18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie tylko kobiety mają z tym problem :)

ZnanyJakoZaganiacz • 2012-02-13, 15:27
Zdjęcie zrobione dziś przeze mnie na stacji paliw w Mosinie.



P.S. Dla wszystkich matołów co napie**alają w klawiaturę szybciej niż czytają: Ostatni rząd dystrybutorów by wlać od lewej strony był wolny, inaczej bym tego nie publikował.

smuzg

2012-02-13, 20:40
Tomasz, co z tego, ze się mało udzielają, Ty się w ch*j może udzielasz, ale to świadczy o Tobie i o tym ze masz widocznie smutne życie. Widać też ze nie potrafisz przyznać się do tego, ze zrobiłeś ch*jowe foto i w ogóle nie trawisz jakichkolwiek słów krytyki w swoim kierunku (widać to po ilości odpowiedzi na komentarze). Sam twierdzisz, że inni nie dorastają do Twojego poziomu, a potem, wypominasz innym, że określają Twój. Powodzenia w życiu :]

ZnanyJakoZaganiacz

2012-02-13, 20:41
Cytat:

Dlaczego zamieszczam swoją opinię? Lubię jak osoby Twojego pokroju robią z siebie idiotów. :)


Znów tylko Twoja opinia.
Cytat:

Mam prawo do wyrażenia opinii, gdyż żyję w wolnym kraju.


Otóż nie, Twoja opinia nie jest całkiem wolna, jest uwarunkowana regulaminem.
Cytat:

Twoja wypowiedź znowu wyła zacna, jak poprzednie.

Dziękuję (chociaż wiem że próbowałeś być sarkastyczny).
Cytat:

Nie zjadłem wszystkich rozumów, nic z tych rzeczy.


Dziwne, zachowujesz się zupełnie inaczej.
Cytat:

Jestem młodym człowiekiem, który uczy się życia i stara się coś osiągnąć, żeby nie być dnem i w wieku 31 lat w każde zdanie nie wplatać k**** i ch***.


Gdybyś śledził trochę sadola, wiedziałbyś że póki co dna nie osiągnąłem, ba, ustawiłem się na tyle, by nie musieć j***ć na etacie :)
Cytat:

Przyjemnie jest sobie przekląć, jednak używanie tego w nadmiarze ukazuje jak trywialny jesteś.

To tylko Twoja opinia, według mnie, to są dynamizatory wypowiedzi.
Cytat:

Ukazujesz swą złość i nienawiść do świata na sadistic. Zapewne godzinami siedzisz przed kompem, nie masz żony (lub po prostu wolisz tracić czas na siedzenie przed kompem niż poświęcanie go rodzinie, bo żona nie może znieść tak trywialnego męża)


Pewnie, czyli znów Twoja opinia, która jest dość mylna, chociaż brawo, udało Ci się trafić, nie mam żony, ale żyję z dziewczyną 10 lat młodszą od siebie, więc nawet trochę lepiej niż żona ;)
Cytat:

a obrażając innych próbujesz się dowartościować.

Odpowiadam tylko na ataki innych.
Cytat:

Nie udało Ci się, zostałeś zdissowany przez 18 letniego gówniarza. Dziękuję, dobranoc :D

Nie zostałem "zdisowany" (widzę, posługujesz się językiem szmat i hiphopolowców) bo to jest tylko i wyłącznie Twoja opinia, nie masz żadnych argumentów na to, aby udowodnić to, że poniżyłeś mnie (czy jak Ty to nazywasz swoim szmacianym językiem "zdisowałeś"). Po raz kolejny ktoś kto próbuję przeskoczyć z plebsu do elity próbuje się dowartościować.[/quote]

KwasiborskiJerzy

2012-02-13, 20:42
Rura napięta z tego co widzę, więc bez oporów (czyt. musiał się z tym trochę pomęczyć) się nie obyło ;D

Tak BTW. spinacie się jak murzyńskie druty w burdelu ale ok.

