18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niedobrzy kibice...

gadom • 2012-06-13, 17:12
No ja pie**olę, niedługo powiecie, że w tym pochodzie szły zakonnice, niemowlęta i niepełnosprawni, a napadło na nich pół miasta za to, że z uśmiechami na twarzach śpiewali sobie swoje piosenki o przyjaznych, leśnych zwierzątkach, albo motywy z dobranocek...

A jak skrajnie prawicowi Rosjanie machali Radzieckimi flagami (zarówno przed meczem jak i tuż po przyjeździe), to już w żadnej "niezależnej" telewizji nie pokażą...



Ani wielkiego bannera/flagi, którą rozciągnęli po trybunach Rosyjscy kibice z napisem "This is Russia" (To jest Rosja/Tu jest Rosja) podczas grania Rosyjskiego hymnu narodowego...






Na fladze rzekomo podobizna Dymitra Pożarskiego, który to wygnał wojska Polsko-Litewskie spod Moskwy w roku 1612, ale to już cudze insynuacje, ja nie znam się na tyle na historii Rosji.

Ja wiem, że pseudokibice do najinteligentniejszych ludzi w tym kraju nie należą, ale co to jest, jeśli nie prowokowanie ich do spuszczenia bęcków Rosjanom?

Więc proszę mi tu nie pie**olić, jak się wstydzicie za te "zwierzęta" i jaki to "skandal na skalę europejską", a zacznijcie się zastanawiać komu podskoczyli przed ostatnimi wyborami i jaka siła polityczna (której poparcie spada na łeb) miała wyrazić zgodę, lub jej brak na przemarsz Rosyjskich kibiców przed meczem Polska-Rosja 12.06.2012

Może i trochę teoria spiskowa, ale związków zawodowych, które też przeciwstawiały się obecnym rządom, też już nie ma.

Pozdrawiam.

Ma...........so

2012-06-13, 23:40
@ nefario
Cytat:

Nie wiem co naopowiadała Ci mama ale pora Cie uświadomić że ludzie z założenia są dobrzy ale świat sprawia że stają się sk***ielami, żądnymi kasy, zawistnymi i żądnymi władzy zwierzętami. Ta cała globalizacja to jedno wielkie gówno, nigdy nie będziemy braćmi i nigdy nie będziemy się kochać chyba że kiedyś nastanie taki piękny dzień gdy pieniądze przestaną mieć znaczenie, ludzie nie będą ze sobą rywalizować o religie, poziom egzystencji czy worek ziemniaków. A Historia nie jest od tego żeby o niej zapominać tylko żeby uczyć się na błędach



Panie przeciwniku globalizacji... powiedz mi czy odczuwasz negatywne emocję klepiąc te bzdety na klawiaturze będącej wynikiem globalizacji? Czy masz odruchy wymiotne na skutek picia coca-coli która została wyprodukowana dzięki globalizacji, przetransportowana dzięki globalizacji, zareklamowana dzięki globalizacji. Sugerujesz też pewnie że nasza polska "kibolska husaria" w wyniku nauki na błędach postanowiła znowu się napie**alać z ruskimi, tak? Chciałbym Ci mój drogi przypomnieć że autarkia gospodarcza jeszcze nigdy, nie skutkowała niczym korzystnym dla żadnej gospodarki. I na deserek... hasła antyglobalizmu są to główne założenia waszego ukochanego "socjalizmu" ZSRR się kłania. Chcesz mieszkać w Korei Północnej? Tam globalizmu nie uświadczysz :mrgreen:

Loaloa

2012-06-13, 23:42
Człowiek już rzyga tą całą polityką, Kaczyńskim, Tuskiem i resztą klaunów. Chce czystej, sadystycznej rozrywki, flaków wylewających sie z rozpłatanych trzewi, chce wczuć sie w odgłosy czaszek miażdżonych kołami ziężarówek, pragnie popatrzeć na dzieci z dwiema główkami lub bez głowek. Znajduje portal, który takiej rozrywki dostarcza. Do czasu.

