18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie tylko kobiety mają z tym problem :)

ZnanyJakoZaganiacz • 2012-02-13, 15:27
Zdjęcie zrobione dziś przeze mnie na stacji paliw w Mosinie.



P.S. Dla wszystkich matołów co napie**alają w klawiaturę szybciej niż czytają: Ostatni rząd dystrybutorów by wlać od lewej strony był wolny, inaczej bym tego nie publikował.

W

2012-02-13, 17:01
wojas30 napisał/a:

Ja zawsze podjeżdżam tankować tak żeby mieć wlew po przeciwnej stronie dystrybutora.


aleś ty niemainstreamowy

smuzg

2012-02-13, 17:02
To co napisałem nie odnosi się w ogóle, do jakości zdjęcia, nie wątpię w to, że to zdjęcie było zrobione telefonem i widać, że do Ciebie tez nie dociera, a są ludzie co robią zdjęcia lepsze od "tych pedałów co noszą ze sobą lustrzanki kupione im przez ich starych", po prostu potrafią.


Pl...........us

2012-02-13, 17:02
A ja mam wyj***ne :hitler:

Mistrz Agon

2012-02-13, 17:03
Cytat:

P.S. Dla wszystkich matołów co napie**alają w klawiaturę szybciej niż czytają: Ostatni rząd dystrybutorów by wlać od lewej strony był wolny, inaczej bym tego nie publikował.



k***a, czytajcie ze zrozumieniem.

ZnanyJakoZaganiacz

2012-02-13, 17:05
smuzg napisał/a:

To co napisałem nie odnosi się w ogóle, do jakości zdjęcia, nie wątpię w to, że to zdjęcie było zrobione telefonem i widać, że do Ciebie tez nie dociera, a są ludzie co robią zdjęcia lepsze od "tych pedałów co noszą ze sobą lustrzanki kupione im przez ich starych", po prostu potrafią.



Wiedziałem, od razu wiedziałem, niedoj***ny fotograf :krejzi: Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale obiektyw aparatu w telefonie komórkowym nie ma możliwości sfotografowania dość dużego pola, robienia zdjęć panoramicznych, itd. Zresztą, koniec nie strzępię więcej klawiatury na matołów, debili, niedoj***nych "artystów" fotografów i gimnazjalnych hejterów.

SQT napisał/a:

Na razie to ty powinieneś się leczyć, bo spinasz dupę za to,że ktoś Ci zwrócił uwagę że nic nie ma szczególnego na tym zdjęciu.



Nie chcę nić mówić, ale spinasz się o to, że (ponoć) ktoś inny się spina :amused: nie powiem który z nas ma większy problem :D

smuzg

2012-02-13, 17:24
Nie jestem j***nym fotografem, nie mam aparatu ani konta na deviancie i nie wiem co sie tak unosisz i siejesz nadmierna ilością epitetów. Po prostu nie jestem jeleniem, który zrobił zdjęcie policjantowi i myśli, że jest zajebiste. A co to aparatów w telefonach to mam to pojęcie, ale tez wiem tyle, ze można było sie ustawić w innym miejscu, takim którym było by widać policjanta i wolne miejsce po drugiej stronie, wtedy by było git, ale skoro nie łapiesz, to napisałem jak dziecku.

ZnanyJakoZaganiacz

2012-02-13, 17:26
smuzg napisał/a:

Nie jestem j***nym fotografem, nie mam aparatu ani konta na deviancie i nie wiem co sie tak unosisz i siejesz nadmierna ilością epitetów. Po prostu nie jestem jeleniem, który zrobił zdjęcie policjantowi i myśli, że jest zajebiste. A co to aparatów w telefonach to mam to pojęcie, ale tez wiem tyle, ze można było sie ustawić w innym miejscu, takim którym było by widać policjanta i wolne miejsce po drugiej stronie, wtedy by było git, ale skoro nie łapiesz, to napisałem jak dziecku.

1, mam to w dupie, zachowujesz się jak niedoj***ny artysta. 2. szanuję policję jak mało kto na tym portalu, bardziej niż nie jeden gimbusi jp czy ćpun. 3, pisałem matole, że zdjęcie robione na szybko, by nie blokować wjazdu na stację. Dotarło?

Sarkos

2012-02-13, 17:41
Nie widzę problemu podjechania do dystrybutora z drugiej strony, jak się blisko stanie, to węża zawsze starcza. Koleś sobie poradził, nie szarpie się z tym jak debil, tylko normalnie tankuje, mówiąc krótko: zj***łeś.

ZnanyJakoZaganiacz

2012-02-13, 17:55
Sarkos napisał/a:

Nie widzę problemu podjechania do dystrybutora z drugiej strony, jak się blisko stanie, to węża zawsze starcza. Koleś sobie poradził, nie szarpie się z tym jak debil, tylko normalnie tankuje, mówiąc krótko: zj***łeś.



Szarpał się, co było dość komiczne :D Mówiąc krótko, zj***łeś rejestrując się na tym portalu. Ale pełno tutaj różnego śmiecia Twojego pokroju ostatnio, więc wybaczam.

zonk

2012-02-13, 18:17
Tomasz Zaganiacz napisał/a:



Szarpał się, co było dość komiczne :D Mówiąc krótko, zj***łeś rejestrując się na tym portalu. Ale pełno tutaj różnego śmiecia Twojego pokroju ostatnio, więc wybaczam.


A niby skąd mamy wiedzieć że się szarpał ? Bo ty tak powiedziałeś ? Film albo GTFO.

ZnanyJakoZaganiacz

2012-02-13, 18:26
SQT napisał/a:


A niby skąd mamy wiedzieć że się szarpał ? Bo ty tak powiedziałeś ? Film albo GTFO.



A ch*j, nie mam siły już szarpać się z debilami Twojego pokroju, spytaj się o moją wiarygodność na sb sadola.

sk.

2012-02-13, 18:43
Prostak z Ciebie k***a, tylko bluzgasz na innych - żadnej merytorycznej gadki z Tobą. Knury poganiać a nie przed klawiaturę.

ZnanyJakoZaganiacz

2012-02-13, 18:47
sk. napisał/a:

Prostak z Ciebie k***a, tylko bluzgasz na innych - żadnej merytorycznej gadki z Tobą. Knury poganiać a nie przed klawiaturę.



Knury to ja ubijam dla kaszanki, smaloszku, wędzonki i kiełbasy. Nie Tobie oceniać czy jestem prostak czy nie, nie dorastasz do mojego poziomu :)

dwakilo

2012-02-13, 18:58
wojas30 napisał/a:

Ja zawsze podjeżdżam tankować tak żeby mieć wlew po przeciwnej stronie dystrybutora. Jest przede wszystkim szybciej :) bo banda matołów którzy nie wiedzą że te węże się rozwijają stoi jak cielątka za komuny w kolejce bo mu wąż na drugą stronę nie dostanie.
A stój k***a i do jutra.
Jeżeli autorowi fotki chodziło o coś innego to nie mam pomysłów o co bo fotka tak ch*jowa że niczego więcej nie dopatrzyłem się na niej.



A ja czekam dwie minuty a następnie tankuję. Nie mam zamiaru ani brudzić ani rysować po lakierze tym przewodem od dystrybutora.

Zjuq

2012-02-13, 19:05
O tak podoba mi się, jeszcze trochę! Może będziecie się napierniczać przez kable!