Pl...........us

2012-02-13, 20:46
marines081 napisał/a:

31-latek zamieszcza kiczowate foto, po fali krytyki udziela odpowiedzi na poziomie nieokreślonym, niskim, żałosnym. Trochę przykre, że linczuje się moje pokolenie, a tu taki "myk". Zapewne moja wypowiedź spotka się z niezwykle konstruktywną ripostą przesyconą trywialnymi epitetami autora fotki. Pozdrawiam


To znaczy, że skłamałeś z wiekiem w profilu, będzie warn

ma...........81

2012-02-13, 20:51
Pogrążasz się. Nie chcę mi się tracić czasu na polemikę z Tobą, bo zniżysz mnie do swojego poziomu a później pokonasz doświadczeniem. Przykro mi, że nie wyszło Ci w życiu. Mógłbym się bawić dalej w zgadywanie, ale mi się nie chce. Tomeczek - popychadło w pracy wieczorem wchodzi na sadistic by się wyżyć i spróbować zabłysnąć (nie idzie Ci to), z kobietą 10 lat młodszą (miłość nie jest najważniejsza, przynajmniej nie przesilasz ręki), posługujesz się tekstami pseudo-intelektualistów i myślisz, że jesteś fajny. Wyprowadzę Cię z błędu: nie jesteś ani fajny, ani inteligentny, ani zabawny. Jesteś żałosny, a 31 lat masz w papierach, bo zachowujesz się jak 16 letni gimbusista. Żegnaj prostaku, bądź szczęśliwy że zaszczyciłem Cię rozmową. Idź nabijaj posty, będziesz miał co wspominać na stare lata. :)

ul...........rt

2012-02-13, 20:54
A Ja uważam że wszyscy kłamią...Podobno takie drogie paliwo w Polsce i nikogo na nie nie stać a tu widzę że nawet kolejki są do dystrybutorów...

dlugowieczny

2012-02-13, 20:57
Oj Tomasz, miałeś dość czasu żeby widzieć jak gliniarz podjeżdza złą stroną, chodziarz dobra była wolna, widziałeś jak się szarpie z wężem, a ty w tym czasie z wielkim trudem, zdążyłeś zrobić jedno zdjęcie. :shock: Szacun stary, może zajrzyj do instrukcji telefonu jak się nagrywanie filmów włącza, albo poproś koleżankę, to ci pokaże, i następnym razem nie będziesz musiał głupa palić, i wszystkim tłumaczyć na forum, co autor zdjęcia miał na myśli.

~Angel

2012-02-13, 20:57
:shock: co tu się dzieje?

chyba czas zamknąć ten burdelik

ZnanyJakoZaganiacz

2012-02-13, 20:59
Cytat:

Pogrążasz się. Nie chcę mi się tracić czasu na polemikę z Tobą, bo zniżysz mnie do swojego poziomu a później pokonasz doświadczeniem.

Oklepany do bólu tekst... Argumenty, proszę?
Cytat:

Przykro mi, że nie wyszło Ci w życiu. Mógłbym się bawić dalej w zgadywanie, ale mi się nie chce.

No właśnie, zabawa w zgadywanie to podstawa Twoich wypocin, czyli Twoje bajeczki, wymysły. Po raz kolejny, bardzo się mylisz co do mojego życia :)
Cytat:

Tomeczek - popychadło w pracy wieczorem wchodzi na sadistic by się wyżyć i spróbować zabłysnąć (nie idzie Ci to)

Nie pracuję, prowadzę firmę transportową.
Cytat:

z kobietą 10 lat młodszą (miłość nie jest najważniejsza, przynajmniej nie przesilasz ręki),

Ale czy ktoś powiedział że jej nie kocham? Znów srasz swoimi poj***nymi domysłami z dupy wziętymi i to niby ja się pogrążam :krejzi:
Cytat:

posługujesz się tekstami pseudo-intelektualistów i myślisz, że jesteś fajny. Wyprowadzę Cię z błędu: nie jesteś ani fajny, ani inteligentny, ani zabawny.


Poproszę imiona i nazwiska tych pseudo intelektualistów. Nie znasz? Oh joooj, znów argumenty z dupy wysrane.
Cytat:

Jesteś żałosny, a 31 lat masz w papierach, bo zachowujesz się jak 16 letni gimbusista.

Znów przytaczasz tylko i wyłącznie swoją opinię.
Cytat:

Żegnaj prostaku

Postanowiłeś zacząć mnie obrażać? Taki słaby jesteś? Przepraszam, nie ja sram z dupy argumentami, nie ja posługuję się językiem szmat.
Cytat:

bądź szczęśliwy że zaszczyciłem Cię rozmową.

Robactwo i plebs mnie nie zaszczyca.
Cytat:

Idź nabijaj posty, będziesz miał co wspominać na stare lata. :)

Na stare lata mam co wspominać, chociażby pobyt tam, co takim pedałom jak Ty by się przydał, w wojsku.

~Angel

2012-02-13, 21:01
Temat zamykam :hitler: .
Pogaduszki kontynuujcie na PW.

.:...........:.

2012-02-14, 07:21
Ja pie**olę, ale literek naj***ne, aż czytać nie chce się. :-/