowości. W TVN powiedzieli, że bolszewicy przyjechali lać bezbronnych warszawiaków i gawiedź już dostała piany na pysku. Jak jeszcze nikt nie wspominał to dodam, że naczelny wódz wszystkich internetowych gimbusów Korwin wszystkich by tam ich z pewnością pozamiatał i wygrał kolejne wybory w sondażu na onet.pl. Jarosław Polskę zbaw i Donald Tusk ch*j ci mózg.
Temat wyczerpany!

k***a zapomniałem, tylko Palikot bo j***ć kościół i jarać blanty! ;)

ore

2012-06-13, 22:01
@Mom and Death
A ja ci życzę żeby przez tą całą globalizacje i zjednoczenie jakiś murzyn wj***ł ci się w dupe :)

Nefario

2012-06-13, 22:02
O ile dobrze pamiętam z historii to Husaria walczyła głównie w obronie ojczyzny (Rosjanie, Szwedzi, Rosjanie, Turcy). Jak już ruszyliśmy na kogoś to byli to Ruscy a jak wiadomo im się należało ;) Po za tym Husarii nie używaliśmy do zniewalania, nie jest to symbol żadnej ideologii.

Castagiro

2012-06-13, 22:05
Cytat:

1) Noszenie tego typu symboli to wg Ciebie jest co ? Rozumiem że reklama Coca-Coli dajmy na to na bannerach reklamowych to tylko element dekoracji i nie jest to w żadnym razie rozpowszechnianie produktu.



Tylko, że reklama to już jest propagowanie: "Kup mnie, ja jestem najlepszy". Noszenie koszulki z logiem Coca-Coli niekoniecznie pod to podchodzi. I tak się właśnie można tłumaczyć. Zasada noś co chcesz ale nie wciskaj tego innym.


Cytat:

2) Widziałeś to co zaserwowała ci telewizja, Ja nie widzialem by kibole oklepywali dziadków o lasce czy inwalidów na wózkach.


Oglądam telewizję, przeglądam internet i sam widzę co się dzieje. Możliwe, że masz klapki na oczach i wydaje ci się, że nasi są tak honorowi, że nie tkną nikogo kto ma mniej jak 44cm w bicepsie, 190cm wzrostu i nie jest w wieku 20-30 lat. Prawda jednak bywa brutalna.

Żeby nie było. Nie bronię Rosjan. Uważam, że wina jest po obydwu stronach. Chcę tylko by ludzie nie pluli jadem i nie żywili ciągłej nienawiści do ludzi, którzy w większości nienawidzą Putina bardziej niż my;)

Mom and Death

2012-06-13, 22:18
Cytat:

@Mom and Death
A ja ci życzę żeby przez tą całą globalizacje i zjednoczenie jakiś murzyn wj***ł ci się w dupe :)



No, uważaj żeby tobie cygan brudnym napletem po warach nie pojechał przypadkiem. :mrgreen:

Nefario

2012-06-13, 22:32
Castagiro napisał/a:

Tylko, że reklama to już jest propagowanie: "Kup mnie, ja jestem najlepszy". Noszenie koszulki z logiem Coca-Coli niekoniecznie pod to podchodzi. I tak się właśnie można tłumaczyć. Zasada noś co chcesz ale nie wciskaj tego innym.


Zgadzam się że reklamowanie Coca-coli a propagowanie komunizmu to dwie inny sprawy. Nie da się jednak ukryć że tego typu symbole na polskich ulicach są mocno krzywdzące. Im kojarzą się z dobrobytem, zwycięstwem i potęgom Rocji. Niektórym polakom kojarzą się jednak ze śmiercią ojca zabitego przez bolszewików, kojarzą się z latami niewoli której dziś nie jestesmy w stanie pojąć. Niektórzym kojarzy się to z symbolem uciemiężenia i zgnojenia narodu przez komunistów. Czyja racja jest lepsza? Wg Ciebie w dobrym guście jest przychodzić na pogrzeb murzyna zamordowanego przez białych, w stroju ku klux klanu ? Wg twojej tezy mamy prawo nosić to co się nam podoba ;)

Castagiro napisał/a:

Oglądam telewizję, przeglądam internet i sam widzę co się dzieje. Możliwe, że masz klapki na oczach i wydaje ci się, że nasi są tak honorowi, że nie tkną nikogo kto ma mniej jak 44cm w bicepsie, 190cm wzrostu i nie jest w wieku 20-30 lat. Prawda jednak bywa brutalna.



Do tej pory na żadnym filmiku czy fotce nie widziałem napakowanego ruska którego można by się przestraszyć ze względu na posturę. Widziałem raptem jednego starszego pana obitego przez Polaków (wypadki przy pracy się zdażają, po za tym nie każdy bił się wczoraj ze względu na honor ojczyzny ;) , za to widziałem jak grupa Rusków obija bezbronnego wolontariusza, to wg Ciebie już nie jest brutalne i na pewno bardzo honorowe.

Castagiro

2012-06-13, 22:41
Nefario napisał/a:


za to widziałem jak grupa Rusków obija bezbronnego wolontariusza, to wg Ciebie już nie jest brutalne i na pewno bardzo honorowe.



Doczytałeś mój post do końca? Zrozumiałeś to co napisałem tam?

gryzly123

2012-06-13, 22:59
@Nefario [twój 1 post]

Jak ja napisałem na filmiku z walką że im tak dobrze to dostałem warna :idzwch*j:

gadom

2012-06-13, 23:15
Mom and Death napisał/a:




Ty debilu, chodziło mi o nagonkę na Rosjan :facepalm: Kto tu ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Porażka.



Hahaha! No k***a, teraz to pokazałeś jaki bystry jesteś... :szczerbaty: Zamilcz, zanim zrobisz sobie krzywdę kablem od myszki.

kapinio

2012-06-13, 23:21
po co się w ogóle napie**alać? ...

So...........ze

2012-06-13, 23:37
Komuniści to lewica nie prawica...