18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie tylko kobiety mają z tym problem :)

ZnanyJakoZaganiacz • 2012-02-13, 15:27
Zdjęcie zrobione dziś przeze mnie na stacji paliw w Mosinie.



P.S. Dla wszystkich matołów co napie**alają w klawiaturę szybciej niż czytają: Ostatni rząd dystrybutorów by wlać od lewej strony był wolny, inaczej bym tego nie publikował.

griffin1899

2012-02-13, 19:57
Tomasz Zaganiacz napisał/a:




griffin1899 napisał/a:
a więc tak... Pod jakimś zj***nym obrazkiem wypisujesz kilkanaście odpowiedzi na posty innych użytkowników i walczysz o jakis dystrybutor. Czy ty jesteś poj***ny ? :kloc:


Zapytałbym o to Twojego ojca, który w dzień Twojego poczęcia nie zastosował gumy :krejzi:



aha, jesteś. dzięki za szybką odpowiedź :)

Pl...........us

2012-02-13, 20:02
Jamal daj gimbusiarni spokój

rydzo2008

2012-02-13, 20:04
j***na policja zawsze i wszedzie banda nierobow h*j im w dupe nasikuje na tego polcjanta moczem

ZnanyJakoZaganiacz

2012-02-13, 20:05
rydzo2008 napisał/a:

j***na policja zawsze i wszedzie banda nierobow h*j im w dupe nasikuje na tego polcjanta moczem



JotPe na sto proceeeent! Hawudepe!!!! Gandzia forewer i w ogóle, ziomek z Ciebie widzę.

Pener

2012-02-13, 20:08
weźcie się upijcie lepiej.... 4 strony komentarzy i większość "z dupy"

ZnanyJakoZaganiacz

2012-02-13, 20:10
Pener666 napisał/a:

weźcie się upijcie lepiej.... 4 strony komentarzy i większość "z dupy"



Penerku, ja od kilku godzin jestem już pijany :amused:

Pener

2012-02-13, 20:12
Tomasz Zaganiacz napisał/a:

Penerku, ja od kilku godzin jestem już pijany :amused:


no to siup ;)

ZnanyJakoZaganiacz

2012-02-13, 20:15
Pener666 napisał/a:


no to siup ;)



No to łyk! :D Mam nadzieję że zostanę chlorem roku :roll:

ma...........81

2012-02-13, 20:19
31-latek zamieszcza kiczowate foto, po fali krytyki udziela odpowiedzi na poziomie nieokreślonym, niskim, żałosnym. Trochę przykre, że linczuje się moje pokolenie, a tu taki "myk". Zapewne moja wypowiedź spotka się z niezwykle konstruktywną ripostą przesyconą trywialnymi epitetami autora fotki. Pozdrawiam

modzgi

2012-02-13, 20:24
Offtop jak stąd w p*zdu

ZnanyJakoZaganiacz

2012-02-13, 20:24
marines081 napisał/a:

31-latek zamieszcza kiczowate foto, po fali krytyki udziela odpowiedzi na poziomie nieokreślonym, niskim, żałosnym. Trochę przykre, że linczuje się moje pokolenie, a tu taki "myk". Zapewne moja wypowiedź spotka się z niezwykle konstruktywną ripostą przesyconą trywialnymi epitetami autora fotki. Pozdrawiam



Kiczowate foto? Opinia Twoja i ludzi Twojego pokroju, nie podoba się, to po ch*j komentujesz? "Na poziomie nieokreślonym, niskim", a kim jesteś, by oceniać poziom innych, pie**oloną wyrocznią, ledwo co żeś z liceum się wydostał i srasz jakbyś wszystkie rozumy pozjadał? Twoje pokolenie się linczuje, bo składa się z takich ludzi jak Ty. Twoje pozdrowienia mnie nie interesują. Po za tym, co do tego wszystkiego ma mój wiek? Przynajmniej nie fałszuję swojego wieku jak każdy szczun na tym portalu.

ppolek

2012-02-13, 20:27
Tomasz Zaganiacz napisał/a:


W tym roku już 31, ściślej rzecz ujmując.



hahaha :D czyli...

30 i pół!

ja tam uważam, że tak się spinając w swoim temacie to tylko się ośmieszasz... :) nie potrafisz nic powiedzieć konstruktywnego tylko bluzgasz i mówisz, że masz wszystko w dupie. Aż niesmacznie to czytać i robię to tylko ze względu na moją chorą ciekawość :)

Pener

2012-02-13, 20:28
lubie placki :emo:

ZnanyJakoZaganiacz

2012-02-13, 20:30
Pener666 napisał/a:

lubie placki :emo:



Z mięsem? :D Kiedyś grałem w kapeli funkowej i mieliśmy kawałek "Lubię placki z mięsem, czyli: Chodź Kochanie, na śniadanie"

Wiesz co jest najlepsze? Że krytykują mnie Ci, co najmniej na sadolu się udzielają.

vroobel84

2012-02-13, 20:40
Straszne ze takie rzeczy ludzi smiesza/szokuja/podniecaja czy wywoluja inne emocje.... strszne...