Nawet tu musieli zawitać kretyni licytujący się na krzywdy narodowe, wypluwający swe frustracje polityczne i pałający żądzą mordu wobec każdego, kto ich urojeń nie podziela. Zamieszczajcie filmy z kibolskich bijatyk, najlepiej takie, gdzie leje się dużo krwi, ale darujcie sobie ten papierowy patriotyzm, bo już mnie mdli od czytania wypocin internetowych twardzieli, którzy tak bardzo nienawidzą Ruskich, że aż z wrażenia polską ortografię gubią.

anonymousm

2012-06-13, 23:49
Jeden i ciągle ten sam facet z flagą ZSRR. Zdjęcie jednego, ciągle tego samego faceta z flagą ZSRR. I jednego debila z napisem Smoleńsk. Nie było żadnej prowokacji ze strony kibiców. Było kilku przekornych debili.

Wczorajsze rosyjskie święto to ŚWIĘTO UPADKU ZSRR i ustanowienia Federacji Rosyjskiej. POWINNIŚMY UPADEK ZSRR ŚWIĘTOWAĆ RAZEM Z ROSJANAMI.

Jak dla mnie zresztą mogliby nieść truchło stalina. Naszą rzeczą jest zachować się z klasą. Wstydzę się za tych debili. To żaden honor być kojarzonym z nimi.

albineek

2012-06-14, 00:50
Ruskich trezba bic dla zasady..
Historia nauczyla nas ze oni nas biliby napewno..
Dlaczego niby zawsze mamy byc gorsi??
osobiscie nie jestem za napie**alaniem niewinnych ale RUSCY zawsze beda winni..
wiec profilaktycznie :evil:

ja...........ax

2012-06-14, 05:12
Nefario spytaj się Ukraińca czy Rosjanina z czym mu się husaria kojarzy zdziwisz się, Polska ma bardzo długą historii sk***ysyństw na swoim kancie no ale tego w szkołach nie uczą bo historia w szkole ma cię kształtować na patriotę a nie mówić prawdę, a trudniej być patriotą kiedy uczą cię twoi rodacy to takie same k***y jak Niemcy czy Rosjanie, różnica między nami a nimi jest tylko taka że my byliśmy słabsi

lapps

2012-06-14, 09:33
Mom and Death napisał/a:




Ty debilu, chodziło mi o nagonkę na Rosjan :facepalm: Kto tu ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Porażka.



ty chyba serio jestes niesprawny umyslowo.

@macionso
coca cola rozpie**olila mi bebechy jak mialem jeszcze 14 lat mimo, ze nie pilem alkoholu i nie bralem zadnych narkotykow. od tamtego momentu mam odruchy wymiotne na sam widok tego gowna. jest mnostwo rzeczy nielegalnych, ktore sa zdrowsze od coca coli no ale niech sie bydlo cieszy i wpie**ala co dostanie na talerzu

@costagiro
a skad wiesz czy akurat ci "niewinni kibice" z rosji nie kopali wczesniej wolontariuszy, nie paradowali z flaga "antipolska", albo nie opluli kogos? chcesz tylko zeby ludzie nie zywili nienawisci do "zwyklych ruskich kibicow" tylko do "zlych polskich kiboli"
latwo jest skinhedow wyzywac, ze propaguja faszyzm niosac symbole nacjonalistyczne, ale jak juz komunista niesie flage komunistyczna to gra gitarka

Ma...........so

2012-06-14, 11:23
@ lapps

no jak napie**alałeś cocacole jak poj***ny to się nie dziwię, wszystko jest dla ludzi ale w odpowiednich ilościach. z resztą to miał być tylko przykład ale Ty chyba nawet tego nie zrozumiałeś. nie jesteś się w stanie ustosunkować rzeczowo do mojej wypowiedzi więc się przypie**alasz do cocacoli - typowe, no ale chyba niektórzy są zbyt ograniczeni żeby w ogóle się z nimi dało prowadzić dyskusję :mrgreen: