18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie tylko kobiety mają z tym problem :)

ZnanyJakoZaganiacz • 2012-02-13, 15:27
Zdjęcie zrobione dziś przeze mnie na stacji paliw w Mosinie.



P.S. Dla wszystkich matołów co napie**alają w klawiaturę szybciej niż czytają: Ostatni rząd dystrybutorów by wlać od lewej strony był wolny, inaczej bym tego nie publikował.

kubitsu

2012-02-13, 15:29
i co w tym niezwyklego, słabizna

smuzg

2012-02-13, 15:29
Nie widzę, w tym nic dziwnego, jak nie ma miejsca po odpowiedniej stronie to wielu tak robi.

ZnanyJakoZaganiacz

2012-02-13, 15:37
2x @up, ch*ja wiecie, a się k***a w temacie wypowiadacie. Może powinniście najpierw zadać pytanie i się zorientować o co chodzi? Otóż, ostatni rząd dystrybutorów, dla tankujących z wlewem z lewej strony był wolny.

Pl...........us

2012-02-13, 15:38
Nie mogli podjechać z drugiej strony dystrybutora?

wojas30

2012-02-13, 15:43
Ja zawsze podjeżdżam tankować tak żeby mieć wlew po przeciwnej stronie dystrybutora. Jest przede wszystkim szybciej :) bo banda matołów którzy nie wiedzą że te węże się rozwijają stoi jak cielątka za komuny w kolejce bo mu wąż na drugą stronę nie dostanie.
A stój k***a i do jutra.
Jeżeli autorowi fotki chodziło o coś innego to nie mam pomysłów o co bo fotka tak ch*jowa że niczego więcej nie dopatrzyłem się na niej.

ZnanyJakoZaganiacz

2012-02-13, 15:45
wojas30 napisał/a:

Ja zawsze podjeżdżam tankować tak żeby mieć wlew po przeciwnej stronie dystrybutora. Jest przede wszystkim szybciej :)

Jak zawsze, czyli także kiedy po swojej stronie masz wolne, tak? Skoro lubisz wkładać na opak, to Twój problem, ale nie wszyscy muszą wiedzieć że jesteś homosiem na gwincie lewoskrętnym.

Gruby84

2012-02-13, 15:48
Tomasz Zaganiacz napisał/a:

Otóż, ostatni rząd dystrybutorów, dla tankujących z wlewem z lewej strony był wolny.

A ten sznur w Twoim lusterku to za czym? Za chlebem k***a?
Skończ pie**olić, zj***łeś i tyle!

ZnanyJakoZaganiacz

2012-02-13, 15:52
Gruby84 napisał/a:

A ten sznur w Twoim lusterku to za czym? Za chlebem k***a?
Skończ pie**olić, zj***łeś i tyle!



:facepalm: Tak, ten cały sznur wraz ze mną (3 samochody) miały widocznie wlew po prawej stronie, co dla takich debili jak Ty jest zbyt trudne do pojęcia. Się odezwał, weteran sadola :D Po za tym, tam nawet nie ma tyle miejsca aby wyminąć auto stojące wcześniej. Zresztą, się będę matołowi tłumaczył :amused:

smuzg

2012-02-13, 16:16
Skoro było wolne to trzeba było zrobić zdjęcie na którym to widać, a nie takie którego się trzeba domyślać. A jak już takie ch*jowe zrobiłeś to mogłeś dopisać, że dystrybutor dla aut z wlewem z lewej jest wolny, bo to, że panowie policjanci, tankują w ten sposób może świadczyć o wielu innych czynnikach dla których to robią, a nie tylko dlatego, że mają problemy jak kobiety :o

ZnanyJakoZaganiacz

2012-02-13, 16:26
smuzg napisał/a:

Skoro było wolne to trzeba było zrobić zdjęcie na którym to widać, a nie takie którego się trzeba domyślać. A jak już takie ch*jowe zrobiłeś to mogłeś dopisać, że dystrybutor dla aut z wlewem z lewej jest wolny, bo to, że panowie policjanci, tankują w ten sposób może świadczyć o wielu innych czynnikach dla których to robią, a nie tylko dlatego, że mają problemy jak kobiety :o

Kolejny, co na sadolu hejtem próbuje zaistnieć :facepalm: Zdjęcie jest takie, a nie inne, bo robione telefonem, na szybko, bo trzeba było tankować i nie blokować przejazdu. Po za tym, jeśli nie jesteś, przed napisaniem postu, w stanie przeczytać w całości treści tematu, to znaczy że jesteś po prostu debilem.

smuzg

2012-02-13, 16:42
Nie próbuje zaistnieć hejtem, tylko chciałem napisać, że zdjęcie jest ch*jowe i wieloznaczne. Bo zrobić zdjęcie i wyjąć jego część z kontekstu każdy potrafi, a jak widać zrobić takie do którego nie trzeba już nic dopisywać to już nie.

Dziękuje, dobranoc.

Kamyk5011

2012-02-13, 16:43
super. może ma chłop w swoim aucie wlew z prawej strony i się zapomniał.
Macie do czego gruche walić :/

ZnanyJakoZaganiacz

2012-02-13, 16:49
smuzg napisał/a:

Nie próbuje zaistnieć hejtem, tylko chciałem napisać, że zdjęcie jest ch*jowe i wieloznaczne. Bo zrobić zdjęcie i wyjąć jego część z kontekstu każdy potrafi, a jak widać zrobić takie do którego nie trzeba już nic dopisywać to już nie.

Dziękuje, dobranoc.


Chciałeś, taka jest prawda. Jest ch*jowe, ponieważ nie noszę wszędzie ze sobą lustrzanki i jest zrobione pie**olonym telefonem komórkowym, co do Ciebie w ch*j nie dociera, chyba że jesteś z tych pedałów co noszą ze sobą lustrzanki kupione im przez ich starych i pizgają wszystkiemu i wszystkim ch*jowe fotki tylko po to by potem spamować nimi na deviancie. I nie zarzucaj mi, ponieważ nawet nie zbliżyłeś się do mojego poziomu, że wyjmuję pewne rzeczy z kontekstu, jesteś za słaby na to :)


Kamyk5011 napisał/a:

super. może ma chłop w swoim aucie wlew z prawej strony i się zapomniał.
Macie do czego gruche walić :/

W mercedesach mam wlew z prawej strony, w lublinach z lewej strony a w gazie mam pod siedzeniem kierowcy i jakoś mi to pomyłek nie przysparza.

Wyłączam się już całkowicie z dyskusji w tym temacie, bo wszystko zostało wyjaśnione. Jesteście pie**olnięci hejterzy, wasza sprawa, jesteście debile niekumate co czytać nie umieją, patrz wyżej, chcecie mi dupę zawracać, leczcie się.

zonk

2012-02-13, 16:59
Na razie to ty powinieneś się leczyć, bo spinasz dupę za to,że ktoś Ci zwrócił uwagę że nic nie ma szczególnego na tym zdjęciu.