18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie będzie niemiec pluł nam w twarz...

Milczus • 2014-03-14, 19:37
Oto jak rodak załatwia problemy z oszustami z zachodu:

pronosz

2014-03-14, 23:05
nie dzwońcie do mnie bo rozmowy są nagrywane..... lepiej nagram wam film i wyśle.

bavarian

2014-03-14, 23:08
Jeśli ma abonament za 20zł to faktycznie jego czas jest cenny.

kidi1

2014-03-14, 23:10

Maek

2014-03-14, 23:10
Ważniejsze co mówi, a nie jak buroki i poligloty zasrane

okap121

2014-03-14, 23:29
dobrze prawi mam nadzieje że wygra z nimi bo to juz przesada, i jeszcze te j***ne reklamy wysylaja na ch*j to komu potrzebne

twardydb

2014-03-14, 23:50
jestem pracownikiem T-mobile i tacy ludzie wk***iaja bo pie**ola swoje glupoty a tak naprawde nie zna promocji.
Po drugie j***ny idiota powinien przeczytac umowe przed podpisaniem.
Po trzecie jak taki Ci przyjdzie to masz ochote mu wpie**olic.
Po czwarte niech przeczyta regulamin playa i sie nauczy jak inne sieci wala w ch*ja.
po piate nie ma napisane w regulaminie zeby mial to odrazu wlaczone ktos go w ch*ja zrobil nagadal mu ze jest fajne i sie idiota zgodzil.

ogolnie pie**oli kocopoly. Jestem za j***niem nazistow w dupe ale ten typ robi antyreklame bo sie sam wydymal.
Pozdro

hogg

2014-03-14, 23:51
xts napisał/a:

@up jak ma pracować nad językiem? co jest nie tak w jego gadce?



2:51 "Pięć złoty"
2:59 "Włanczałem"
3:57 "Wyłanczam"
4:08 "Załanczam"

itp, itd.

GhostScarface

2014-03-15, 00:04
@twardydbd za ciasne rurki włożyłeś czy masz Downa??mam nadzieje że jak kolega z filmu pójdzie z kijem do SS-Mobile to trafi na ciebie wtedy postarasz sie mu wyjasnić co i jak na umowie jest.a teraz stól p*zde bo jesteś plankton a k***a panoszysz sie jak rekin z filmu,buc pie**olony figura sie znalazł, Rodaka wyzywa a zapie**ala dla niemca ,w pysk ci pluje Polska cała!

zakuman

2014-03-15, 00:06
Tak w roli scislosci do podpisanej umowy/aneksu mobile security kosztuje nie 5zl a 1,99zl, wiec kolo pewnie nawet fv nie umie czytac a nie tylko umowy. W salonie da sie wszystko zalatwic, szczegolnie firmowym. Mi za to Mamie wsadzili w play jakies gowno warte ubezpieczenie na zycie za 20zl msc, przez sluchawke ktos wkrecil ją, najgorsze ze jak moja rodzicielka mowi ze niechce to ta odpowiedziala ze zeby zrezygnowac to zrob to i to... ze co k***a?! ona wlaczyla bez pozwolenia i jeszcze to? widzicie niema zasady kazda korpo szuka pieniedzy.

Moj pierwszy komentarz ale pewnie was to wali :) Witam

lukee85

2014-03-15, 00:18
blachahaha napisał/a:

Net w pley'u? Nie ma problemu. Jak kończy ci się pakiet blokują neta.



Dziwne. Mi ograniczają prędkość transferu po wykorzystaniu pakietu, bez dodatkowych opłat.

urteusz

2014-03-15, 00:35
twardydb: W internetach wielki kozak jesteś, a jak przyjdzie klient to pewnie bylej głębiej w dupe wchodzisz ;)

szlovak

2014-03-15, 01:37
Gościu z filmiku dobrze mówi i poprawnie w granicach przyzwoitej mowy, wyraża się jasno . Ciekawe ilu z tych poliglotów tu na forum potrafiłoby się tak zwięźle wypowiedzieć i do tego nie zabluźnić.

@twardydb: piękną antyreklamę odwalasz, gratuluję. Typowe złodziejskie masz podejście do ludzi , które wynika z wystarczająco długiej pracy w tego typu zawodach. Żal

Incognitus

2014-03-15, 01:45
Dlatego w tym kraju jest takie popie**olone życie. Jak wam, k***a, się plunie w oko i pokaże, że was jebią na żywca w dupska, to się uczepicie, że krzywo r*chają. Sam fakt j***nia nie jest tak istotny jak to, że się, k***a, zna jeden z drugim lepiej od h*jwiekogo. sp***oliny j***ne. Naród w dupę biorący...

korinogaro

2014-03-15, 01:47
Przy wizytach w salonie radzę żądać wydania pisma z pieczątką, datą i podpisem pracownika (czytelnym i parafką) oraz opisem podjętych czynności (ładnie można ich potem na podstawie takich pism do*ebać). Co do cytowanego określenia to autor się myli, gdyby określenie było: "dodatkowo w ramach abonamentu" to wtedy usługi dodatkowe powinny być bezpłatne. Określenie "w ramach umowy" zawiera informację, że podpisując umowę abonent zgadza się nie tylko na to co dotyczy abonamentu ale też na dodatkowe warunki. Sk*rwysyństwo owszem, ale zgodne z prawem i to czy operator wyłączy usługi dodatkowe i nie będzie za nie pobierał opłaty leży już w gestii dobrej woli operatora.

Karwilar

2014-03-15, 02:09
Dla mnie jest to dosyć śmieszna sytuacja, ponieważ każda promocja u operatora danej sieci która z założenia ma być "darmowa" jest tylko przez 3 miechy a później bulisz niezła kasę. Można ją dezaktywować dopiero po upływie czasu darmowego by operator zgarną hajs za reklamę usługi.